Jump to content
Dogomania

vege*

Members
  • Posts

    6950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vege*

  1. A wolałabyś pieska czy suczkę? Mi się strasznie, ale to strasznie podobają nowofundlandy i pod względem charakteru jak i wyglądu :loveu: może pomyśl o niufie co? :) Uczy się co prawda trochę wolniej niż owczarek niemiecki, ale jak coś mu się wpoi to zapamięta to na całe życie a owczarkowi trzeba co jakiś czas przypominać i ćwiczyć z nim te same komendy co jakiś czas, żeby nie zapomniał o co chodzi ;) BOS potrzebuje bardzo dużo ruchu, tak samo jak i berneńczyk, nowofundland bardziej się nadaje dla osób 'starszych' ponieważ ten pies woli się położyć i spać niż biegać 2-3h na spacerze, zdecydowanie wystarczy 1,5h spacer, tylko fakt trochę śie ślini, ale za to miłość jaką obdarza człowieka jest ogromna :loveu:
  2. No to masz :eviltong: [URL=http://img262.imageshack.us/i/090709174042.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4802/090709174042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/090709174112.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2902/090709174112.jpg[/IMG][/URL] [B] obudziłam go i jakiś taki nie uczesany był[/B] :evil_lol: [URL=http://img339.imageshack.us/i/090728195949.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4991/090728195949.jpg[/IMG][/URL] na razie tyle zdjęć Stefana bo więcej nie mam może jutro będą :)
  3. vege*

    Fotoblog Pandy (:

    jejku ale Pandzioch jest śliczna :) taka puciu puciu do wyściskania, przytulania i dawania buziaków :)
  4. Śliczne potworki :loveu: będę częściej zaglądać obiecuję :)
  5. Przepraszam wszystkich już daje fotki :lol: [B]A moja paskuda jedna łóżko mi zajęła i gdzie ja się podziać teraz mam?:mad:[/B] [URL=http://img171.imageshack.us/i/090801112022.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6630/090801112022.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/090801112030.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9344/090801112030.jpg[/IMG][/URL] [B]Ale wygodna podusia :evil_lol:[/B] [URL=http://img15.imageshack.us/i/090801113718.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6799/090801113718.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/090801113713.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2751/090801113713.jpg[/IMG][/URL]
  6. [B]MaLLLiiNoWa665[/B] dziewczyno nie lepiej sobie kupić 'yorka' na baterie? :angryy: To ma być twój wybór nie nasz :/ np. my ci powiemy, że łatwiejszy w prowadzeniu jest maltańczyk, ale ty wolisz kupić yorka no i co teraz? :/ może na razie odpuść sobie zakup psiaka co? :/
  7. [quote name='Pestka'][URL="http://www.kacikpupila.pl/sklep/trixie-linka-treningowa-nylonowa-czarna-19771-p-2853.html"]TRIXIE Linka treningowa nylonowa czarna 15m /19771 Sklep zoologiczny Akcesoria dla zwierząt Karma dla psów i kotów - kacikpupila.pl[/URL] a ktoś mial taka linke? jak sie sprawuje?[/quote] Nie kupuj tej linki, jak pies cię pociągnie to linka wbija się w ręce i się strasznie plącze, lepiej kup taką z taśmy jak normalne smycze :)
  8. Brązowe z ciemnymi obwódkami :)
  9. Ja by takiej obroży szczerze nie kupiła bo nie lubię ani różu ani diamencików i jest za szeroka, ale każdy ma swój gust i każdemu podoba się co innego. Ja dla mojej suczy kupuję 2cm albo 2.5cm nie grubsze i nie cieńsze, te są akurat :)
  10. Hahha xD madzia gdzie takie znalazłaś, też bym chciała xD:evil_lol:
  11. No ja też mam na takim karabińczyku obecny id ale chciałam jeszcze jakiś dokupić :)
  12. [quote name='Vini.'] ale już się bałam, że miałam zamiar kupić po kilkanaście zupek chińskich, kisieli i wafli ryżowych i conajmniej 3 opakowania płatków śniadaniowych ^^[/quote] Jejku ja bym to przez 1 mies. chyba jadła xD :evil_lol:
  13. [B]moon_light[/B] a jakiego masz psa? bo jeśli to ten na avku to niezły cielaczek :loveu: weś ty się nie przejmuj takim wrednym babskiem :/ ludzie czasem są tak wredni, że opisać się nie da :/
  14. Ja gdzieś kiedyś czytałam w jakiejś książce, że np jak pies się źle zachowuje tzn. gryzie dywan, buty, spodnie, warczy na domowników, albo nadmiernie szczeka to trzeba bardzo mocno zamknąć jakąś grubą książkę, albo rzucić pęk kluczy na podłogę, albo w pustą puszkę po czymś wrzucić kilka grosiaków i z rzucić tą puszkę na podłogę, wtedy piesek zainteresuje się co wywołało ten hałas i przestanie gryźć kapcie itp. i ta czynność (chodzi mi o gryzienie i warczenie) kiedy usłyszy ten huk będzie sobie gryzienie kojarzył z czymś nie przyjemnym dla jego uszu i się odzwyczai i zrozumie, że kapcie to nie najlepsza zabawka dla niego. Kup mu jakieś lateksowe piszczące gryzaki (z lateksu lepsze dla szczeniaka, który ma ostre ząbki bo nawet jak pogryzie i kawałek gryzaka polknie to lateks się dobrze rozkłada i szczeniakowi się nic nie stanie) [B] do tych czas przyciskałem go bardzo delikatnie do ziemi i przytrzymywałem przez jakieś 5-10sekund czy to dobry pomysł?[/B] Wydaje mi się, że to nie jest zbyt dobry pomysł, ponieważ potraktuje to jako zabawę i zacznie cię gryźć po rękach itp. albo np jak cię zaczyna gryźć zamknij go na chwilę w innym pokoju po np 3 min wypuść psiaka z pokoju jak dalej będzie cię gryźć to zamknij go jeszcze raz ale tym razem na 5 min. po jakimś czasie powinno to poskutkować. I jak się np. załatwi w domu nie 'wkładaj' mu nosa w tą niespodziankę, którą zostawił za podłodze, bo to moze psu uszkodzić uklad nosowy. Jak przyłapiesz pieska, że np siusia na podłogę krzyknij stanowczo "nie wolno!" weź psa i idz z nim na dwór, jak się wysiusia daj smaczek i po kilku próbach ze smaczkiem to poskutkuje. [U]WAŻNE:[/U] nigdy nie krzycz na psiaka keidy coś zbroi, ani nie bij bo będzie uciekał od ciebie i będzie się ciebie bał, a tego chyba nikt nie chce prawda?:cool3: bądz dla psa stanowcza i konsekwętna, ale łagodna i cierpliwa. życze powodzenia :)
  15. Moja suczka jak była mała to siadała i nie chciała iść, albo się kładła. I jak kiedyś z nią 'szłam' niechcący kopnęłam taki mały kamyczek a ona za nim chciała pobiec to wymyśliłam, że będę jej kopać jakiś kamyczek, na początku zadziałało ale tylko na jakiś góra tydzień, później wzięłam taki sztywny patyk i na końcu przywiązałam na sznureczku psie ciasteczko i to zadziałało, tylko ludzie się patrzyli na mnie jak na debila :evil_lol: A żeby smyczy nie gryzła, wcześniej wujek mi dał smycz z łańcuszka, która była mu nie potrzebna i jak suczka chodziła na niej to nie gryzła smyczy bo metalowa była bee xD i się odzwyczaiła gryzienia, a jak chce złapać smycz to mówię stanowczo 'nie', albo 'puść to' i bez problemu puszcza. życzę powodzenia :) (jakiego masz pieska czyżby sznaucera min?) :)
  16. A mogę wiedzieć gdzie ją kupiłaś?
  17. I to baardzo biedna :diabloti: jejku jak ja bym chciała to zobaczyć xD:diabloti:
  18. No to świetnie może tez u niej zamówię bo mi ID potrzebny chociaż po niedzieli idę z Nuką do weta na zachipowanie jej bo u mnie w mieście to obowiązek i do tego za darmo bo miasto finansuje xD. :cool3: a jaki kształt wzięłaś
  19. A gdzie zamawiałaś (na allegro?) i ile zapłaciłaś razem z przesyłką?
  20. Moja to nawet do kałuży nie wejdzie, a jak kropi deszcz to z klatki nawet wyjść na dwór nie chce:evil_lol: a o tarzaniu się w odchodach to nigdy jej się nie zdarzyło na szczęście :)
  21. [B]yuki[/B] hhahhaha xD fuj ale musiało śmierdzieć xD kiedyś jak mi królik po kapuście chyba albo po sałacie puścił bąka to okno otwierałam xD [B]Dariette.[/B] nornice:crazyeye: o bleee. Nuka to kupy, kałuże, błoto itp. to omija z daleka ale ptaka, motylka muchy, komara nie popuści
  22. Taaaaaaaak :diabloti: z ogromną chęcią bym obejrzała :evil_lol: mina tej babi -bezcenna:evil_lol:(będzie xD)
  23. Nuka zazwyczaj przychodzi na każde zawołanie, ale jak coś dorwie to nie dość, że ciężko ja złapać z tym 'skarbem' co ma to jeszcze trzeba się wykazać siłą, żeby otworzyć jej pysk i wyciągnąć to co jest w środku :/ :angryy: Współczuje, wiem co to za ból kiedy pies produkuje takie wspaniałe perfumy :evil_lol: moja kiedyś jak po kościach na dworze zaczęła się wypróżniać to ledwo co koło niej stałam xD
  24. Obok domu je zakopali a to było tak pod koniec lat 90 chyba 98-99 rok coś takiego u mnie kiedyś sam się komputer włączył a był z prądu wyłączony :crazyeye: ja to bym nawet na chwile do tej chałupy nie wlazła, a koło domu mają złom :evil_lol: jakieś stare rozwalone samochody xD
  25. [quote name='yuki']Ale my wszyscy złośliwcy jesteśmy :diabloti:[/quote] ooooj tak :diabloti: jakie to by było piękne takie powitanie kochanej sąsiadki w uśmiechem na twarzy i wyściskanie jej i powiedzenie 'moja najdroższa sąsiadko jak ja cię dawno nie widziałam" :diabloti:
×
×
  • Create New...