znalazłam w fajnej cenie te buciki Camon
[url]http://www.abc-zoo.pl/p/11/9/camon-buty-dla-psa-rozmiar-4-buty-pies.html[/url]
tylko nie wiem czy te 6,5 cm to jest ich długość w górę czy podeszwa?
[quote name='gops']dziewczyny dla mojej suki jakiego rogza choc femine czy rozowa z nitka?
kupilam obie i jedna ma isc jako prezent a nie wiem ktora zostawic sobie[/QUOTE]
ja bym zostawiła sobie nitkę ;-)
[quote name='Mada:)']Mam pytanie. Czy ktoś może tutaj wie, gdzie dostanę naszywki z napisem 'ochrona' w jakiejś normalnej cenie i nie dużym rozmiarze? :) A może jest sposób, aby samemu taki napis wykonać i naszyć na jakiś grubszy materiał?[/QUOTE]
dołączam się do pytania :-)
nie można pokazywać psu gwiazdkowego prezentu przed gwiazdką :mad:
ja też do gwiazdki będę musiała czekać z Nuki obróżkami, bo wcześniej ich nie dostanie :evil_lol:
miała 30.11 został zakończony, ale chyba jeszcze jakieś obroże itd zostały masz tu link
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196799-psie-akcesoria-dla-małych-i-dużych-na-jamniczą-skarpetę-do-30.11[/url]
a u mnie jest już jakieś 30 cm śniegu dosłownie :-O jest strasznie zimno, wczoraj to ledwo co do szkoły z domu wyszłam, nic nie było widać, śnieg padał strasznie i do tego jeszcze wiatr :/
jeszcze owczarek szetlandzki mi przyszedł do głowy, clumber spaniel (ale strasznie trudno dostępny w polsce, jakiś czas temu był dopiero pierwszy miot tej rasy), basset hound, cocker spaniel, albo po prostu jakiś sprawdzony psiak z DT