Jump to content
Dogomania

Florentynka

Members
  • Posts

    7536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Florentynka

  1. Jak to miło - watek który zaczyna się od takich dobrych wiadomości! Ja coś czułam, że ta piękność długo nie posiedzi, ale że tak krótko - tego bym w najśmielszych marzeniach nie przypuszczała!
  2. A proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205628-Ryba-suszona-i-olej-rybi-IV-edycja-dla-FZNJR-do-17.04[/url]
  3. Śliczna Zorka tricolorka. I towarzystwo fajne. Zaglądam, zapisuję, zostaję tu!
  4. Śliczny dzielny dziadek co ma łaciaty zadek!
  5. Moja Balbina też się sypała jak diabli i miała łupież - chociaż żywiona była dobrej jakości karmą. Myślę że to skutek przeprowadzki z boksu do domu + wiosna. Chanelka pewnie porosła futrem, teraz trzeba to wyrzucić jakoś. Kup jej coś z biostyminą ( mam nadzieję, że nie mylę pojęć - chodzi o poprawę kondycji skóry i włosa) i dodawaj do jedzenia olej - najlepiej lniany, dobry na sierść może być też rybi ( tran - btw jest bazarek z olejem rybim - chcesz linka?).
  6. [quote name='mamanabank']Zwłaszcza, że prawdy są trzy. W tej trzeciej zdecydowanie najłatwiej stanąć :-)[/QUOTE] Tyż prawda.
  7. [quote name='Becia66']śledzie po japońsku :multi:[/QUOTE] Brawo Becia!!!! A myślałam, że będzie trudniej.
  8. [quote name='mamanabank'] pozwolił mi stanąć w prawdzie![/QUOTE] Mam jakieś dziwne skojarzenia z tym zwrotem frazeologicznym. Aby skomentować to, jak bardzo trza być, jak się Mamanabank wyraziła, jepniętym, żeby psy trzymać w domu niniejszym donoszę, że moje psy wyżarły dziś zupę krem z zielonego groszku, bo mieliśmy gości i głupia nie upilnowałam, latając między kuchnią a jadalnią. A poza tym mam zagadkę : ostatnio nudziłam się stojąc w korku i próbowałam rozszyfrować paragon ze sklepu - kto zgadnie co to jest "ślepojap"?
  9. [quote name='mamanabank']Przeczytałam wszystkie posty bardzo uważnie. Wniosek jest jeden, no, może dwa. Parówie się w d... przewraca :lol:[/QUOTE] No oczywiście. Przewrócenie w d...stanowi integralną część bycia parówą. Ta druga też ma przewrócone, tylko w innej materii ( acz w tym samym miejscu). [quote name='mamanabank']A dwa, trzeba być jepniętym co najmniej w stopniu lekkim, żeby psy w domu trzymać :p [/QUOTE] To nie wiedziałaś?
  10. Podobno kleszcze mutują i uodparniają się na te substancje. Frontline już bardzo długo jest na rynku, miały szansę się uodpornić.
  11. Jak to dlaczego? A miałam mu ulepić operę z marcepanu? Kwiatki i takie inne to głupie i niemęskie, marcepanowe płyty CD wyglądałyby głupio, popiersia Verdiego ulepić nie potrafię - więc z "rzeczy" które Adam wielbi została parówa...
  12. Śliczności! Jeszcze jakieś foty z ludziem by się przydały, bo na tych to nie idzie się zorientować jakiej ona jest wielkości.
  13. Zestawienie ucieczek - specjalnie dla Mamynabank: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=12278667&viewfull=1#post12278667"]#570[/URL] – świeżo po adopcji [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=12348019&viewfull=1#post12348019"]#696[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=12351183&viewfull=1#post12351183"]#701[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=12394080&viewfull=1#post12394080"]#751[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=12441387&viewfull=1#post12441387"]#802[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=12461698&viewfull=1#post12461698"]#820[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=12547015&viewfull=1#post12547015"]#877[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=12795388&viewfull=1#post12795388"]#966[/URL] – nie wiadomo czy ucieczka, ale kradzież na pewno [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=13065985&viewfull=1#post13065985"]#1074[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=13369328&viewfull=1#post13369328"]#1151[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=13421813&viewfull=1#post13421813"]#1171[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=13538779&viewfull=1#post13538779"]#1193[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=14824254&viewfull=1#post14824254"]#1457[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=15089809&viewfull=1#post15089809"]#1505[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=15235570&viewfull=1#post15235570"]#1537[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=15295364&viewfull=1#post15295364"]#1571[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=15745013&viewfull=1#post15745013"]#1666[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=15789670&viewfull=1#post15789670"]#1681[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-%21%21%21?p=15896667&viewfull=1#post15896667"]#1722[/URL]
  14. Bo ona tak ma... Uwielbia wyszukiwać jakieś dziury, którymi można się wymknąć i zwiedzać okolice. Zaczęła od razu po adopcji i kontynuuje ze zmiennym natężeniem. Okresowo usypia czujność. Ogólnie trzyma się blisko domu, czasem odwiedza kolegę dwie chałupy dalej i gdzieś się z nim wybiera. Zaraz Ci tu wkleję zestawienie postów zawierających opisy co bardziej spektakularnych ucieczek.
  15. Tort jak najbardziej ludzki, czekoladowo - orzechowy. A zołza Łucja chwilę po tym jak wrzuciłam tu te fotki wzięła i uciekła. Pobiegliśmy szukać no i znalazłam ją , całkiem niedaleko od domu. Nawet opieprzyć jej nie można porządnie, bo się zachowuje jak kretynka. Nakrzyczałam, to się wyłożyła na środku ulicy kółkami do góry i musiałam ją stamtąd szybciutko zbierać.
  16. Marcepanowa Łucja w trzech odsłonach - jako dekor na torcie: [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6480/tortzucj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1160/tortzucj1.jpg[/IMG]
  17. Maleńki jak nornica. W zestawieniu z jajem widać, jaki maleńki. I znowu krok do przodu - mam na myśli tą wodę, że znalazł i umie skorzystać. A może w przypadku dziadunia to jest krok do tyłu? Dziadzio młodnieje ! Mamanabank - może Ty jakieś SPA otworzysz? Baby będą przyjeżdżały prostować sobie zmarszczki w dobroczynnej atmosferze jaką Twoje domostwo najwyraźniej promieniuje.
  18. Biedny Marcel. Ale jak chorować - to w domu! Pomyślcie, co by z nim było, gdyby go ta choroba dopadła wcześniej, kiedy się pętał ... Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i pełnej formy!
  19. To ja się przyłączam do gratulacji. Andzike, bardzo dzielna jesteś. Rzeczywiście cud - tyle lat w schronisku, chwilka na narożniku i myk do domu!
  20. [quote name='mamanabank']Ej! To zabrzmiało jakbyś się gdzieś wybierała :-) Na żadną przyszłość! TU I TERAZ prosimy o pozostanie :-)[/QUOTE] Się nie wybieram. Ja tu jestem cały czas. Ale jakby dziadzio chciał na przykład zostać beneficjentem kolejnego głupiego bazarku - powiedz tylko słowo. To właśnie miałam na myśli.
  21. Takiego Dziadka to aż miło wspierać! Jedną puszeczkę zafundujesz - a tu dziadeczek młodnieje w oczach o jakiś miesiąc! Całujemy spiczasty ryjek i jakby co polecamy się na przyszłość.
  22. Wiem. Natomiast nie rozumiem. Czy Ty czarownica jesteś, czy co? Tymczasy u Ciebie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, nawet jeśli uporczywie ich nie ogłaszasz; fajni ludzie pchają się drzwiami i oknami po psy - no powiedz, jak Ty to robisz!?
  23. Klamka klamką ( ta co zapadnie lub nie), ale to strasznie fajne - móc poznać osobiście przyszłą rodzinę "swojego" psa.
×
×
  • Create New...