-
Posts
7536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Florentynka
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Florentynka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Moje zaczęły niedawno barfować, ale rezultat już widać - moja Florence miała kamień paskudny ( właśnie się zaczynałam wybierać do weterynarza na czyszczenie) i od zawsze śmierdziało jej z pyska. Po miesiącu barfowania zęby są białe i bez śladu kamienia, a oddech bezwonny! -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
Florentynka replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mhm...ja myślałam, że to tył i przód jednego psa, ale nijak nie mogłam się dopatrzeć, gdzie się lustro zaczyna na tym zdjęciu. Podoba mi się ten mebel - Sarna będzie się na nim mogła wylegiwać? Bo jak tak, to ja poproszę o foty na meblu ;). -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
Florentynka replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ej, bo ja nie rozumiem tego zdjęcia, to one są dwie? -
Waluś - kochany skrzacik już w swoim domku!!!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ależ on ładnieje i porasta ślicznie! -
Megi - sunia po wypadku, odnaleziona przez właścicieli !!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']to robimy, poprowadzę i przygotuję wszystko.[/QUOTE] Super. Wystaw 10 sztuk. -
Megi - sunia po wypadku, odnaleziona przez właścicieli !!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No straszne biedactwo :( Ona chyba raczej z większych, nie? -
Megi - sunia po wypadku, odnaleziona przez właścicieli !!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem...cholera, mam pomysł na bazarek, ale szybko się nie wygrzebię. Chyba, żeby magnetyczny powtórzyć - znaczy zrobić II edycję. Jak Dzika_Figa poprowadzi i tak dalej, to można robić, blachy mam. -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
Florentynka replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Andzike, dzielna kobieto - trzymaj się! Sarenko - wszystkiego najlepszego Tobie i Twojej Rodzinie! -
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A ciotki od collie powiadomione? -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Florentynka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']A jak wyobrażasz sobie transport tych surowych ochłapów, pocztą wysłać się nie odważę:diabloti: Ola napisz dziewczynom o portrecie :-)[/QUOTE] Ja sobie po nie przyjadę do tych Żelisławic, jeśli tylko się da kupić surowe! -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Florentynka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Nie wiem nie pytałam, ale oni tam na miejscu wędzą pewnie dało by się zamówić ale nigdy nie pytałam.[/QUOTE] Spytaj przy okazji - jestem żywo zainteresowana. Nie w tej sekundzie, bo najpierw muszę kupić zamrażarkę, ale ogólnie poszukuję surowych świństw dla 7 psów! -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Florentynka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
O rany! Ulka, a niewędzone tam mają? Surowe? Mam na myśli te przełyki i inne flaki? -
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Straszna ta skóra...biedaczek. -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Florentynka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Już się melduję i zaraz napiszę wszystko co wiem o zdobywaniu ochłapów. - po pierwsze - co oczywiste - sklepy mięsne. Szukać różnych rzeczy - porcje rosołowe z kurczaka, świńskie nóżki, indycze szyje ( bardzo dobre), kurze łapki. Jeśli się da poszukaj sklepu z koniną ( wiem, to okropne). Kości w wielu sklepach można dostać za darmo lub kupić za grosze. - po drugie - jeśli masz dostęp do sklepów typu Makro - można tam czasem dostać różne ciekawe rzeczy ( płuca wołowe, serca, jakieś porcje rosołowe z kaczki itp). - po trzecie - poszukaj sobie strony barf center. Są gotowe ochłapki mrożone, firmy Primex - bardzo różnorodne, na tej stronie powinno Ci się udać znaleźć dystrybutora. Tyle, że te ochłapki są mielone. Więc o ile z punktu widzenia urozmaicenia jadłospisu bardzo fajne, o tyle do czyszczenia zębów średnio. Zęby najlepiej czyszczą się gnacikami i tym co trzeba długo żuć - skóra, flaki itp. -
Super. Zapisuję się do fanklubu Oli. Jestem pod wrażeniem i poezji i ekspresji rysunków. Proszę o więcej!!!!
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Florentynka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']No to zamówiłam Chanelce, mam nadzieje że pomoże ;) Dzięki Florentynko! A jutro jedziemy na czyszczenie ząbków po południu, nie wiem czy jeszcze rano coś im dawać do szamania ...[/QUOTE] Nie dawać! Jak ją trzeba będzie do tego "zmulić" narkozą - a z reguły trzeba, to może rzygać, a że przełyk po narkozie zwiotczony to pies się może udławić! -
[quote name='Becia66']ale świetne zdjęcia. Myślę że Pucek dobrze czułby sie w domu z innym psem.[/QUOTE] Zdecydowanie tak. Ma to wpisane w CV i liście motywacyjnym. Szukamy domu z innym psem, stanowczo.
-
[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9607/11zkumplem.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9496/11balety.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5417/11bliznietasyjamskie.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4580/11buzi.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1496/11pucek1.jpg[/IMG]
-
LILKA/SONIA - już szczęśliwa w domu stałym!
Florentynka replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Tak myślałam... Oj, nie spisali się dziadkowie jako tymczas ;) . Ale w roli DS na pewno będą świetni! A jak chodzi o poadopcyjną to ja mam małą podpowiedź - nie pamiętam już na którym wątku, ale Andzike się przechwalała, że babcia świetne ciasto piecze ;). Ja to mam daleko, ale może ktoś się załapie - to smacznego. -
[B]Donosimy, że Pucek dostał 252 zł z bazarku Beci[/B] - dziękuję serdecznie!!!:loveu::loveu::loveu: Wieści z DT głoszą, że Pucek postanowił zostać psem stróżującym, to raz, a dwa to na skutek nieustannego gonienia z psami zarobił wcięcie w talii. A, i jeszcze że fajny jest i nie da się go nie lubić.
-
Waluś - kochany skrzacik już w swoim domku!!!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Biedak...on to ma pecha. Jak nie skóra to uszka. Ale wyraźnie porasta futerkiem.