Jump to content
Dogomania

Florentynka

Members
  • Posts

    7536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Florentynka

  1. Moje zaczęły niedawno barfować, ale rezultat już widać - moja Florence miała kamień paskudny ( właśnie się zaczynałam wybierać do weterynarza na czyszczenie) i od zawsze śmierdziało jej z pyska. Po miesiącu barfowania zęby są białe i bez śladu kamienia, a oddech bezwonny!
  2. Mhm...ja myślałam, że to tył i przód jednego psa, ale nijak nie mogłam się dopatrzeć, gdzie się lustro zaczyna na tym zdjęciu. Podoba mi się ten mebel - Sarna będzie się na nim mogła wylegiwać? Bo jak tak, to ja poproszę o foty na meblu ;).
  3. Ej, bo ja nie rozumiem tego zdjęcia, to one są dwie?
  4. Ależ on ładnieje i porasta ślicznie!
  5. [quote name='Dzika_Figa']to robimy, poprowadzę i przygotuję wszystko.[/QUOTE] Super. Wystaw 10 sztuk.
  6. No straszne biedactwo :( Ona chyba raczej z większych, nie?
  7. Ja też jestem...cholera, mam pomysł na bazarek, ale szybko się nie wygrzebię. Chyba, żeby magnetyczny powtórzyć - znaczy zrobić II edycję. Jak Dzika_Figa poprowadzi i tak dalej, to można robić, blachy mam.
  8. Andzike, dzielna kobieto - trzymaj się! Sarenko - wszystkiego najlepszego Tobie i Twojej Rodzinie!
  9. [quote name='ULKA12']A jak wyobrażasz sobie transport tych surowych ochłapów, pocztą wysłać się nie odważę:diabloti: Ola napisz dziewczynom o portrecie :-)[/QUOTE] Ja sobie po nie przyjadę do tych Żelisławic, jeśli tylko się da kupić surowe!
  10. [quote name='Dzika_Figa']Jaka bidulka! Majuska, to już wiesz na co robić ten cyckowy bazarek. Bez dyskusji.[/QUOTE] Tak jest, popieram.
  11. [quote name='ULKA12']Nie wiem nie pytałam, ale oni tam na miejscu wędzą pewnie dało by się zamówić ale nigdy nie pytałam.[/QUOTE] Spytaj przy okazji - jestem żywo zainteresowana. Nie w tej sekundzie, bo najpierw muszę kupić zamrażarkę, ale ogólnie poszukuję surowych świństw dla 7 psów!
  12. O rany! Ulka, a niewędzone tam mają? Surowe? Mam na myśli te przełyki i inne flaki?
  13. Już się melduję i zaraz napiszę wszystko co wiem o zdobywaniu ochłapów. - po pierwsze - co oczywiste - sklepy mięsne. Szukać różnych rzeczy - porcje rosołowe z kurczaka, świńskie nóżki, indycze szyje ( bardzo dobre), kurze łapki. Jeśli się da poszukaj sklepu z koniną ( wiem, to okropne). Kości w wielu sklepach można dostać za darmo lub kupić za grosze. - po drugie - jeśli masz dostęp do sklepów typu Makro - można tam czasem dostać różne ciekawe rzeczy ( płuca wołowe, serca, jakieś porcje rosołowe z kaczki itp). - po trzecie - poszukaj sobie strony barf center. Są gotowe ochłapki mrożone, firmy Primex - bardzo różnorodne, na tej stronie powinno Ci się udać znaleźć dystrybutora. Tyle, że te ochłapki są mielone. Więc o ile z punktu widzenia urozmaicenia jadłospisu bardzo fajne, o tyle do czyszczenia zębów średnio. Zęby najlepiej czyszczą się gnacikami i tym co trzeba długo żuć - skóra, flaki itp.
  14. Ale Ty Becia perfidna jesteś...to cud istny, że ja tą Łuckę dostałam ;)
  15. Super. Zapisuję się do fanklubu Oli. Jestem pod wrażeniem i poezji i ekspresji rysunków. Proszę o więcej!!!!
  16. [quote name='olalolaa']No to zamówiłam Chanelce, mam nadzieje że pomoże ;) Dzięki Florentynko! A jutro jedziemy na czyszczenie ząbków po południu, nie wiem czy jeszcze rano coś im dawać do szamania ...[/QUOTE] Nie dawać! Jak ją trzeba będzie do tego "zmulić" narkozą - a z reguły trzeba, to może rzygać, a że przełyk po narkozie zwiotczony to pies się może udławić!
  17. [quote name='Becia66']ale świetne zdjęcia. Myślę że Pucek dobrze czułby sie w domu z innym psem.[/QUOTE] Zdecydowanie tak. Ma to wpisane w CV i liście motywacyjnym. Szukamy domu z innym psem, stanowczo.
  18. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9607/11zkumplem.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9496/11balety.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5417/11bliznietasyjamskie.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4580/11buzi.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1496/11pucek1.jpg[/IMG]
  19. Tak myślałam... Oj, nie spisali się dziadkowie jako tymczas ;) . Ale w roli DS na pewno będą świetni! A jak chodzi o poadopcyjną to ja mam małą podpowiedź - nie pamiętam już na którym wątku, ale Andzike się przechwalała, że babcia świetne ciasto piecze ;). Ja to mam daleko, ale może ktoś się załapie - to smacznego.
  20. [B]Donosimy, że Pucek dostał 252 zł z bazarku Beci[/B] - dziękuję serdecznie!!!:loveu::loveu::loveu: Wieści z DT głoszą, że Pucek postanowił zostać psem stróżującym, to raz, a dwa to na skutek nieustannego gonienia z psami zarobił wcięcie w talii. A, i jeszcze że fajny jest i nie da się go nie lubić.
  21. W pierwszym poście jest miejsce, gdzie należy kliknąć, oznaczone napisem KLIK - odsyła do albumu z fotami Rudusia. Jako znana jędza powiem tylko , że z doskoku czy nie, ważne żeby dokładnie ;)
  22. Biedak...on to ma pecha. Jak nie skóra to uszka. Ale wyraźnie porasta futerkiem.
×
×
  • Create New...