-
Posts
7536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Florentynka
-
Rosołku niech sobie inni zazdroszczą, ja ani trochę. Ale ciasto owszem, brzmi kusząco.
-
Biedny Caruso. Co za świństwo mu się przyplątało. Myślimy o Was ciepło i trzymamy kciuki za chłopaka.
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No wiecie...nie pomyślałam, żeby trzymać parówy w zamrażarce, ale kupuję ten patent!!!! -
Też trzymam kciuki.
-
Ale szczęśliwe psiaki! A jak relacje między suniami? Nelka już lepiej znosi Neskę?
-
[quote name='ANETTTA']my w domu sie śmiejemy że to my mieszkamy w psiej budzie ...pies ma wiecej praw niz my hehehe [url]http://img529.imageshack.us/img529/6955/1006468bi8.jpg[/url] bo jak to inaczej nazawać ...???[/QUOTE] Ja bym to podciągnęła pod znęcanie - przecież temu psu JEST CIASNO!!!! Optymistycznie i miło się na wątku Baldura zrobiło. Poczytywałam regularnie, kciuki trzymałam i bałam się, czy biedak wytrzyma... A Baldur nad podziw pięknie wychodzi na prostą. W temacie psich łóżek - u nas ludzie mają legowisko na podłodze ( żeby parówom krótkołapym było wygodnie się mościć) ale w sypialni stoi też kanapa - dla psów, oczywiście. Jak im się robi za ciasno w łóżku wynoszą się na kanapę z ciężkim westchnieniem.
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']To nie mogłaś zjeść 5 jabłek i każdemu dać ogryzek?Sama prowokujesz bitwy:diabloti::eviltong:. Też czytuje regularnie na poprawienie humoru:eviltong:[/QUOTE] Pewnie, zjeść 5 jabłek i dostać gigantycznej biegunki...A one i tak by coś wymyśliły, żeby naszkodniczyć. Kupiłam właśnie prezent moim psom - zamrażarkę o pojemności 300 litrów. Zamykaną na klucz. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Florentynko, zawsze wtedy gdy mam doła wpadam na Twój wątek i jest mi już lepiej, znacznie lepiej:-)[/QUOTE] No miło mi , że Ci lepiej. Przynajmniej komuś moje potwory dostarczają rozrywki, a nie samych zgryzot. Ja znów muszę na nie naskarżyć - dwie parówy przed chwilą pobiły się o ogryzek jabłka. -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Florentynka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ja też nie widzę... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Na szczęście drugie zostało... Uff, dobrze, że dziś słonecznie, wczoraj lało i parówy się nudziły, a potem w nocy były nieznośne, bo wyspały się w dzień. Parówy się kłębiły i kazały drapać, Gjalpo wilkołaczył, Kangur tupał. -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Florentynka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
fajnie, że wróciły - pustawo jakoś było. Szkoda że zmarznięte, ale i tak zazdroszczę wypadu nad morze. -
[quote name='Becia66']Ale fajny ten Pucol i widać że świetnie się u Ulki czuje. Myśle że zrobimy mu krzywdę jak go stamtąd zabierzemy. :diabloti: A jak Florentynko wyglądają finanse Pucka, czy już trzeba coś działać ?[/QUOTE] Beciu...wehikuł czasu Ci się włączył ;) - Pucek u Ulki to był kiedyś, a teraz jest w tajniackim DT załatwionym przez Andzike. A z finansami Pucka jest tak, że zapłaciłam za bieżący miesiąc ( wkleiłam w pierwszym poście rozliczenie, aczkolwiek przyznaję się, że nie sprawdziłam wpływów, jeśli jakieś były to uzupełnię), a jak wszystko pójdzie dobrze ( kciuki trzymać!!!) to Pucek się będzie samofinansował - ma szansę zarobić na swoje utrzymanie.
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Oni go zepsuli nie tak finezyjnie. Wyrżnęli nim o podłogę i uszko mu odpadło. Makaron od czasu do czasu nikomu nie zaszkodzi. -
No, DT narzeka, że nie umie uchwycić na zdjęciach min Pucka, bo on i uśmiecha się uwodzicielsko i oczami przewraca jak amant z niemych filmów i w ogóle mocno miniasty. A poza tym same pochwały pod jego adresem i absolutnie nic się nie zgadza z tym, co mówili byli właściciele.
-
[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7627/20525882.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6918/33602693.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9288/33551389.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3801/54150974.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3721/61337070.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2735/10625395.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/490/89078072.jpg[/IMG] [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/9555/40365500.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6138/27263057.jpg[/IMG]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Paróweczka śliczna, kochana i słodka. Za to reszta to upiory - Gjalpo z Balbiną ukradli resztkę makaronu, pobili się i zepsuli durszlak. -
Wieczorem wrzucę piękne foty z zabaw Pucka z psami.
-
Aikowo - podeślij tekst i zdjęcia Saby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206977-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY!-52-og%C5%82oszenia-za-10-z%C5%82!-Na-dwukrotnie-skrzywdzon%C4%85-Maj%C4%99.Do-14.05[/url] Kupiłam jej w prezencie pakiecik ogłoszeń.
-
No tak...czytający książki kelner musi być z gruntu podejrzany! Jak zwykle z drżeniem serca oczekuję dalszego ciągu. Kto jest odpowiedzialny za tą mgłę i więzienie egoizmu?
-
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ulv - takie szczeniory są dwa, jeden ma zaklepany domek zdaje się, drugi jest do adopcji. Tu masz wątek szczeniorów i matki, tam jest więcej fot: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204788-Iga-wycie%C5%84czona-mamusia-i-jej-3-c%C3%B3reczki[/url] -
Pozwolę sobie przypomnieć że bazarek magnetyczno - portretowy, z przeznaczeniem między innymi na potrzeby Baldura, kończy się już jutro. Ostatnia zatem okazja żeby wpaść, namieszać, a przy okazji zyskać jedyny w swoim rodzaju magnes na lodówkę z własnym psem! [url]http://www.dogomania.pl/threads/206329-ZAM%C3%93W-PORTRET-SWOJEGO-PSA-na-Walusia-Rambo-i-Baldura-do-3-maja-godz-21[/url]
-
No kufa, klata i sylwetka molosa, a Wy tu mówicie że nieduża... Może ją poreklamować jako miniaturowego molosa?
-
Utalentowana i śliczna :)