Goniu - wśród tych fotek jest też trochę Kubusia, to tak póki co, a zaraz grzebnę w komputerze i dorzucę coś jeszcze
http://picasaweb.google.pl/karmatsetenlhamo/PsieZabaweczki?authkey=Gv1sRgCOvOw9XoqZP6Ng#
Nie wiem, czy się starowina zbierze w sobie jeszcze - miewał już takie gorsze dni a potem była poprawa, ale teraz to już tak któryś dzień wygląda nie najlepiej. Z drugiej strony normalnie je i pije, więc w ramach tego co jest nie jest fatalnie.