Jump to content
Dogomania

Florentynka

Members
  • Posts

    7536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Florentynka

  1. APSA - w tamtych nad filozofem mail jest utajniony, jak go próbuję "odtajnić" czyt. zobaczyć - włącza mi się outlook, którego nie chcę znać i oglądać. Możesz mi tu podać maila do kontaktu w sprawie Bzika, Redzika i reszty?
  2. [B]2316/08[/B] Imię psa: Felek Płeć: Pies Wielkość: Średni większy Wiek: Średni W typie rasy: owczarek niemiecki krótkołapy Wolontariusz: Asia Rejon: 4 Boks: buda Opis: Felicjan to mieszaniec owczarka niemieckiego na krótkich łapach, w średnim wieku. Został znaleziony w marcu 2008 roku w pobliżu ul. Juhasów. Jest zrównoważony i miły, aczkolwiek zachowuje ostrożny dystans wobec nieznajomych osób. Dobrze będzie się czuł w domu z ogrodem. Osoba kontaktowa: Joanna Telefon: 608 088 298 begin_of_the_skype_highlighting 608 088 298 end_of_the_skype_highlighting email: [EMAIL="[email protected]"]email[/EMAIL] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_image_1.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_thumb_1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_image_2.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_thumb_2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_image_3.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_thumb_3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_image_4.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_thumb_4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_image_5.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/241/241_thumb_5.jpg[/IMG][/URL]
  3. [SIZE=3][COLOR=red][B]Sunia-Czarnuszka[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000099] [/COLOR][B] PŁEĆ: pies ROK URODZENIA: 2004 [/B][B][B] WWW: [URL]http://apsa.webpark.pl/psy/czarnuszka.htm[/URL] FILM: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=k6f-AuxeK14[/URL][/B][/B] [B] KASTRACJA?STERYLIZACJA: tak STAN ZDROWIA: zdrowy CZIP: tak SZCZEPIENIA: tak STOSUNEK DO LUDZI: miła :smile: STOSUNEK DO DZIECI: nieznany STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: w porządku STOSUNEK DO KOTÓW: nieznany [/B][COLOR=#000099] Czarnuszka to średniej wielkości suczka po sterylizacji. Ma około 5 lat, z których 3 spędziła za kratami. Czarnuszka ma wspaniały charakter, jest przyjazna wobec całego świata. Bardzo przyjacielska do ludzi, kochana. Przylepna, lubi głaskanie, jest kontaktowa. Bardzo łagodna, grzeczna, ale jednocześnie wesoła, lubi pobiegać. Bezproblemowa do innych psów, je z jednej miski z inną suką. Sunia nadaje się do zamieszkania w bloku, będzie wspaniałym psem rodzinnym. [/COLOR][B] LOKALIZACJA: Warszawa - Paluch[/B] [COLOR=#000099] [B]Kontakt: p. Darek 0 600-45-17-18 begin_of_the_skype_highlighting 0 600-45-17-18 end_of_the_skype_highlighting [/B][/COLOR] [B][B][IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/tymczasowy/Paluch/DSCN1233.jpg[/IMG] [URL="http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/tymczasowy/Paluch/IMG_6503.jpg"]http://i68.photobucket.com/albums/i2...h/IMG_6503.jpg[/URL] [URL="http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/tymczasowy/Paluch/DSCN1230.jpg"]http://i68.photobucket.com/albums/i2...h/DSCN1230.jpg[/URL] [URL="http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/tymczasowy/Paluch/DSCN1233.jpg"]http://i68.photobucket.com/albums/i2...h/DSCN1233.jpg[/URL] [URL="http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/tymczasowy/Paluch/DSCN1229.jpg"]http://i68.photobucket.com/albums/i2...h/DSCN1229.jpg[/URL] [URL="http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/tymczasowy/Paluch/DSCN1231.jpg"]http://i68.photobucket.com/albums/i2...h/DSCN1231.jpg[/URL][/B][/B]
  4. [B]1259/09[/B] Imię psa: Bzik Płeć: Pies Wielkość: Średni mniejszy Wiek: Młody W typie rasy: kundelek Wolontariusz: Asia, Gosia Opis: Bzik to piesek typu "serdelek" - mocny, długi, krótkonożny. Pięknie umacznony. Lekko nieufny w stosunku do obcych, ale łagodny, po chwili da się przekonać do nowej osoby. Szczególnie polecany do domu z ogrodem. Bzik jest bardzo zaprzyjaźniony ze swoim kolegą z boksu Redzikiem, jego największym szczęściem byłaby wspólna adopcja obu psiaków. Osoba kontaktowa: Joanna, Małgosia Telefon: 0-608-088-298 ; 790-023-511 email: [EMAIL="[email protected]"]email[/EMAIL] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. email alternatywny: [EMAIL="[email protected]"]email alternatywny[/EMAIL] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/233/233_image_1.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/233/233_thumb_1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/233/233_image_2.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/233/233_thumb_2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/233/233_image_3.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/233/233_thumb_3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/233/233_image_4.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/233/233_thumb_4.jpg[/IMG][/URL]
  5. IMIĘ: [B]Filozof[/B] PŁEĆ: [B]pies[/B] ROK URODZENIA: ([B]w przybliżeniu) 1995[/B] WĄTEK: (lub strona www) [B][URL="http://www.dogomania.190811-Koszyczek-niechcianych-staruszk%C3%B3w-kt%C3%B3re-czekaj%C4%85-w-kolejce-na-%C5%9Bmier%C4%87-spis-str-1-i-2"]wątek zbiorczy[/URL][/B] ; [B][URL="http://psyzpalucha.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=2&sobi2Id=194&Itemid=7"]www[/URL][/B] KASTRACJA?STERYLIZACJA: raczej nie STAN ZDROWIA: jak na wiek jest dobrze CZIP: raczej tak SZCZEPIENIA: [B]tak[/B] STOSUNEK DO LUDZI: [B]przyjazny, kontaktowy, ale nie nachalny[/B] STOSUNEK DO DZIECI: nieznany, raczej ok STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: [B]niekonfliktowy[/B] STOSUNEK DO KOTÓW: nieznany KRÓTKI OPIS: [SIZE=3]Filozof to piesek bardzo pospolitej urody. Nic dziwnego, że jest w schronisku już bardzo długo - on sam nie pamięta już, ile to lat. Filozof jest spokojnym staruszkiem o filozoficznej naturze. Niewiele trzeba mu do szczęścia - własny kącik, najlepiej z ogródkiem, gdyż ciągle jeszcze ma ochotę od czasu do czasu rozprostować stare kości.[/SIZE] LOKALIZACJA: [B]Warszawa - Paluch[/B] KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [B] Apsa tel: 608 088 298 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/194/194_image_1.jpg[/IMG] [IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/194/194_image_2.jpg[/IMG] [IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/194/194_image_3.jpg[/IMG] [IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/194/194_image_4.jpg[/IMG]
  6. W takim razie dobrze się stało, że ten zainteresowany Balbiną domek z gromadą kotów nie wypalił... Paskudna suka.
  7. Eeee tam, psie mioty potrafią się tak ładnie dogadywać ze sobą...no fakt, że do czasu aż zęby się nie wyrżną.
  8. O rany! Jak to się stało? UMilki - strasznie mi przykro z powodu kota, wyrazy współczucia. Czy to oznacza, że Balbina nie może jednak mieszkać z kotami?
  9. Moja siostra to Dzika_Figa. Siedzi za oceanem, więc się zremy zdalnie, najchętniej na dogo, bo to podnosi oglądalność wątków ;). Poza tym jest bezpieczne, w przeciwieństwie do co poniektórych awantur na dogo, których unikam jak zarazy.
  10. ale nie ma nic lepszego niż awantura, żeby wątek rozruszać...zjawiają się zawsze osoby, co nigdy wcześniej nie zaglądały, mają dużo do powiedzenia... Ja się mogę zawsze pożreć z moją siostrą, my specjalistki od tego - tylko niech ona tu zajrzy...
  11. ha, proszę, wystarczy troszkę poplotkować, wątek podesłać wyżej - i już się takie miłe informacje pojawiają! Z przyjemnością wyedytuję (jak nie zapomnę ;) )
  12. [quote name='_ogonek_']u ciemnych mas mózg działa z wielomiesięcznym opóźnieniem :eviltong: :diabloti:[/QUOTE] Ja też działam z opóźnieniem - mam sklerozę i totalny brak czasu i siostrę, co mi tu bałagan zrobiła w parówach.
  13. Lepiej późno niż wcale, a wiadomość radosna! Zdejmujemy, w takim razie.
  14. Czy w Krakowie jest przewidziana akcja "Zerwijmy Łańcuchy?" Ktoś coś wie?
  15. Orzech? Fajnie się nazywa. To on już chyba będzie musiał zostać, dla Śruby, nie?
  16. Skrzynka wyczyszczona. Beciu - masz PW.
  17. Pucuniu i co tam? Bo ja tu jak na szpilkach siedzę...
  18. Też mi się coś to wydaje mętne, ale zobaczymy - a nuż coś z tego będzie. Nie nakręcam się, ale kciuki trzymam, na wszelki wypadek.
  19. Przykro, pewnie.Ale z drugiej strony spójrzcie na to tak - mógł skończyć w tym rowie, biedak. Jest w przytulisku - ma opiekę, weterynarza pod ręką, pełną miskę, kawałek posłania, kawałek cienia, wodę do picia zawsze dostępną - może żadnej z tych rzeczy nie miał do tej pory?
  20. Banerki dla Mańka [FONT=&quot][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191277-Maniek-m%C5%82ody-piekny-psiak-znaleziony-w-lesie-%28"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/93/maniek3banerek2.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191277-Maniek-m%C5%82ody-piekny-psiak-znaleziony-w-lesie-%28"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8876/maniek3banerek.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191277-Maniek-m%C5%82ody-piekny-psiak-znaleziony-w-lesie-%28"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9458/maniek2banerek.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
  21. Tak Beciu, pamiętamy dobrze upiornego Rubika...ale to Mati jutro świętuje!!!
×
×
  • Create New...