-
Posts
7536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Florentynka
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Florentynka replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Typowa parówa. A jakie ma imię fajne! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
P.S. nienawidzę jej tak bardzo, że przed chwilą właśnie smażyłam jej naleśniczki na obiad, bo uwielbia. Inni też dostali. Wszystkie psy lubią naleśniki, bób i sernik. A jak któryś nie lubi - znaczy że nie pies. -
Dzięki za trzymanie kciuków! Myślę, że nie stało mu się nic złego - wszyscy sąsiedzi powiadomieni, wszystkie służby powiadomione, w lecznicach wiedzą, w schroniskach wiedzą. Najprawdopodobniej albo gdzieś się zadekował, albo z kimś się zabrał na przejażdżkę.
-
znaczy? Mas zna myśli mapę? mnie działa....
-
założyłam Puckowi wątek na zaginionych [url]http://www.dogomania.pl/threads/192001-Zagin%C4%85%C5%82-%C5%82aciaty-%C5%9Bredni-kundel-Pucek[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/#_ftn1"][FONT="][/FONT][/URL]
-
Emilka - mistyczna hebanowa księżniczka - juz w nowym domku!!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ale mamy koniec wakacji - może coś się ruszy w adopcjach. Nie może być zawsze źle! -
Łatek z rowu ma ciepły domek na zimę i resztę życia !!!!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Eee, w taką pogodę się pokazywać...pewnie wszystkie psiaki śpią pozwijane w kłębuszki. No chyba, że u Was nie leje? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Powiedzcie mi co to jest - szósty zmysł, przenikliwa inteligencja czy co? Ale od początku... Oczywiście skoro leje, to psy wcale nie są skłonne wychodzić a przy tym nudzą się jak mopsy. Ileż ja się wczoraj naegocjowałam z parówami, żeby wyszły na siusiu. Rzucały mi udręczone spojrzenia, że niby ja okrutna chcę biedne maleństwa wygnać na deszcz. Dziś uznałam, że dość tego dobrego i postanowiłam przynajmniej po ogrodzie przegonić towarzystwo. W tym celu ubrałam się w sztormiak z kapturem - i to był błąd! Ta szara zołza nie wiem skąd, ale wiedziała, że ja mam w tym kapturze ograniczone pole widzenia...Znikła w pewnym momencie, jak to ona! Oczywiście musiałam zagnać resztę do domu i wyruszyć na poszukiwania. Biegałam po wsi, jak zwykle - jakieś 20 minut - w końcu zastałam zołzę pod kościołem, gdzie defekowała sobie na klombik przed plebanią ! Mokra na wylot, utytłana w błocie, a ja tym razem smyczy nie wzięłam...Jednocześnie z parówą spotkałam sąsiada, który wracał ze sklepu i przez całą dalszą trasę która nam wypadła wspólnie użalał się nade mną, że sobie upasłam psa a teraz muszę go nosić. W efekcie naciągnęłam sobie mięsień w grzbiecie, przemoczyłam na wylot buty i nienawidzę parówy ( która suszy się właśnie na kanapie, zawinięta w kocyk). -
Młody, zdrowy pies ma duże szanse przetrwać. Była ta słynna historia że człowiek ponad rok szukał suki i w końcu znalazł. Nie można wykluczyć, że Pucek gdzieś się zadekował - po prostu wszedł komuś na podwórko i postanowił zamieszkać - to by mogło być w jego stylu... Ulka - może ja jednak zmienię tytuł wątku, że szukamy Pucka - bo mi coś przyszło do głowy - przecież on jak p. Dominika go znalazła to natychmiast jej wsiadł do samochodu! Nie możemy wykluczyć tego, że jakaś litościwa dusza się nim zaopiekowała i został gdzieś wywieziony, bo właśnie tak wskoczył. A w takim razie mógłby być gdzieś dalej...
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Florentynka replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Malwi, a możesz uzupełnić ankietę dla Sary- Jogi i Dżekiego ? -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Florentynka replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[B]IMIĘ: [/B][SIZE=6][COLOR=red][B][SIZE=3]Corgi [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [B] PŁEĆ: pies ROK URODZENIA: 2008 [/B][COLOR=#000099] WWW: [URL]http://apsa.webpark.pl/psy/corgi.htm[/URL][/COLOR] [B] KASTRACJA?STERYLIZACJA: nie STAN ZDROWIA: zdrowy CZIP: tak SZCZEPIENIA: tak STOSUNEK DO LUDZI: miły, ale w klatce szczeka STOSUNEK DO DZIECI: nieznany STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: nie jestem pewna, mieszka w 'pojedynce' STOSUNEK DO KOTÓW: nieznany [/B] [COLOR=#000099] Piesek ma dwa latka i imię Corgi. Prawdopodobnie jest po przebytym wypadku, w wyniku którego miał całkowicie niesprawną łapkę. Ponieważ kaleczył ją sobie weterynarz podjął decyzję o jej amputacji. Teraz ma już tylko trzy ła,pki, ale radzi sobie doskonale. Ma cudowne usposobienie dlatego jest pupilem opiekunów i "swoich" wolontariuszy. Jest wesolutki i z pewnością pokocha każdego, kto da mu odrobinkę serca. Daje sie nosić na rękach i przytulać. Lubi dzieci. [/COLOR][B] LOKALIZACJA: Warszawa - Paluch KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [/B][COLOR=#000099][B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 0 888 667 650 [/B][/COLOR][COLOR=#000099][IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/trojlapki/PICT1451.jpg[/IMG] [URL="http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/trojlapki/PICT1458.jpg"]http://i683.photobucket.com/albums/v...i/PICT1458.jpg[/URL] [URL="http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/trojlapki/PICT1455.jpg"]http://i683.photobucket.com/albums/v...i/PICT1455.jpg[/URL][/COLOR] -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Florentynka replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
IMIĘ: [B]Misiek[/B] PŁEĆ: [B]pies[/B] ROK URODZENIA: 2006 WĄTEK: [URL="http://www.ostrowschronisko.pl/"]www.ostrowschronisko.pl[/URL] KASTRACJA/STERYLIZACJA: przed adopcją STAN ZDROWIA: zdrowy CZIP: ma SZCZEPIENIA: wscieklizna + wirusówki STOSUNEK DO LUDZI: Cichy i spokojny STOSUNEK DO DZIECI: nie sprawdzone STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: zgadza się STOSUNEK DO KOTÓW: nie sprawdzone INNE WAŻNE INFORMACJE: KRÓTKI OPIS: Cichy i spokojny. Często domaga się uwagi i prosi o głaskanie. Nie da się przejść koło jego kojca, nie zauważając go. Potrafi chodzić na smyczy i zgadza się z innymi psami. Ze względu na swój charakter, będzie dobrym psem zarówno dla dziecka jak i osoby starszej. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: 0 662 03 69 64 (pon-pt: 9 - 19, inne dni 9 - 13) [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/misiek.jpg[/IMG] -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Florentynka replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/boni.jpg[/IMG] IMIĘ: [B]Boni [/B] PŁEĆ: [B]sunia[/B] ROK URODZENIA: 2007 WĄTEK: [URL="http://www.ostrowschronisko.pl/"]www.ostrowschronisko.pl[/URL] KASTRACJA/STERYLIZACJA: przed adopcją STAN ZDROWIA: zdrowa CZIP: ma SZCZEPIENIA: wścieklizna + wirusówki STOSUNEK DO LUDZI: łagodna i spokojna STOSUNEK DO DZIECI: nie sprawdzone STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: zgadza się STOSUNEK DO KOTÓW: nie sprawdzone INNE WAŻNE INFORMACJE: KRÓTKI OPIS: Troszkę przestraszona, ale jest krótko w schronisku i jeszcze nie przyzwyczaiła się do nowego otoczenia. Ogółem jest spokojna i łagodna - daje się głaskać, podchodzi jednak niepewnie. Mamy nadzieję, że gdy bardziej się oswoi, szybko znajdzie nowy, ciepły dom. LOKALIZACJA: Ostrów Wielkopolski KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: 0 662 03 69 64 begin_of_the_skype_highlighting 0 662 03 69 64 end_of_the_skype_highlighting (pon-pt: 9 - 19, inne dni 9 - 13) -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Florentynka replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=teal]IMIĘ: NELLY PŁEĆ: SUCZKA ROK URODZENIA: (w przybliżeniu) 2005 WĄTEK: [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.141658-Azyl-pod-Psim-Anio%C5%82em-PSY-DO-ADOPCJI.-Warszawa-Falenica./page63"]http://www.dogomania.pl/threads/1416...lenica./page63[/URL] (posty:629, 630) [B][COLOR=teal]STERYLIZACJA: TAK STAN ZDROWIA: DOBRY CZIP: NIE SZCZEPIENIA: B/D STOSUNEK DO LUDZI: POZYTYWNY STOSUNEK DO DZIECI: OK STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: RACZEJ POZYTYWNY, MOŻE BAĆ SIĘ DUŻYCH PSÓW STOSUNEK DO KOTÓW: B/D INNE WAŻNE INFORMACJE: SZUKAMY DLA SUNI PILNIE DT [/COLOR][/B][B][COLOR=teal]KRÓTKI OPIS: w schronisku jest przestraszona ale nieagresywna. Jest niekłopotliwa, cichutka, zachowuje czystość, lubi spacery i ludzkie kolana, bo to taka nakolankowa suńka jest. Najlepiej czułaby się w spokojnym domu. LOKALIZACJA: PRZEBYWA W AZYLU POD PSIM ANIŁEM (WARSZAWA-FALENICA) KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: tel. 603 650 101 begin_of_the_skype_highlighting 603 650 101 end_of_the_skype_highlighting, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B] [CENTER][IMG]http://images36.fotosik.pl/174/be4b4c964b1dc931.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://images38.fotosik.pl/283/fffb71127bfa2548.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://images44.fotosik.pl/287/cf85d732f1d06f45.jpg[/IMG] -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Florentynka replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=6][COLOR=red][B] [SIZE=3]Gutek [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [B] PŁEĆ: pies ROK URODZENIA: 2000 [/B][COLOR=#000099] WWW: [URL]http://apsa.webpark.pl/psy/gutek.htm[/URL][/COLOR] [B] KASTRACJA?STERYLIZACJA: chyba nie STAN ZDROWIA: zdrowy niewidomy CZIP: tak SZCZEPIENIA: tak STOSUNEK DO LUDZI: miły :smile: STOSUNEK DO DZIECI: nieznany STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: chyba w porządku, chodzi razem z drugim psem na spacerki STOSUNEK DO KOTÓW: nieznany[/B] [COLOR=#000099] Terierowaty kundelek o jamniczej posturze wiek ok. 8 lat. Został znaleziony w połowie lutego. Jest niewidomy. Gutek jest pogodny, spokojny i łagodny, ma dobrą kondycję ale jako niewidzący zachowuje ostrożny dystans wobec nieznajomych osób i nowego otoczenia. [/COLOR][B] LOKALIZACJA: Warszawa - Paluch [/B][COLOR=#000099][B]Kontakt: [EMAIL="[email protected]"] Anna - [email protected][/EMAIL] tel: 0 516 702 232 [/B][/COLOR] [COLOR=#000099][IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/slepaczki/PICT0256.jpg[/IMG] [URL="http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/slepaczki/PICT1225.jpg"]http://i683.photobucket.com/albums/v...i/PICT1225.jpg[/URL] [URL="http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/slepaczki/PICT0261.jpg"]http://i683.photobucket.com/albums/v...i/PICT0261.jpg[/URL][/COLOR] -
A ja mam ochotę zmienić tytuł wątku, na "Ale ze mnie głupek..."
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Florentynka replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Pomyślimy...Jakieś bazarki są w planach... Musimy te parówy trochę podopieszczać w końcu. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Florentynka replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Jak troszkę? Jeśli chodzi o stronę - ja myślę, że jak najbardziej jesteśmy za. -
Na plakatach jest obiecana nagroda - Ulka naprawdę zrobiła wszystko co się dało, reszta w rękach ( łapach) Pucka... Tak BTW - odezwał się pan, który był zainteresowany Puckiem - strasznie przepraszając - sytuacja była taka, że stracili psa, dzieci tęskniły, postanowili zaadoptować nowego i chcieli Pucka, ale w międzyczasie siostra, która o Pucku nie wiedziała przywlokła im jakąś bidę której groziło wylądowanie w schronie... Ulka - pewnie nie jesteś w nastroju, ale możesz sobie poczytać o ucieczkach mojej osobistej parówy tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-[/url]!!! gdzieś tak w okolicy str 50 wątku zaczyna się niekończąca się opowieść o ucieczkach parówy... Ja naprawdę dobrze wiem, co one potrafią.
-
Ulka - wiesz już z naszych rozmów przez telefon, że nie mam do Ciebie cienia pretensji. Głupio mi, że Ci wtuliłam taką niewdzięczną pokrakę. Wiem, jak świetnie psy potrafią usypiać czujność i wiem, że jak pies postanowi uciec to nie ma mocnych. Mam nadzieję, że się znajdzie durna sobaka. Zrobiłaś wszystko co można było zrobić w takiej sytuacji. Czekamy na rezultaty.
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Florentynka replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka'] Florentynko,mam nadzieję,ze w głębi serca nie uważasz Balbiny za paskudną sukę?I mam nadzieję,ze nadal będziecie o niej pamiętać.Chcę bardzo,moje koleżanki myślę takze ,znależć jej kochający dom.Balbinka jest tego warta.A za zachowanie naszych małych dzieci odpowiadamy my,przewidując swoim dorosłym rozumem ich ewentualne zachowania.[/QUOTE] Romka, oczywiście że nie. Uważam Balbinę za sukę, która się paskudnie zachowała. Paskudnie, ale niestety zgodnie z psią naturą. Nie zmienia to mojej fascynacji Balbiną. Dalej uważam, że jest cudowna. Po prostu ma jeden paskudny wyczyn na koncie. -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Florentynka replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=teal]IMIĘ: [COLOR=Black]Milka[/COLOR] PŁEĆ:[COLOR=Black] Suczka[/COLOR] ROK URODZENIA: [COLOR=Black]2006[/COLOR] WĄTEK:[COLOR=Black] [URL="http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/683/lp/96"]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/z...e/id/683/lp/96[/URL][/COLOR] STERYLIZACJA:[COLOR=Black] Tak[/COLOR] STAN ZDROWIA: [COLOR=Black]Zdrowa[/COLOR] CZIP: [COLOR=Black]Nie ma[/COLOR] SZCZEPIENIA: [COLOR=Black]Tak - wścieklizna[/COLOR] STOSUNEK DO LUDZI: [COLOR=Black]Bardzo przyjacielska[/COLOR] STOSUNEK DO DZIECI:[COLOR=Black] Łagodna[/COLOR] STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: [COLOR=Black]Łagodna[/COLOR] STOSUNEK DO KOTÓW:[COLOR=Black] Nieznany[/COLOR] INNE WAŻNE INFORMACJE: [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B]Milka została przywieziona 20.04.2009r do schroniska z dwiema córeczkami z gminy Wronki (maluchy mają już DS).[/B] [SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=teal] KRÓTKI OPIS: [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B]Przesympatyczna, dobra, ciepła i grzeczna sunia. Same superlatywy. Gdy, chce ,żeby zwróciło się na nią uwagę podaję łapkę. Ciągle domaga się pieszczot[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Łagodna i przyjazna do wszystkich. [/B] [SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=teal] LOKALIZACJA: [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]Schronisko dla psów "Azorek" w Obornikach Wlkp. / koło Poznania[/B][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=teal] KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2][B]Tel: 782 - 556 - 399 begin_of_the_skype_highlighting 782 - 556 - 399 end_of_the_skype_highlighting E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] Milka : [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1603.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1534.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2594.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1571.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2004.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2089.jpg[/IMG][/URL] -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Florentynka replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=teal]IMIĘ: [COLOR=Black]Aira - ale to taka nasza Buba kochana.[/COLOR] PŁEĆ: [COLOR=Black]Sunia[/COLOR] ROK URODZENIA:[COLOR=Black] 8 lat, 2002[/COLOR] WĄTEK: [URL="http://www.dogomania.188335-Par%C3%B3wa-XL-czyli-babulinka-Aira-zwana-Bub%C4%85.-Mix-kaukaza-Szuka-domku-na-zawsze.?p=14956289#post14956289"][COLOR=Black]Bubinkowy wątek.[/COLOR][/URL] KASTRACJA?STERYLIZACJA: [COLOR=Black]Jeszcze nie[/COLOR] STAN ZDROWIA: [COLOR=Black]Dobry[/COLOR] CZIP: [COLOR=Black]Jeszcze nie[/COLOR] SZCZEPIENIA: [COLOR=Black]Przeciwko wściekliźnie[/COLOR] STOSUNEK DO LUDZI: [COLOR=Black]Kocha ludzi, czy to maluchy czy nie. [/COLOR] STOSUNEK DO DZIECI: [COLOR=Black]Dzieci kocha najbardziej na świecie.[/COLOR] STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: [COLOR=Black]Dogaduje się.[/COLOR] STOSUNEK DO KOTÓW: [COLOR=Black]Nie przeszkadzają jej.[/COLOR] INNE WAŻNE INFORMACJE: [COLOR=Black]Ładnie chodzi przy nodze [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/COLOR] KRÓTKI OPIS: [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=2][B]Buba ma około 8 lat. Jest grzeczna, spokojna. Idealna dla osoby starszej! Nie potrzebuje długich spacerów. Kocha dzieci, przy zabieraniu jej do schroniska przytulała się z malutkim dzieckiem. Mieszka koło kociarni, nie przeszkadzają jej koty. Z psami jest ok. Potrzebuje kogoś, kto da jej domek do końca jej życia... Kto będzie ją głaskał i przytulał.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=teal] LOKALIZACJA: [COLOR=Black]Iława /warmińsko-mazurskie/[/COLOR] KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [COLOR=Black]tel. 606-502-865 ; @: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] Prosimy także o dodanie możliwie wyraźnych zdjęć[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]: [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/258/dsc01528o.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3973/dsc01510tz.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7130/dsc01423n.jpg[/IMG] -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Florentynka replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i743.photobucket.com/albums/xx71/ostrowschronisko/DSC_5009.jpg[/IMG] [IMG]http://i743.photobucket.com/albums/xx71/ostrowschronisko/DSC_5008.jpg[/IMG] [IMG]http://i743.photobucket.com/albums/xx71/ostrowschronisko/DSC_5054.jpg[/IMG] IMIĘ: Hugo PŁEĆ: pies ROK URODZENIA: 2007 WĄTEK: zbiorczy wątek Ostrowski: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183160-[/URL] , www: [URL="http://www.ostrowschronisko.pl/"]www.ostrowschronisko.pl[/URL] KASTRACJA?STERYLIZACJA: przed adopcją STAN ZDROWIA: jak ryba ;-) CZIP: przed adopcją SZCZEPIENIA: na pewno wścieklizna, nie wiem jak wirusówki STOSUNEK DO LUDZI: łagodny i przytulaśny STOSUNEK DO DZIECI: nie sprawdzono STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: łagodny - siedzi z suńką STOSUNEK DO KOTÓW: nie sprawdzono INNE WAŻNE INFORMACJE: brak KRÓTKI OPIS: (na razie brak bo jeszcze nic o nim nie wiadomo... będzie później ) LOKALIZACJA: Ostrów Wlkp KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: najlepiej na schronisko: 662 03 69 64 begin_of_the_skype_highlighting 662 03 69 64 end_of_the_skype_highlighting ( w godzinach pracy schroniska, tj: poniedziałek-piątek: godz. 9:00 - 19:00 sobota, niedziela, święta: godz. 9:00 - 13:00 ) -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Florentynka replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5287/2l9pkro.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4308/29u1c7.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5395/zna7pu.jpg[/IMG] I ankietka Gajuni: IMIĘ: GAJA PŁEĆ: suka ROK URODZENIA: ok. 2002 WĄTEK: [URL="http://www.dogomania.189034-Super-GAJA-radosna-tricolorka-czeka-w-hoteliku-u-Murki"]http://www.dogomania.pl/threads/1890...teliku-u-Murki[/URL]! KASTRACJA?STERYLIZACJA: nie STAN ZDROWIA: ma nadwagę, ale wygląda na zdrową, przy próbie sterylizacji (głębsza narkoza) siniała CZIP: nie SZCZEPIENIA: wścieklizna + wirusówki STOSUNEK DO LUDZI: bardzo przyjacielska i ufna STOSUNEK DO DZIECI: j.w. STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: dominująca i zazdrosna o człowieka, jedzenie itp. STOSUNEK DO KOTÓW: nie powinno być problemu, możemy sprawdzić w razie potrzeby INNE WAŻNE INFORMACJE: brak KRÓTKI OPIS: straszliwy pieszczoch i łakomczuch, kocha ludzi ponad wszystko, domaga się stale uwagi i głaskania. Poza tym jest bardzo grzeczna, zachowuje czystość, nie niszczy, jest spokojna, umie chodzić na smyczy, nie jest szczekliwa. LOKALIZACJA: hotelik u Murki (Janów Lubelski) KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 503683050