Jump to content
Dogomania

Ida_Kreska

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Ida_Kreska

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Skype
  12033724

Converted

 • Biography
  zwykły człowiek
 • Location
  Imielin
 • Interests
  Golden Retrievery i inne psy, malowanie,szkicowanie
 1. Ida_Kreska

  Imielin-ktoś chętny na spacerek?

  no to poprosze mamę ale wątpie że by się zgodziła:placz:
 2. Ida_Kreska

  Imielin-ktoś chętny na spacerek?

  [quote name='Berneska'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/90025.html"]Ida[/URL] nie zastanawiajcie się! Tylko wbijać do nas w sobotę :razz::evil_lol: a te posty to faktycznie masakra :roll:[/quote] hehe chciałabym ale po 1: wątpie że byście chciały się spotkać z 13 latką?:evil_lol: a po 2: na nogach tam nie dojde a mamy nie chce prosić żeby mnie zawiozła:cool1:
 3. Ida_Kreska

  Imielin-ktoś chętny na spacerek?

  ale te posty skaczą :shake:
 4. Ida_Kreska

  Kreska :)

  ups:oops: oto zdjęcia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/96/656ead1c3bde24eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/96/0f95c9ab6a1506aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/96/17e46a2b5f0ddba7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/96/a7f4ad85e107931cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/96/f9bbc6aabea00c30med.jpg[/IMG][/URL] C.D.N.
 5. Ida_Kreska

  Najpiękniejsze psy

  1. Golden Retriever:loveu: 2. Seter Irlandzki 3. Owczarek Staroangielski 4. Dog Niemiecki 5. Hovawart 6. Alaskan Malamute 7. Bloodhound 8. Wyżeł Niemiecki 9. Pointer 10.Seter angielski i szkocki 11. Springer spaniel 12.Wilczarz:cool1: 13. Berneńczyk SZCZĘŚLIWA 13-NASTKA
 6. Juleczko już tyle czasu minęło... WRACAJ
 7. Dawniej: -dog niemiecki: Leser - mieszaniec ze schroniska: Sunia( była tak nazywana w schronisku więc już tak zostało) -kolejny mieszaniec: Lady Teraz: -Golden Retriever: Kreska:lol: - dwa kotki dachowce: Kit i Krówka (Kit- nie wiem czemu a Krówka bo z wyglądu przypomina krowe)
 8. Ida_Kreska

  MARLEY I JA- ekranizacja

  Ja za tydzień jade na Marleya:multi:
 9. Ida_Kreska

  MÓj szczeniak wymiotuje pomÓŻcie

  no zapowiada się na parwo:-( co wam wet powiedział? jak z maluchem?
 10. Kurcze pomogłabym gdybym miała na to warunki... jak narazie hop do góry!
 11. Ida_Kreska

  Kreska :)

  Zdjęcia będą za niedługo bo w piątek wybieram sie z dwoma pieskami na spacer więc porobie zdjęcia ;) a do twojej galerii chętnie zajrze :-)
 12. Ida_Kreska

  Kreska :)

  A tak... komplecik :) ja się nazywam Ida (moja mama czytała Musierowicz i pokochała te książki, stąd moje imie) a ja też niedawno przeczytałam prawie całą Jeżycjade :D stąd imie Kreska:evil_lol:
 13. Ida_Kreska

  Ciągnął psa za autem bo pogryzł dziecko

  straszne:mad: normalnie to tego faceta by trzeba było pociągnąć 4 km to by zobaczył:diabloti: bo w więzieniu to mają jak w raju- jedzenie pod nos i nic nie muszą robić...
×