Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. oo kombinujecie jednak z Ag? zazdroszczę clubu pod nosem!
  2. no to sto lat! :loveu:
  3. Chantell

    Galeria. ;D

    śliczny! :loveu:
  4. xxxxxxxxxxxx
  5. przyszły ID :D
  6. nad świeczką albo lutownicą
  7. zapewne kroplówka
  8. [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//image_func.php?img=gfx/795a618218b40ba95fe0db9d9612bd2a.jpg&maxwidth=250[/url] raczej ten :)
  9. ej bez przesady. Jak kupiłam kiedys skórę z napisem jej imienia z kryształków swarovskie, ale powiem wam, ze dla takich małych piesków to się nie nadaje, bo za ciężkie xD
  10. ajj no Dingo oczywiście, ze robi z kryształkami :) ale te kolce, to jakaś totalna przesada :/
  11. Chyba miała na myśli tego zamordowanego borsuka walającego się po dywanie :D
  12. zrobiłam 10metrową linkę treningową :)
  13. hihi ^^ a właściwie czym różni się zwykła smycz parciana od takiej przepinanej? xD no bo przecieć i tą i tą można skrócić xD [IMG]http://www.fotohost.pl/pfiles/30923/DSC06296.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotohost.pl/pfiles/30924/DSC06297.JPG[/IMG] jakby co, to pw ^^
  14. xxxxxxxxxxxxxxxx
  15. w miejscowościWerkowo to jest jakieś 15 km od Węgrowca znajduje się pseudo hodowla. Z informacji podanych przez użytkowniczkę innego forum wynika, że są tam: 2 suczki Yorka 2 Shih Tzu Wcześniej były także sznaucery miniaturki, ale z niewiadomych przeczyn zginęły.Szczeniaki sprzedawane są z PARWOWIROZĄ, świerzbem i jeszcze nie wiadomo czym. na dworze w kojcu siedzi także zaniedbana suka Owczarka Niemieckiego. Mieszka w w klatce prawdopodobnie z Shih tzu. Ph typowo kennelowa. Rozpoczyna także Phodowle persów. Nie wiadomo dokładnie ile zwierząt jest tam 'przetrzymywanych' Właścicielką tej pseudohodowli jest: K. M. ......... treść nie była napisana przeze mnie. Zostałam przez kogoś o to poproszona. Oficjalnie i publicznie przepraszam Panią, za wypisywanie głupot na Pani temat. Posze wybaczyć. To więcej się nie powtórzy.
  16. Chantell

    Diana :)

    ojej jakie biedactwo
  17. ewkaewa3 ja i talent to dwie sprzeczne sprawy. Oj naprawdę nie mam co z nią zobić.... Chyba, że ktoś się skusi, ale wątpię xD
  18. wow 8 lat? no to niezłe zaskoczenie. Dobrze, że z Toś wszystko ok :)
  19. ee...bez przesady. przecież żartuję Oo
  20. niech Ci będzie. Wymieniać się też nie masz prawa xD :loveu: pytałam się przedstawiciela lupine kiedy będzie nowa dostawa i powiedzieli mi, że za około miesiąc ;/ ale odwlekaja
  21. AAAAAAAAAAAAAAAAAAA! coś Ty Nesi zrobiła?! :mad:
  22. no do Ciebie do Ciebie. :PPno ale tego nie widać xDD co oczywiście nie znaczy, ze mi się nie podoba xD
  23. iee tam xD jest dla nas za wielka i raczej nigdy dobra nie będzie sądząc po tej cienkiej szyjce Augie... a nie mam co z nią zrobić xD
  24. no dobrze wiem, ze pisze odebrałam, ale mimo wszystko musieli jej to jakoś sprowadzić i kupiła nie? oO' U mnie nie ma szans zeby zrobili coś takiego
  25. Nie kupuj mu czarnych obroży bo nic nie widać na nim! :mad: xDD
×
×
  • Create New...