Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. dziękuję :)
  2. Chantell

    Ares...

    lol xD czyżby w użyciu był Furminator?
  3. Chantell

    Ares...

    no to dla mnie też :D ja proszę zdjęcia ^^ i witam :D
  4. aa xD jork to skórt od yorkopodobny? xD nie wpadłabym na to
  5. czyli, że kładę go pomiędzy dwoma paskami i drugimi dwoma i po postu obejmuję?
  6. [url]http://img357.imageshack.us/img357/1559/96873809xl1.png[/url] czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak łączy ze sobą te dwa sznury? bo wzorki robić umiem, wszystko ok, ale zastanawiam się właśnie jak to ze sobą zlączyć...
  7. a tak. myślałam, że jest 2x mniejsza. Tak, to pójdzie siedzieć w pudełku gdzieś, albo sprzedam na bazarek
  8. założyłam wątek 'nasze zakupy' Tam można pokazywać zdjęcia wszystkiego co zakupiliście bez ograniczeń :) (hehe reszte prócz szelek smyczy itd...) :) ktoś zasubskrybuje? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f996/nasze-zakupy-145005/[/url]
  9. a oto nasze zakupy. Pełno smaczków z animalii i przyduża spinka na wybudzonej ze spania Nicole ^^...-.-' [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/29911/DSC07040.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/29912/DSC07042.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/29913/DSC07038.JPG[/img]
  10. Chantell

    Diana :)

    ehh...wiem co czujesz. ode mnie w wakacje odeszły dwie bernardynki...:(
  11. łii kochany ^^ a on york czy yorrkopodobny? :D
  12. Chantell

    Diana :)

    o Boże... a była taka piękna... :( [*] [*] [*]....przykro mi...może ktoś ją otruł? ludzie są zawistni cholernie.
  13. a które na przykład nadają się od razu na obroże? Przepraszam, że tyle pytań, ale jeszcze się nie znam na tym..
  14. no to teraz prosimy fotki ze spacerku
  15. Pycia- Mnie zdecydowanie też.
  16. Mam pytanie. Czy taśmy żakardowe nadają się bezpośrednio na smycz, czy należy je naszyć na inną np parcianą taśmę? Zastanawiam się właśnie czy kupić je czy lepiej nie
  17. Dudusia już znam ^^ dzięki :) hmm... a planujesz jakiegoś szorrtkiego, że piszesz "Jeszcze" ?
  18. kordzinkasia1- po co ubierasz psa w domu? to już uważam za przesadę. Rozumiem na dworzu jak jest zimno, ale w domu? Odpornośc jej będzie zerowa. My czekamy na paczkę bluz na zimę.
  19. Selenga- dziękuję :loveu: a może wiesz, czy to nadaje się bezpośrednio na smycz, czy trzeba to naszywać na parcianą?
  20. pewnie nie takie same xD
  21. haha xD no cóż. Szczere są :D Masz jakiegoś faworyta wśród nich? i jakbyś mógł mi pzybliżyć któy jak sie wabi, bo jeszcze nie wiem xD
  22. Cudne są :loveu: to ja będę mieć za darmo, bo Ci ukradnę jednego. Nawet nie zauważysz xD
  23. aa te. kiepska seria. Mi może jeden wzorek się troche podoba
  24. jeej zakochałam się w nich :loveu: jeżeli mogę wiedzieć, ile taki Podengo kosztuje? Takie to na pewno świetnie biegają po torze :D
  25. uhuhu ^^ no to były zakupy. Najwyżej Cię z domu wyrzuci ^^
×
×
  • Create New...