a jak to się tak naprzemian robi, to to strasznie się rozluźnia, czy ja źle robię? (wzięłam sobie poczwórną wełenkę jako jeden sznurek, bo nie dysponuję niczym innym) może zrobiłabyś filmik dla downów? -.-'
nie znalazłam powołania w tego typu rzeczach jednak. Nie mam do tego cierpliwości. Zrobiłam cztery rzędy koślawe i zaprzestałam xD z muliny to strasznie maleńkie wychodzi i te nitki sie jeszcze plączą, a nie opłaca mi się jednego opakowania szurka z netu zamawiać... :(
ale wy udane jesteście :D w życiu takiej cienkiej obroży bym jej nie kupiła i pisałam pod zdjęciem, że tylko takie udalo mi się zrobić x) zrobię, ale jak pójde znowu na spacer, bo cyknęłam tylko kilka telefonem fotek i muszę do galerii wpakować :)
Łańcuszek jest jeszcze gorszy od taśmówki Oo'
BBeta- Tak. ma 16mm i mimo wszystko wcale za tak wąskiej jej nie uważam, choć nie powiem, że chciałabym też jakąś szerszą.
[quote name='Lucky.']A ile Augie ma w szyi ?[/QUOTE]
26cm.
Marta_Ares- jeżeli ktoś umie, to owszem. :) Ja jeszcze niezbyt.
Vini- Skoro się mnie pytasz, to odpowiadam, więc w czym masz problem?