Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. Augie ma zaamiłowanie za to do pluszowych. Najlepiej żeby w środku był dzwoneczek :evil:
  2. Pies odmówił współpracy chwilowo xD Na spacerku strzelę lepsze :) [img]http://lh4.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S37VJCj5i9I/AAAAAAAADv4/gUp9FrpHJYY/s512/DSC01828.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S37VRHZ8RyI/AAAAAAAADv8/KU544c3NFlo/s720/DSC01825.JPG[/img] I do wiadomości tym, którzy nie wyobrażają sobie Augie w 3cm. to są 3 cm :lol: Od TAKS! Po prostu cudo! polecam :D!!!
  3. Jednak rezygnuję z psiego przedszkola. Jakoś powolutku sobie radzimy, chociaż przyznam, że jest bardziej uparta niż wszystkie pozostałe moje psy xd
  4. Marta weź sporta :)
  5. dziękujemy. Czyli nie ma sposobu na zmiękczenie taśmy? Noo prawie cała jest podwójna, bo w końcu Augie ma 36cm w szyjce, a obroża jest 30-50
  6. trafiłam na jakiegoś sztywnego lupina. :/ Jest jakiś sposób żeby zmiększyć tą taśmę? bo tak chamsko sterczy. Dobra. Fotki całej cykne, ale nie teraz. w 3 cm ładnie wygląda. przynajmniej mi się podoba xD
  7. [img]http://lh5.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S3bBSqJMlYI/AAAAAAAADnI/ladc_1QTgU4/s512/_DSC1420.JPG[/img] Wavy hund [img]http://lh6.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S3bBbu3RHxI/AAAAAAAADnM/a1peOAG2GZ4/s512/_DSC1417.JPG[/img] plum blossom [img]http://lh4.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S3bBifDYdCI/AAAAAAAADnQ/l3-UiZ_hgT4/s512/_DSC1423.JPG[/img] i razem
  8. 2 lupinki i rogz :D plum blossom, wavy hund (czy jakoś tak xD) i funky retro
  9. a kółko piszczące Augie zostało w 4/5 zjedzone, a następnie zwrrócone na posłanie -.-
  10. przyszły 3 obróżki! :D :)
  11. oo faktycznie śliczne :)
  12. niech mnie ktoś oświeci jak wygląda ten niebieski muscat którym się tak zachwycacie? :D
  13. Mam dziwne uczucie, że Nika dostała nerwicy natręctw na punkcie piłki przez ostatnie kilka dni oO' czy to jest możliwe? xD
  14. Nicole i Sonia nie noszą natomiast Augie musi mieć z podobnych przyczyn co Gops. :)
  15. nono :) ślicznie. Ostatnio na Augie podobają mi się szeroki obroże np 3cm :loveu: tylko nigdzie nie widzę takiej rozmiarówki na nią :(
  16. nono :) ślicznie. Ostatnio na Augie podobają mi się szeroki obroże np 3cm :loveu: tylko nigdzie nie widzę takiej rozmiarówki na nią :(
  17. Jakto dostałaś? ;>
  18. ehh w poniedziałek był komunikat, że wysłali i dalej nie ma. Nigdy tak długo nic mi nie szło...
  19. jak długo szły wam obróżki z Pełnej miski? :roll:
  20. Jaka regulacja połzacisku będzie dobra dla psa w szyi 36cm?
  21. mogę prosić adres na te najlepsze zoologi w katowiach/sosnowcu? :D
  22. o jaaa! :D jak super! :D gratuluję
  23. czemu tak mówisz? Ja zamawiałam kiedyś kompllet rogza i wszystko było ok.
  24. Vini. że jak? Bo nie zrozumiałam xD
×
×
  • Create New...