Zrobiłam obróżkę właśnie! :)
Tzn. zrobiłam tak wstępnie sfastrygowałam jak należy i sprawdziłam jak Augie leży. Póki co wygląda nieestetycznie, ale jutro zszyję ją na maszynie i wyciągnę te czarne nitki :))
[img]http://lh6.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S4Az_26-XMI/AAAAAAAADyo/vWj8L6U_te0/DSC01856.JPG[/img]