Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. ma ktoś foto jak to wygląda na psie? Tak się tylko pytam :)
  2. [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3812[/URL] jak się takie szelki zakłąda? xD
  3. jeej i ile ostatecznie ich jest?
  4. ee tam brzydki aż taki nie jest :D :evil: eej Ty te zdjęcia obrabiasz, że mają taki specyficzny kolorek? xD a no a te widoki to gdzie? Jakieś tatry czy coś? :D
  5. Chantell

    Diana :)

    ojej..... :( przykro mi
  6. Kiłi chciałabym to widzieć :evil:
  7. Nika nigdy takim psem nie była. A czasem można sobie ubrać, bo są wygodne nawet :)
  8. którego fioletowego bierzesz? :D
  9. noo dokładnie :) [img]http://lh6.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S4fn8XZ5mBI/AAAAAAAAD8g/JUPZO5rmoLA/s720/_DSC2228.JPG[/img] a to te wylicytowane szelaski :)
  10. ale małe -.-' No ale widzę Syriuszka :loveu:
  11. hyhy xD fakt. To nie wszystko kilka zostawiłam. Chciałam sobie kupić głównie od Taks i może jakiś ami play albo rogz z łańcuszkiem...xD
  12. [quote name='chi23']Co sprzedajesz to wszystko?[/QUOTE] nom Agnes cudnie jej!
  13. [quote name='chi23']Co sprzedajesz to wszystko?[/QUOTE] nom Agnes cudnie jej!
  14. [img]http://lh4.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S4emP0fNAGI/AAAAAAAAD64/8--fNFbB-H0/s720/_DSC2153.JPG[/img] więcej na PW :evil:
  15. doszły szeleczki :)
  16. gratki! :D a teraz śmigaj i jakieś sloneczkowe fotki poproszę :D
  17. Chantell

    Diana :)

    ooo już?! super. Podasz ostateczną hodowlę czarnuchów? Jakie imie? :D
  18. dzisiaj byłam w pasmanterii i nie było ani kółek/pół regulatorków. jednym słowem nic. (jak zwykle_ :(
  19. dziękuję:* na razie wygląda okropnie, no ale xD poprawię :D
  20. jutro, bo dzisiaj ją tylko sfastrygowałam czarną nitką i sprawdziłam jak leży na psie. Muszę tylko maszyną przejechać i powyciągać nitki xD
  21. o Boże :( będzie jakiś bazarek? Przekazałabym kilka par kolczyków
  22. zrobiłam obróżkę! :D
  23. Zrobiłam obróżkę właśnie! :) Tzn. zrobiłam tak wstępnie sfastrygowałam jak należy i sprawdziłam jak Augie leży. Póki co wygląda nieestetycznie, ale jutro zszyję ją na maszynie i wyciągnę te czarne nitki :)) [img]http://lh6.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S4Az_26-XMI/AAAAAAAADyo/vWj8L6U_te0/DSC01856.JPG[/img]
×
×
  • Create New...