-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chantell
-
[quote name='kasia_1982']tak, maja napiane ze wysylaja do kazdego miejsca do ktorego dostarcza UPS - to firma z USA[/QUOTE] No to super. Zobaczymy czy zgodzą się na zwykły przelew elektroniczny, bo wysłałam takie zapytanie. To jakby co ktoś byłby chętny na coś? Zawsze taniej wysyłka by była...
-
[quote name='kasia_1982']a jakie tanie maja Lupiny...[/QUOTE] No średnio ponad 5zł tańsze obroże 2,5
-
hehe no to faktycznie maleńkie :)
-
no to super, że są jakieś postępy. Jaką suchą dostaje w nagrode?
-
No... też mi się spodobały xD :loveu: zabawki też są superowe
-
[quote name='Kateczka']teraz sporo zwykłych kart płatniczych ma możliwość płatnosci przez internet...nie musi to być wcale kredytówka :) wystarczą trzy takie fajne cyferki z tyłu (CVV na Visach) Trzeba jednak liczyć sie z czymś takim jak przewalutowanie....a to trochę podraża zakupy....:) biorąc pod uwagę ile teraz kosztuje USD. Pewnie jakieś 6 % moze być w takim przypadku ale to zalezy od banku. a szeleczki boskie[/QUOTE] Tyle, że ja nawet karty nie mam i tu są schody :roll:
-
a konsystencja? miękki pasztet czy jak?
-
pewnie, że mogę :) [URL]http://www.dogsupplies.com[/URL] Może jakby się dało, że wyślą za granicę to zrobić zrzutkę i kupić więcej? Ja bym mogła to potem spokojnie porozsyłać. Tylko pozostaje kwestia kto by zapłacił, bo ja nie mam możliwości kartą... :(
-
No właście chyba kredytową, a ja takiej możliwości nie mam :/ Nie wiem. Zapytałam i zobaczymy co z tego wyjdzie. A na prawdę fajne rzeczy ten sklep ma
-
Zapomniałam napisać. Okazało się ostre bakteryjne zapalenie skóry/mieszka .
-
ale lord to chyba sam metal nie? Ja szukam czegoś lekkiego powlekanego albo z plastiku...
-
Tak jest mini, small, medium, xl i chyba xxl też jest... ale jeden problem. Płatność kartą :(
-
Dzięki ;) Choć już znalazłam ten link xDD
-
Wyczaiłam takie superaśne szelki do samochodu :loveu: To wzięłabym dla N [img]http://www.dogsupplies.com/product_images/u/899/carharnessblack__32098_std.jpg[/img] to dla A [img]http://www.dogsupplies.com/product_images/o/294/blueplaidcarharness__67192_std.jpg[/img] I czy warto wziąść też pokrowiec na siedzenia? [img]http://www.dogsupplies.com/product_images/i/063/plaid_car_seat_cover_blue__11822_std.jpg[/img]
-
a wiem, że na pewno będą, tylko żeby Wam się jeszcze je wstawić chciało :D xD
-
No to szalonego zlotu Wam życzę i duuużo fotek! :D
-
Lipa xD Ja znowu zamówiłam obróżki xD
-
jeszcze raz zapytam. Czy ten nowy wzorek lupine web master jest już dostepny gdzieś w pl?
-
nadrobiłam zaległości. kącik króliczy się rozrasta i rodzinka powiększa :D Ja cały czas szukam jakiejś kociej bidy, ale coś mi to nie idzie. :roll:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
są jeszcze jakieś kagańce takiej budowy jak chopo?
-
sledy albo szelki, które maja możliwość zapinania sanek po bokach ;) i warto zrobić prześwietlenie na dysplazje przed czymś takim.
-
a gdzie można ten szary kupić?
-
a to jaka szerokość jest? Fajna smycz by była xDD jakby to 2,5...
-
Przynajmniej wiesz, że to prawdziwe uszy :) Ja miałam, a właściwie mam jeszcze kilka ciastek z tej eukanuby... Jak masz psa niejadka, to odradzam. A mera dog hm...zawsze można spróbować ^^
-
Oj przepraszam Papillonku. No to masz baardzo kochane pieski, bo moja mnie napastuje nawet w tej chwili. A co rasa ma do tego? york.