o mamciu sie porobilo ... jakbym byla we wro od razu bym leciała szukać małej .... ale niestety .... :placz: trzymam kciuki .... i powiadamiam wszystkich znajomych z okolicy ...
ona w DT jest ... ooo wlasnie doczytalam ... w takim razie jak sprawa się do konca wyjaśni to od rzu ją zdejmę , bo na razie na wątku jej nie jest jednoznacznie określone ;)