Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. Jest poprawa, ale nie jest tak, że ruchy się nie pojawiają jak Lenka się już wyściska z osobą odwiedzającą czy z opiekunami to się wycisza i jest okay, jak się czymś ekscytuje to się te ruchy na chwile pojawiają - stają się silniejsze. Jak Lena leży sobie pod drzewkiem i sie tylko patrzy= przygląda to się nie trzęsie.
  2. tak, jest wykastrowany, napisałam na 1szej stronie - przy dacie 20.06. ma usuniętego "nieoperacyjnego" ;-) guza. Poza tym ma się dobrze, ząbki zdrowe Jest spokojny, przez pierwsze minuty nieufny, ale patrząc na to, co przeszedł - nie ma co się dziwić. Później rozdaje buziaki i czeka na głaskanie.
  3. Dziękuję bardzo i... teraz...chyba zacznę się modlić o domek dla Arisia, bo trzymanie kciuków coś mi nie pomaga w jego przypadku...
  4. Bardzo chciałabym... ale niestety nie mogę go wziąć do domu, chyba, że zmienimy go czarodziejską różdżką w dziewczynkę... wierzcie mi - kombinuję jak mogę ale to nie takie proste. Mój poolkuszowy piesek - on źle znosi nowych "kolegów" w domu, a ja nie mam jak ich odizolować. ciężka sprawa.. poza tym to nie jedyny kłopot na dzisiejszy dzień.. szkoda gadać. idę odpocząć, pora snu wszak nadeszła.
  5. 10. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5856612981/][img]http://farm3.static.flickr.com/2484/5856612981_5e779b6785.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5856612981/]pogłaskaj mnie jeszcze..[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  6. 9. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5856611935/][img]http://farm3.static.flickr.com/2577/5856611935_98c61b44e7.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5856611935/]mały języczek dla przechodniów[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  7. 8. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857164092/][img]http://farm3.static.flickr.com/2523/5857164092_93768cf715.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857164092/]uwielbiam być głaskany[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  8. 7. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857162672/][img]http://farm3.static.flickr.com/2741/5857162672_5c2bcaa89e.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857162672/]P1180183[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  9. 6. tu widać ranę - goi się świetnie [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857161230/][img]http://farm4.static.flickr.com/3278/5857161230_89a99581ba.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857161230/]P1180179[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  10. 5. kto mnie tak odwrócił?? (poprawię) [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5856604451/][img]http://farm6.static.flickr.com/5198/5856604451_72be02260c.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5856604451/]P1180164[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  11. 4. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857157478/][img]http://farm6.static.flickr.com/5233/5857157478_da1809ce91.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857157478/]P1180158[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  12. 3. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857156988/][img]http://farm4.static.flickr.com/3034/5857156988_3b94bfc688.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857156988/]P1180154[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr gdzie jest ten mój domek?
  13. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857155844/][img]http://farm4.static.flickr.com/3187/5857155844_37478cc274.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5857155844/]ale mi uszka stoją ;-)[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  14. arik dziś: [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5856600879/][img]http://farm3.static.flickr.com/2670/5856600879_56e8fc580c.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/5856600879/]taki malutki jestem [/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  15. Jak go wypuściliście to zrobiliście to, co najlepsze. Jeśli odleciał - poleciał - to da radę. My też staramy się "zdziczać" złapane ptasie, podleczymy i wypuszczamy. Burza mu raczej nie groźna, na pewno od razu poleciał do kumpli. ;-)
  16. tak, mam jedzenie dla królików i szynszyli -> duuzo jedzenia.. u mnie to stoi, może ktoś z Was ma takie zwierzaczki?
  17. Ślicznie dziękujemy za ogłoszenia ;-)
  18. Wiecie jaka ona jest cudowna - leki pomagają. Nie jest tak, że nagle nie widać objawów choroby/zaburzeń ale.. naprawdę działa na nią cały ten zestaw. Przesyłka dotarła, dziękujemy wszyscy - Iwonki i spółka ;-) zdjęcia będą niebawem :-)
  19. Jej, jej jej.... jakie Cuda... Ogłaszamy............ szanowni Państwo - pokochajcie te maleństwa
  20. Byłam dziś w hoteliku, Jerry i reszta piesków wygłaskana (nie tylko przeze mnie z resztą) :-) Jerry wygląda cudnie - brakuje mu tylko domku. Czy znajdzie się ktoś, kto mu go da??
  21. Julia - trzymaj się tam i zdrowiej, Patrz ile osób Cię wspiera..
  22. Malunia - będę u Ciebie w weekend. Tylko jak ja tam dojadę na skuterze? hehe - dam radę. dziękuję w imieniu Lenki i mojej siostry za wpłaty - odezwała się w końcu, wiem, że żyje. Ona ciężko pracuje aby móc Leni pomóc. mam nadzieję, ze jutro coś napisze.
  23. tak, super, dziękuję bardzo ja mam małe zamieszanie w życiu, ale jeśli nie w niedzielę to zrobię wszystko, aby w poniedziałek wziąć go ze schroniska. jeszcze nie wiem jak tego dokonam, ale uda się - musi się udać. Bardzo dziękuję za tekst. wszystkie dane zgodne. Bardzo Wam Dziękuję.
  24. Jak to wspaniale patrzeć na Julkę taką... bezpieczną cudowna ona jest wspaniała dziewczynka...
  25. Bardzo dziękuję w imieniu Lenusi ps. dziękuję za zmianę tytułu
×
×
  • Create New...