-
Posts
7087 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwoniam
-
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
iwoniam replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziś pisała do mnie pani, czy wiem co z pieskiem.Czy jest coś ustalone? zatelefonujcie proszę do niej.. Oni wszyscy na Dinusia czekają.. ;( w razie czego ja w krk pomogę jakoś, ale nie mogę jechać do Pszczyny - nie stać mnie na paliwo, niestety... Sam przejazd do nich i z powrotem to dla mnie ponad 50 km... Czy ktoś mógłby z Dinusiem pociągiem przyjechać???? Mój nr - 515192985 - telefonujcie jak coś się znajdzie ! -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Sporo nas tu.. I domków szukamy.. I wierzymy, że się wkrótce znajdą. -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Pracowałam sporo 2 ostatnie dni - jutro wolniejszy dzień.. Jutro wkleję te zdjęcia maluszków.. -
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
iwoniam replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u Państwa. Szykujcie transport i to szybciutko, bo cała rodzina czeka. Dzieci dziś nie chciały iść do szkoły, bo myślały, ze z Dinusiem przyjeżdżam :( Przygotujcie transport i jedźcie z nim, na pewno będzie tam szczęśliwy. -
SZAKI po przejsciach, juz w DS - dlug pozostal....!
iwoniam replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
Ja tez jutro będę rozsyłać.. więcej, bo nikomu się nie chce.. :( -
Nio, ja mam szóstego pieska - jest w łazience.. Ma prawdopodobnie nosówkę, surowica podana.. Będzie u mnie kilka dni; może się dla niego znajdzie miejsce w lecznicy, ale na dzień dzisiejszy nie ma.. Powinien ważyć pewnie ze 12 kg, waży... może 5. szkielet - pogryziony pyszczek, pogryzione oko - na 1 na pewno nie widzi... niesamowicie się boi, :( :( :( czyli mam już w domu 2 ślepaczki :( płakać mi się chce.. czarny, z białą stópką - jak moje szczenię - Jagoda.. I wiecie skąd jest - nie chcecie wiedzieć. Przyjechał dziś w transporcie z... Olkusza z innymi - on jest chyba w stanie najgorszym Ile ta rzeź tam jeszcze będzie trwać??? :( :( :( Paki wysłane..
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
iwoniam replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Javena - dzięki za kwiaty od.. Ty wiesz od kogo :)))))) [quote name='Javena']iwoniam, odgruzuj skrzynke .Pilne.[/QUOTE] -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
iwoniam replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Super,że ten dług maleje.. Oby tak dalej i Oby! paluszki znalazły w końcu dom... -
NIKT NIE PISZE, NIE DZWONI :( Maluszku - myslimy o Tobie...
-
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
iwoniam replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Spytam, pewnie.. Za 10 h powinno być wszystko jasne.. -
SZAKI po przejsciach, juz w DS - dlug pozostal....!
iwoniam replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
Ja też nie mam, a właściwie nie umiem tego zrobić.. trzeba wysłać więcej zaproszeń.. może ktoś pomoże.. -
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
iwoniam replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak, mam dość daleko, jestem umówiona na wtorek na 10tą. Pani oddzwania więc uważam, że to już jej plus. Dziś już nie zdążyłam, a bałam się tam jechać nocą.. Oj, trzymajcie kciuki, trzymajcie.. [quote name='Klaudus__'][I]Daleko tam masz?? Trzymam kciuki... Pani miła??[/I][/QUOTE] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Chyba nie zagląda - jeśli możesz to ją poproś.. Dziękuję za info.. -
I ja witam i oświadczam - :))) mmd - Jutro rano wysyłam 2 paki do Ciebie - i to jeszcze nie wszystko, ale trzecia dopiero się pakuje - paka z usa jeszcze nie przypłynęła, a ja już mam 2 pudła pełne ;) wysyłam na Ciebie, już zaadresowane. I wiecie co najbardziej lubię? wysyłać na bazarek ubranka z metkami :))))))) cześć ma metki ! ;) mam nadzieję, że nie pozbawię Cię snu przy obfocaniu i wystawianiu.. :)))))
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
iwoniam replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Tak, my także trzymamy kciuki ! Oby wszystkie szybko znalazły swoje miejsce.. -
SZAKI po przejsciach, juz w DS - dlug pozostal....!
iwoniam replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny = ogłaszajcie. rozsyłajcie wątek jak mówi AresekSE - Trzeba ten dług spłacić ! :( -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
mam nowe zdjęcia maluszków i wielkopsów wkleję jutro, psiaki są kochane - bardzo jednak potrzebują swojego człowieka.. Bardzo... to wielkie puchate kule, które tego tak... po prostu... potrzebują !!....:([URL="http://www.dogomania.pl/threads/223868-Krak%C3%B3w-7-ps%C3%B3w-w-typie-owczarka-niemieckiego-przerzucane-z-miejsca-na-miejsce..?p=18739525#post18739525"][/URL] -
SZAKI po przejsciach, juz w DS - dlug pozostal....!
iwoniam replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
To wielka pomoc [quote name='AresekSE']witam! udalo mi sie nazbierac tylko 200 zl, wplacimy przed swietami. jeszcze poprobuje cos wyzebrac u innych znajomych. pozdrawiam renata[/QUOTE] Szczotek to fajny psiak = osoby, które go poprzednio adoptowały b. dziwnie się na końcu zachowały - tam było coś "podejrzanego". Dziękujemy za każdą pomoc.. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie mam allegro i z pewnych względów nie mogę go mieć :( ps. skrzyneczka wczoraj opróżniona :) -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
niestety nie i ta osoba, która kiedys pisała o szczeniaka tez podobno ma już innego.. nie ważne.. nie chcą tych.. szukamy dalej ! -
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
iwoniam replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jest światełko w tunelu - dziś udało mi się skontaktować z panią zainteresowaną adopcją. Zatelefonowała, powiedziała, że brat dopiero chwilę przed telefonem do mnie przekazał jej numer do mnie. Jutro (jeśli z moimi podopiecznymi pójdzie beż kłopotu), a jak nie to we wtorek rano będę jechać sprawdzić domek. Tylko...to nie Kraków, a miejscowość poza Krakowem. Jakoś mam nadzieję się uda. Jestem poza dogo, jak coś - pliz PW -
Myślami z Tobą Cliffordziku przytulam na odległość.. :(
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
iwoniam replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Niefajnie z tym allegro - szkoda, że tak biedne psy okradają... Miejmy nadzieję, że jednak domek się odezwie - ten właściwy! Ten na zawsze, jedyny ! Andzia jest taka piękna.. [quote name='kama210']był ostatnio telefon - pan miał się skontaktowac z DT i umwić na zapoznanie ... i nastała ciszzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaa :((((( ponowiłam allegro Andzi - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1999349231[/URL] niestety Allegro zwęszyło niezły zarobek - wyróżnienie aukcji min. w kategorii Zwierzęta wzrosło z 12 zł do 19 zł ... :shake::shake::shake: i się dziwić że popierają ogłoszenia z pseudohodowli jak teraz się będą bogacić na ogłoszeniach psów bezdomnych ...[/QUOTE] -
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
iwoniam replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tylko i wyłącznie dlatego chcę zatelefonować. Ja już sama nie jestem przekonana do nich. Jeśli się zdecydują to niech teraz oni mnie łapią. szkoda - wszystko odłożyłam w środę aby z nimi się zobaczyć, a tu takie coś.. Trudno - Dinuś BĘDZIE MIEĆ WSPANIAŁY DOM - NA PEWNO ! [quote name='yunona']Nie dobijacie się, jakby mu zależało to zadzwoniłby.Chyba, że chcecie się tylko upewnić, co do zmiany decyzji. Po co po tygodniu czy dwóch znaleźć znów malucha w schronie ? Widać, że mało odpowiedzialni, chyba , że coś się stało. Biedny Dinuś, a może odezwie się jeszcze jakiś naprawdę porządny domek? :)[/QUOTE]