-
Posts
5444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiki4
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
wiki4 replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='zmierzchnica']Do Frotka to określenie pasuje idealnie ;) Tylko jeszcze: "i najedzony" :D[/QUOTE] Hmm, jak chyba do każdego psa :lol: -
[quote name='zmierzchnica'][URL]http://img827.imageshack.us/img827/8949/p1010139k.jpg[/URL] Cudo :loveu::loveu: Witamy się pierwszy raz :p Będę częstym gościem, bo uwielbiam wszelkie długaśne krótkołapki :loveu::diabloti:[/QUOTE] Cześć :hand: O, to fajnie :lol:
-
tak jak wyżej, idealnie pasujecie z tymi czerwonymi oczkami :loveu: :eviltong:
-
[quote name='dOgLoV']hahahahaha :eviltong: tak to jest jak sie ignoruje dobre rady pani powtarzajacej co 5 sekund " jedziesz z niedozwolona predkoscia" hyhyhyhyhy:evil_lol:[/QUOTE] Widzisz, nawet tych niewidzialnych trzeba słuchać, świat schodzi na psy :evil_lol:
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
wiki4 replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[URL]http://a.imageshack.us/img689/9748/5fro.jpg[/URL] Zmęczony pies, to szczęśliwy pies :loveu::loveu: -
[quote name='dOgLoV']dały by rade :evil_lol: [/QUOTE] Oczywiście, bo to są bestyjki :diabloti: Hmm, przynajmniej mandatu nie dostaniecie :evil_lol:
-
[quote name='dOgLoV'] Nie było :roll: bo to wystawa molosów była :lol:[/QUOTE] Aaa, dziwnie by tam wyglądały :evil_lol:
-
[quote name='dOgLoV'][URL]http://img840.imageshack.us/img840/4391/p1010101z.jpg[/URL] [URL]http://img265.imageshack.us/img265/5323/p1010122e.jpg[/URL] kurczaczek ale Lisa wyrosła :evil_lol: [URL]http://img834.imageshack.us/img834/8843/p1010132t.jpg[/URL] czteronoga :evil_lol: [URL]http://img822.imageshack.us/img822/971/p1010135zz.jpg[/URL] ogon prawie jak u Tybetana :evil_lol: [URL]http://img576.imageshack.us/img576/688/p1010140o.jpg[/URL] słodziaczek :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Teraz mogę mówić, że biega galopem :evil_lol: Prawie... :diabloti: [quote name='przeszlus'][URL]http://img839.imageshack.us/img839/8858/p1010142k.jpg[/URL] zadowolona :)[/QUOTE] A jakże ;)
-
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9075/p1010161s.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1598/p1010163h.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1366/p1010164dm.jpg[/IMG] koniec. :)
-
[IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8858/p1010142k.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1514/p1010147a.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8608/p1010152cs.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5661/p1010156r.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5426/p1010157d.jpg[/IMG]
-
[quote name='przeszlus'][URL]http://img834.imageshack.us/img834/8843/p1010132t.jpg[/URL] jaka dłuuuuga :o[/QUOTE] :diabloti: Od przodu... [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9426/p1010136.jpg[/IMG] Od tyłu... [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/971/p1010135zz.jpg[/IMG] Mamy już wydeptaną ścieżkę :lol: [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2968/p1010138hn.jpg[/IMG] Głaskaj! :evil_lol: [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8949/p1010139k.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/688/p1010140o.jpg[/IMG]
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
wiki4 replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[quote name='Baski_Kropka'] [SIZE=4][COLOR=DeepSkyBlue]Fotki na poprzednich [B]dw[COLOR=Red]u[/COLOR]ch[/B] stronach! ;)[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Kobieto, popraw to :lol: -
Udało się ;) [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4391/p1010101z.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5323/p1010122e.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5240/p1010133k.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5523/p1010134z.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8843/p1010132t.jpg[/IMG]
-
Jamników nie było? :razz:
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
wiki4 replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Ale zdjęć! :eviltong: Kogo te białasy? :loveu: -
Świetne są te zdjęcia lustrzankowe!
-
Świetny pies :loveu: A co do tytułu galerii to się zgadzam w 100% :diabloti:
-
Dzięki ;) Kurde, mam zdjęcia i ich zgrać nie mogę.
-
Już po wystawieniu :lol: Poszło im bardzo dobrze, czekają do 15 na bisy
-
Powiedziałam Anusi, a Anusia tu :lol:
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
wiki4 replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Masz numer do mnie lub do Ani prawda? Jak tylko znowu go zobaczysz daj znać postaramy się podjechać. Nie wiesz czy to jest czyjś pies czy prostu został porzucony? Właśnie do nowego domu pojechała Buba więc nie mam już szczeniaków. Jakoś cicho się zrobiło.[/QUOTE] Do Ani ;) Chyba kogoś. Przez pewien czas się nie pojawiał, a teraz znowu. Z tego co wiem to na Traugutta -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
wiki4 replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam ze spaceru :-( Od pewnego czasu w okolicach Moniuszki na Zatorzu kręci się chow chow. Ma na szyi dwa zdarte do mięsa pasy i z jednej strony tez do mięsa plamy. Podobno agresywny, choć ja tam nie wiem. Chodzi sobie po woli, o mało pod samochód wpadł. Facet zatrąbił, a on nic dalej się ślimaczył :-( Nie dałoby się z tym coś zrobić?