[quote name='*anusia&ajlu*']to zrob fotke i napisz ze tam gdzies jest, tak jak Dominika pisala z ta fotka na tym basenie :evil_lol: :D bede szukac i sie czepiac nie bede :p
a i fotki poproszeeee, a bylas w koncu nad tym jeziorkiem?[/QUOTE]
Hyh, mam :evil_lol:
Niee, bo byłam w kinie :) Może w ten weekend się przejadę, tylko muszę jakiegoś przewodnika dorwać bo nie wiem jak trafić.
[quote name='WeronikaM']witam witam :hand: a gdzie zdjęcia ???[/QUOTE]
[quote name='Asiaczek']Ja tez czekam na obiecane foteczki...
pzdr.[/QUOTE]
Mam ładne zdjęcia. Ale głupia jestem :mad: Zapomniałam wziąć karty i zapisywały się w aparacie... Focę, focę a tu koniec pamięci :mdleje: Jak znajdę kabel to zgram, a teraz Christopher, który urósł i się roztył :evil_lol:
[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8521/p1010178x.jpg[/IMG]
[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4038/p1010176o.jpg[/IMG]
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1060/p1010134x.jpg[/IMG]
[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/383/p1010136i.jpg[/IMG]
Ooo, koleżanka mi napisała, że prześle zaległe zdjecia Lisy to przynajmniej coś będzie :lol: