Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='sleepingbyday']nie musiałam dzownić -facet zadzwonił, ze pojechał chorą sunie uspić, a w lecznicy mu powiedzieli, ze jej nie uśpia, bo oni nie usypiają i polecili odwieźc sunię na palucha! jakos dziwne to... żona płacze i powiedziała, ze zostawia sunie do śmierci i nigdzie jej nie wywiezie. facet z książeczką chce pojechac do jakiegoś weta, zeby spytac, czy uspi, ale mówi, ze po niedzieli. wszytsko to dziwne i bez sensu, więc namówiłam go, że wpadę dziś, obejrzę psa i pomogę w tej sprawie ( a przy okazji sprawdzę naocznie, o co hcodzi, bo to jakieś dizwne jest). niemniej jednak na razie rezygnują (bo suki nie chce nikt uśpić). chociaż to, ze dzwonił, to dobrze. Jade dziś popołudniu tam ogarnąć sytuację.... zatem marlenka sprawdzaj kolejnych chetnych[/QUOTE] Kur..a dziwne że pies ma opuchnięte pod ogonem , ale idź i zobacz . czekam na info
  2. Kasia jak Szarik był u ciebie to szczekał byle czego?? Był jakiś głosny ?? Jak on się zachowywał ?? Bo musze to tej Pani napisać . Czy zachowywał czystość w domu ??
  3. Jeżeli chodzi o uszy to CC wczoraj sprawdzała jej uszy i nie są w złym stanie , tylko bardzo brudne. SBD pies jest zdrowy , ale ma zawalone uszy brudem , więc jak Pan pójdzie do weta to jej oczyszcza uszy i będzie dobrze . Sara dostaje zapobiegawczo krople do uszu , ale to może się przytrafić każdemu psu , coś z uchem , coś z gardłem , jak ludziom . W każdym razie nie skłamałaś - Sara jest zdrowa!!
  4. [quote name='sleepingbyday']o jej żywotności nie było w ogłoszeniu?[/QUOTE] Na spacerze nic się nie działo takiego żeby sie wyrywała czy szalała , ja myślę ze ona teskni za człowiekiem bo jak p. Marzena wyszła gdzies to ona piszczała aż za nią , nie ma co się dziwić . Ja mówiłam Panu ze domaga się pieszczot , włazi sama pod rękę , że czasami jest nachalna jeśli chodzi o pieszczoty .
  5. [quote name='sonikowa']Razem biegają? Czy było kontrolowane zapoznanie? :cool3: A, zapomniałam, że Nugacik nie przepada za bieganiem ;-)[/QUOTE] Nie biega , bo masz rację nie lubi biegać . Ale jakoś jest bardzo pozytywnie nastawiony że go nie ruszają . Zresztą są zdjęcia z Korolką jak sobie z nią siedzi , lezakuje na łóżku , łazi i wącha ją pod ogonem ( a dziewczyny mam po sterylce) z Korsą jest tak samo , a Dudka w pysk wącha , nie jest źle ,
  6. [quote name='Anna_33']Czekajcie, chwila, bo sie gubie)) to juz znalazlyscie dom taki na sto procent dobry dla Sary? Bylyscie tam z wizyta? Pan jest uprzedzony, ze Sara jest z lekkim adhd i chorymi bardzooo uszami?No i gdzie ten dom jest )) Pozniej znowu nas beda ganiac, ze czegos nie powiedzialysmy :mad:[/QUOTE] Nie wizyta jest w sobotę , i jeśli będzie wszystko w porządku to Sarę albo w sobotę wezmę ( nie wiem jeszcze jak i z kim ) albo w niedzielę . Narazie była rozmowa telefoniczna z panem najpierw ja później SBD . Dom w Warszawie na pradze ( gdzieś koło stadionu) jak zwykle zapomniałam ulicy - gapa ze mnie :cool3: Anna spokojnie, ja jestem przykładem tego jak SBD znajduje WSPANIAŁE domki i robi CUDOWNE wizyty przedadopcyjne . :evil_lol:
  7. [quote name='Anna_33']Marlenko, widze ze akcja nabiera tempa :-) Bardzo pieknie :-) Ale pamietaj, ze Sara jest wyjatkowo ruchliwym psem, wrecz mhmm nadruchliwym... Poza tym ma bardzo duzy problem z uszami. Wiem, wszystkie Boguszki maja, ale u niej to moze byc grubsza sprawa i dluzsze leczenie. Wlasciwie jeszcze nie wiemy co w nich siedzi, wiemy, ze boli. No i ta jej niemoznosc usiedzenia w miejscu. O tym musza ludzie wiedziec, zeby pozniej problemow nie bylo. To piekna sunia, wiec nic dziwnego, ze sa chetni.[/QUOTE] SBD idzie z Abrakadabrą na wizytę do tych ludzi , więc wszystko napewno SBD przeczyta:diabloti: i zakoduje i uświadomi państwa . Że jest ruchliwa to normalne u dużych psów , moje też mają Adhd tylko Nugat jest śpioch .
  8. [quote name='mgie']Widze,że akcja ekspresowa! :p Trzymam kciuki za domek.[/QUOTE] Trzymam kciuki mocno , aż paluchy bolą .
  9. [quote name='mgie']Będzie miał ktoś z niego pociechę. :diabloti:;)[/QUOTE] Będzie miał misia do przytulania .
  10. [quote name='mgie']No tak :evil_lol: ale pamiętaj,że po Chomiczku będziesz mogła wziąć inną bidę. W Boguszycach ich dostatek.[/QUOTE] Wiem , wiem . Ale on jest taki malutki , że mało miejsca w łóżku zajmuje a przytula się jak dziecko w nocy . i wogole jest słodziak no i z moimi wielkopsami sie dogaduje
  11. [quote name='sleepingbyday']dziekuje w imieniu wielkopsów :multi:. trzymajcie kciuki, będziemy jutro tuptka pokazywać w jednym domu... trzymajcie mocno![/QUOTE] Trzymamy , trzymamy . Żeby się Talibowi udało . A zapomniałam napisac wczoraj wetki mówiły ze jak Tuptuś był u nich to nawet dzieci go na spacery wyprowadzały .
  12. [quote name='mgie']O dżizys Chomiczek jeszcze u marlenki. :crazyeye:[/QUOTE] Ja wcale z tego powodu się nie martwię :evil_lol:
  13. Dostałam maila w sprawie szczeniaka i wysłałam do założycielki wątku , moze jeszcze do kogoś dać namiary na tą osobę ??? Nie iwem dlaczego ja dostałam namiar na szczeniaki jak ich nie ogłaszam ale kontakt sie przyda . Jak ktoś chce adres mailowy to podam na PW
  14. Ja już miejscowośc znalazłam a tu znowu lipa . :evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='sleepingbyday']ale co lubi chińskie? zarcie?[/QUOTE] Zarcie , zarcie:evil_lol:
  16. Ja mysle że ona tylko do domu może być oddana prawda ?? Ma krotka sierść to się nie nadaje do budy . Jest szansa na szybką sterylkę ???
  17. [quote name='CoolCaty']O tak, Fifi ma najlepsze bateryjki w całych Boguszycach :lol:[/QUOTE] Dlatego szybciutko musimy ją zabrać żeby te bateryjki wkońcu nie wysiadły .
  18. No juz jestem cała i zdrowa ( fizycznie:evil_lol:) Ja to myślę ze on broni swojego terenu . Bo to chapanie to na początku jest a później jest już oki . U weta był bardzo grzeczny tak jak pisała Ketunia dostałam receptę dziś pojadę wykupić antybiotyk ( cholender zapomniałam powiedzieć Jamorowi ) ale nic podrzucę dzis mu do domu . Tuptuś jeszcze musi jeść miekkie puszki bo mu troszeczkę szwy pusciły . Jamor mówi że czasami Tuptuś próbuje zjeśc budę .
  19. [quote name='CoolCaty']Jest od niedzieli, błakała się po lesie obok schroniska.[/QUOTE] O matko ona jest śliczna Cool Caty masz lepsze zdjęcia suni??? To bym ja do ogłoszeń wrzuciła . Jest śliczna to może by się udało .
  20. [quote name='CoolCaty']Tak, pomyślałam o Fifi, ale myślę, że ona jest zbyt aktywna dla osoby, która się psów boi. Obawiałabym się w jej przypadku, że jej ADHD i nachalnośc mogłaby tylko pogłębić traume Pani.[/QUOTE] Żeby się to nie okazała Pani z czarnych kwiatków , ona nie miała jakiegoś psiaka co jej ukradli ?? Pani z Radzymina ?? Anciaahk skąd jest ta Pani ??
  21. Spokojnie prześlę tej Pani zdjęcia , ona już wie że Szarik nie może zostawać sam w domu bo zjadł drzwi , ja przedzam o tym , i powiedziałam jej że być może to z czasem może się zmienić , że on z tęsknoty może tak robić ale lepiej żeby na początku sam nie zostawał , i tak by było . No zobaczymy ja miałam wczoraj sporo telefonów o Sarę , ale szczerze to może ze 3 się nadawały domki do sprawdzenia . Reszta to ludzie ze wsi co chcieli psa bo jeden im uciekł , albo na łańcuch .
  22. [quote name='CoolCaty']Moim zdaniem się nie nadaje. Omi to bardziej suczka, która musi być zachęcana do kontaktowania się z człowiekiem. Potrzebuje przewodnika, który ją przekona, że człowiek jest super. Może zapytaj marlenkę o Nugacika - ja bym bardziej jego widziałą w tej roli, ale to marlenka musi zdecydować, bo zna go najlepiej.[/QUOTE] Nugacik się napewno nadaje . On jest stworzony do noszenia na rekach . Coll caty , a może Fifi ta młodsza sunia co jest z Omi ona tez jest świetna . Lgnie do człowieka , Nugacik moze narazie grzać dupke u mnie , ja bardziej myslę o tych co zostały w schronisku . Fifi jest szalona , można ją przytulać , głaskac , może ją reklamujmy też .
  23. Ale wczoraj miałam gorąca linie o północy nawet jakaś Pani dzwoniła , a ze już byłam mało przytomna poprosiłam o telefon dziś rano . W sobotę SBD i Abrakadabra idą sprawdzić domek dla Sary w Warszawie . Trzymajcie kciuki żeby to był fajny dom . Państwo mają doświadczenie z owczarkami bo mają sunię którą muszą uśpić bo ma raka i chcą od razu następnego psiaka , a Sara by się do domu nadawała .
  24. Kasiu wyślij mi kilka ładnych zdjeć szarika , być moze będzie fajny domek. Cały czas ktoś w domu jest nie byłby sam , bez dzieci , tylko ze to wrocław . Wyślij zdjęcia na [email][email protected][/email] to prześlę dalej może sie uda
  25. [quote name='ketunia']Zmartwiłas się kochana?;)[/QUOTE] No myślałam że chociaż raz przyjemne z pożytecznym :evil_lol:
×
×
  • Create New...