Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Sytuacja opanowana. Nugat nie ma zapalenia uszu to co mi się wydawało ropą to była woskowina , uszy brudne jak cholender , w jednym z nich ma jakąś ranę moze od drapania , dzis następna wizyta u weta . Wczoraj nie zapłaciłam nic ( bo mu przemył uszaki tylko , dzis jeszcze nie wiem)
  2. [quote name='kikou']iestety nie mam informacji żadnej, nie dodzwoniłam sie dzisiaj, jutro spróbiuje ustalić co z Graffusiem...[/QUOTE] Co się dzieje z Grafim ??? :crazyeye:
  3. [quote name='Dada M'][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG] wezmę od razu dwa, żeby liczba zwierząt w domu była parzysta [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Już czytałam, jaką wspaniałą niespodzianką los Cię obdarował [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool.gif[/IMG] Będę pytać wśród znajomych - na daną chwilę niestety nie mogę wziąć kolejnego tymczasa, właściciel mieszkania urządziłby nam coś na kształt nocy św. Bartłomieja [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG] Swoją drogą, istna plaga tych szczeniąt. A ludzie tacy jak "opiekun" suni, która urodziła Marcela i spółkę, prychają z pogardą na propozycję sterylki - no, chyba że zabranie suczki na operację jest równoznaczne z zabraniem jej na zawsze, tak, wtedy to chętnie [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/anger.gif[/IMG] Jak maluchy już znajdą domy, trzeba będzie zastanowić się, co dalej z tą sunią. Zdjęcia 2 braci Marcela są na stronie [URL="http://www.psy.warszawa.pl"]www.psy.warszawa.pl[/URL] .[/QUOTE] Pytaj kochana , pytaj . Ja to myślę że to kara dla mnie , bo jak były szczeniaki z tego wątku to mój mąż stanowczo mi zabronił brać na tymczas bo mamy 5 psów dorosłych , to teraz ma 5 szczeniaków i razem mamy 10 psów . Jakaś masakra , boję się że tych tymczasów nie znajdziemy a ja na dłuższą metę nie jestem w stanie zajmować się całą piątką i będzie trzeba podjąć jakieś drastyczne kroki typu schronisko a tego bym wolała uniknąc
  4. [quote name='Szarotka']Dosyc to wszystko dziwnie wyglada:roll::roll::roll:[/QUOTE] Słuchajcie to nie jest takie hop siup. To nie jest zepsute auto które można sobie naprawić a jak się okaże że to nie ta czesc się zepsuła robimy następną . Tuptus czuje się dobrze , a co do implantu to mu się nie przyjął i teraz weci musza myśleć co dalej , naprawdę jest to ciężki przypadek i dajmy im czas na zastanowienie się konsultacje z innymi wetami co można dalej z tym zrobić . Ja tez się denerwuję wczoraj czekałam do 22.30 na telefon od wetki a mordowałam ich 7 razy telefonami . Nie pospieszymy ich , choćbym dzwoniła co pół godziny to nic nowego nie powiedzą . Czekamy co wymyslą i tyle nic więcej zrobić narazie nie możemy .
  5. [quote name='Dada M']Wrrr.... Co się znów dzieje z tym cholernym forum... Nie można wstawić zdjęć. No nic, potrzymam Was jeszcze w niepewności co do piękna i wdzięku Marcela ;)[/QUOTE] Dada M może chcesz jeszcze jednego szczeniaka na tymczas???:evil_lol:
  6. [quote name='Ninka']A jak duze beda psiaki? Jakie sa teraz? Mam potencjalne 2tymczasy ale dla malutkich szczylkow...[/QUOTE] Ninka co z tymi tymczasami ??? One są malutkie to może szybko znajdą domki a na oko trudno powiedzieć jakie one będą później . Będę dziś u weta z Nugatem to wezmę jednego malucha i niech wet określi co to za "rasa". Maluchy się bawią między sobą , gryzą kapcie , warczą na siebie nawet próbują szczekać więc mogą mieć nawet więcej niż 6 tygodni , nie potrafię powiedzieć. [B][SIZE=5]Kto jeszcze weźmie szczeniaka na tymczas???[/SIZE][/B]
  7. Jestem co znaczy ze żyję :evil_lol:. Maluchy noc przespały ładnie , dopiero o 6 rano podniosły taki wrzask że na początku nie wiedziałam co sie dzieje . Kuchnia cała pływała o grubszym towarze nie wspomnę , wyłażą z nich powoli robale martwe , ale nie jest ich dużo na szczeście .
  8. [quote name='malagos']Całe szczęscie, Marlenka, ze masz pod ręką jeden z bardziej znanych browarów :evil_lol:[/QUOTE] I powiem więcej ja pracuję w spedycji która wozi to piwo :evil_lol:
  9. [quote name='Soema']A TŻ?:mad:[/QUOTE] Toz to własnie Tadzio :evil_lol: Syna nie ma w domu w piątek będzie , ale już dostał mms -em zdjęcia i dostałam smsa że słodziutkie .
  10. [quote name='mgie']Nugacik jak przyjął towarzystwo? Trzeba im imiona wymyślić Marlena czy Ty od dzisiaj masz 9 psów?:diabloti:[/QUOTE] 10 psów :evil_lol: 4 koty , rybki i Tadzia :multi:
  11. [quote name='Soema']:multi::multi: Jejku tyyyle kup, masz podkłady, ręczniki?:roll: 3 to dla mnie max,:mdleje: trzymam kciuki za Ciebie :oops:[/QUOTE] Jak mi odgryzą nogi to złóżcie się na protezy prosze :evil_lol: Jak ktoś ma ochotę obejrzeć walki psów zapraszam wstęp wolny , tylko każdy wychodzi ze szczeniakiem :evil_lol:
  12. [quote name='mgie']Oj Marlena ma teraz urwanie głowy. :cool3: Dodałam zdjęcia na pierwszej stronie.[/QUOTE] Właśnie się obudziły i to puchatę zrobiło kupę ale juz nie wodnistą taką . :multi:
  13. Długości mają około 30 cm , spią bestie i nie chce ich budzić bo znowu mi zasr... całą kuchnię :diabloti:. Są spore to nie będą maleńkie psy , raczej średnie . Mam w domu meksyk z nimi . Kupę robią taką wodnistą jakby olej po smażeniu z jakimiś smieciami , są odrobaczone . Najadły się i pogryzły Nugata , nasrały , nasikały i spią . uff niech do rana śpią (takie małe marzenie )Musze im naszykowac coś do jedzenia jak się obudza niech jedza i spać znowu i rano znowu .
  14. Najbardziej puchate stworzenie , tylko takie zdjęcie mi sie udało mu zrobić jutro spróbuje jeszcze raz on ma ADHD jak nic :evil_lol: [IMG]http://images42.fotosik.pl/131/0da342d3ea9f342fmed.jpg[/IMG] I następny psiak [IMG]http://images39.fotosik.pl/216/11ad4a918f945592med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/106/6de875a80c06d6f5med.jpg[/IMG]
  15. Jeszcze raz mały Barak [IMG]http://images46.fotosik.pl/218/d84e29f4474d234a.jpg[/IMG] A to sunia [IMG]http://images41.fotosik.pl/215/760b73d3da9a273bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/215/ff577e9f87daa6e6med.jpg[/IMG]
  16. Mini Barak [IMG]http://images40.fotosik.pl/215/fb6e9a982b89d3f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/216/6dc22e7d7f46e4da.jpg[/IMG]
  17. Sunia brązowa rozrabiara ciągnie za nogawki [IMG]http://images49.fotosik.pl/219/63e85c60e0317055med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/219/b0fd9587fd3ff53fmed.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Szarotka']Operacja byla chyba dosyc droga, to powinni sie wykazac:mad::mad::mad:[/QUOTE] Miejmy nadzieję ze się wykażą . Jak tylko coś będę wiedziała to napiszę a jakbym nie mogła dam znać
  19. [quote name='Piromanka']Bardzo bym chciała pomóc, gdybym mogła... :-( Będę mogła pomoc jedynie z ogłoszeniami..[/QUOTE] Mozesz kochana pomóc weź jednego na DT :evil_lol:. szuakjcie tymczasów , nie pozwólmy maluchom trafić do schroniska
  20. Czy ktos mż poratowac mnie na ten czas kiedy psiaki będą u mnie karmą dla maluchów ???? Mam pomysł na zebranie kasy na szczepienia ale nie wiem czy wypali.
  21. Dziewczyny pomocy znowu maluchy potrzebują nas . [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172031[/url]
  22. [quote name='agnest']Marlenka dostałam na moje Allegro zapytanie o Omi przesyłam Ci wszystko na PW.[/QUOTE] Od tej Pani dostałam takiego samego maila w sprawie Nugata , napisała że chciałaby adoptować Nugata ile waży i żeby tolerował jej domowe koty , odpisałam jej i koniec kontaktu.
  23. Dzwoniłam do gminy pod którą należa szczeniaki ale tam nie ma z kim rozmawiac , tej Pani nie ma jest na urlopie , zastępca jej pojechała w delegację wójt też nie ma go i w dupie wszystko maja głeboko . Nie iwem może jutro wezmę maluchy i im zawiozę położe na biurku i niech robią co chcą ( nie no nie zrobię tego ale im tak powiem)
  24. [quote name='sleepingbyday']marlenka, dzowń do lecznicy, juz musza cos wiedziec, 15 sie zbliża![/QUOTE] Kazali czekac na telefon bo ta wetka przychodzi póxniej do pracy co go prowadzi i ona ma zdecydować co dalej
  25. Przepraszam za off Donacja pomocy [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172031[/url]
×
×
  • Create New...