Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='ulvhedinn']Już jestem! Grafitek ma 45 cm długości, od nasady ogona do obroży. Co do skóry, na razie wszystko wskazuje, że taka jego "uroda", jeszcze próbujemy z podawaniem karmy hypoalergenic i została nam tarczyca do zbadania. Jeśli to wykluczymy, to oznacza, że Grafitek jest po prostu.... nagim psem dolnośląskim![/QUOTE] Jak myslicie mozna go ogłaszac już ???Jak on się zachowuje ?? Do zwierząt do ludzi no takie info jeszcze poprosze
  2. [quote name='sonikowa']Jamor, dzięki za wieści! Tak sonbie cały czas wyobrażam tę kruszynę u ciebie - obok Boczka i innych drabów :evil_lol:. A jak Tuptuś wróci.. i zobaczy, że ktoś mu w boksie spał...[/QUOTE] Oj się zdenerwuje . tuptuś go zje normalnie go chapnie i po karmelku bedzie . Jamor jak bedziesz miał chwilkę to spróbuj go wziac na smycz bo widziałes co on wczoraj wyprawiał na smyczy jak osioł sie zaparł . Może bym go spróbowała nauczyć chodzic na smyczy ???
  3. No ja tez bym chciała wiedziec co z Graffim sie dzieje . Czy sa jakies ogłoszenia robione co z jego skóra ??
  4. [quote name='anawa']Zbierają kasę na karmelka....[/QUOTE] Oj to niech zbieraja :)
  5. Gdzie są ciotki ???
  6. [quote name='Cantadorra']Kazdy chcialby zobaczyc zdjecia :) Ja rowniez![/QUOTE] ja tez , ja też - zdjęcia poprosze :)
  7. [quote name='auraa']Trzyyyyyyyyyyyyyyyyymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciotki zapomniały o naszych szczeniakach:shake:[/QUOTE] Chyba tak . Za pamięci doszła wpłata od Anetek 100 - 20 zł i MTf podarowała 50 zł na maluchy Joanna83 szczepiłas Buziaka ??? napisz mi ile płacisz za szczepienia to Ci przeleję pieniążki :)
  8. [quote name='sonikowa']O, ja tak w pierwszej chwili myślałam,że u AlinyS to bezpłatny tymczas dogomaniacki.. To tym bardziej nie ma co kombinować, Jamor nie da zginąć małemu, a poza tym myślę, że on szybciutki znajdzie domek :-) Karmelek - doopelek :-)[/QUOTE] Ciotka jaki doopelek??? przeginasz kochana :) Nie Jamor napewno nie da mu zginąć , mam nadzieję ze nie pozwoli Tuptusiowi zjesc Karmelka :)
  9. [quote name='monika083']jako ksiegowa Graffika :) przypominam skromnie o grudniowych wplatach ...zbliza sie koniec miesiaca i niebawem musimy wplacic Ulv 300zl na grudzien.[/QUOTE] Ja wpłace po 1 grudnia zawsze tak będe płacić , przepraszam ale jakoś takoś wyszło
  10. Kurcze następny biedny piesio , moge tylko podnieśc
  11. [quote name='anawa']Właśnie - ja też troszkę się boję o małego pieska w otoczeniu innych, różnej wielkości i temperamentu. U jamora psy mieszkaja oddzielnie i są odpowiednio dobierane na wybieg. To chyba dla niego bezpieczniejsze, moim skromnym zdaniem........[/QUOTE] Ja swoim skromnym tez poprę , jak będą wielkie mrozy to Jamor mu zamarznąc przeciez nie pozwoli. A i mam go blisko siebie zawsze mogę go na spacer zabrać jak mi rąk i czasu starczy :)
  12. [quote name='anawa']Przez podwójne kliknięcie? To dlaczego u mnie to nie działa??? Miło mi, że zdecydowałaś sie na imię Karmel :) Chyba do niego pasuje. A dlaczego myślicie o przeniesieniu pieska do innego hoteliku? Przecież u jamora mają budy wyściełane słomą, w boksach osłoniętych z trzech stron....... nawet krótkie futerko uchroni psa przed zimą.......[/QUOTE] narazie dopóki straczy pieniezy zostanie u Jamora , czytałam wątek AlinyS i tam podobno jest po 5 psów w jednym pomieszczeniu , a on jest maleńki , poza tym za 450 zł za takiego okruszka to sory ale mysle ze to przesada lekka . Zresztą mi ciotki niektóre odradzają AlineS.
  13. [quote name='anawa']Podobno trzeba podwójnie kliknąć na edycję. Niektórym to działa ale mnie - nie.......[/QUOTE] już go rozgryzłam - mało komp nie ucierpiał na tym :)
  14. Nie mogę edytowac 1 posty :( co z tym dogo się dzieje ???
  15. [quote name='sonikowa']Marlenka, ode mnie poszło wczoraj 40 zl, powinno dziś być u ciebie. dzwoniłaś do AlinyS? coś się uda z tym tymczasem? Jak Karmelek po nocy u Jamora?[/QUOTE] Bede dzwonić do Jamora później to się dowiem może uda mi się nawet podjechać do niego . Zadzwonę do Aliny S i spytam czy ma wolne miesjce. Co do wpłat to jak będą dochodzić to napisze na wątku narazie doszło 26 zł od agnieszki 2
  16. [quote name='anawa']A może [B]Karmel[/B] ? Przekazuję 130 zł dla psiaka. Pieniądze są już u Jamora, poproszę go tylko o "przeksięgowanie" z konta adoptowanego Kumpla-Kojota.[/QUOTE] o matko ślicznie dziękuję , zadzwonię do Jamora i poprosze o przeksięgowanie. Ślicznie dziękuję .
  17. A tutaj odtłuszczony Tuptuś [IMG]http://images36.fotosik.pl/118/112414415cb11e56med.jpg[/IMG]
  18. Wczoraj byłam u Tuptusia . Jeszcze z tydzień sobie posiedzi , tak aż mu na maxa się wszsytko zagoi , dostał puchy do jedzenia , byłam zaskoczona bo mały baaaardzo się ucieszył na mój widok aż zal było mi go tam zostawiać :( . tuptuś przy mnie użarł 2 razy wetke bo go za mocno dotknęła , a on panicznie się boi zastrzyków i myślał że to go czeka . Wszystkie zabiegi robią mu pod znieczuleniem bo inaczej się nie da , gryzie , wije sie więc ma później podawane kroplówki i jest strasznie chudy , same kostki , ale nie jest to oczywiście z zaniedbania a z konieczności podawania kroplówek . Biedactwo , Jamor jak wróci do Ciebie to musimy jakiegoś prosiaczka dla Tuptusia kupić zebyś go odżywił bo w końcu niedługo zniknie .
  19. [quote name='auraa']ciotka! coś więcej![/QUOTE] Pani z Ursynowa dostała " zlecenie" od taty żeby znaleźć mu sunię szczeniaka , facet siedzi sam w domu i stary pies mu umarł , zgadza się na umowe , sterylkę ( ufff wreszcie ktoś normalny) sama ma sunię wysterylizowaną . Mamy się w wekend umówić na spotkanie . Narazie tyle wiem i oby coś z tego wyszło , Pani miła więc nie wypuszczę ją z łap bez psa - jakiegokolwiek :)( żart)
  20. [quote name='Havanka']Witam Was serdecznie. Na forum jestem od niedawna i jestem przerażona ogromem okrucieństwa człowieka wobec bezbronnych zwierząt. Wspieram już finansowo Oziego, Marcela a poprzez bazarek, który wystawiła w moim imieniu zuzlikowa - Biszkopcika. Wszystkie nieszczęścia z Szydłowca. Ale obok Rudaska nie mogę pozostać obojętna. Ofiaruję mu chociaż dwa dni w hoteliku, tj 26 zł. Proszę o nr konta na : [email][email protected][/email][/QUOTE] Wysułam numer konta i dziękuję bardzo w imieniu psiaka - ktory jest równiez bezimienny- kto podeśle pomysł na orginalne imie ??
  21. [quote name='Kostek']a jak ja zlapano? wielkie gratulacje!jestescie wielkie[/QUOTE] ona miała szczeniaki i Pani która ją dokarmiała załozyła jej obroże na szyję i przywiązała do drzewa żeby do naszego przyjazdu nie zwiała to dla niej ukłony - wspaniała kobieta . A my tylko ją właściwie zawiozłyśmy . Sunia taka przerażona zero agresjii , naprawdę . Umaszczenie ma śliczne ciemne , oczy takie przerażone ale wreszcie bezpieczna . Natomiast ja dziś znalazłam psa zobacz jaki piękny i jaki malutki taki miziulec [url]http://www.dogomania.pl/threads/174353-Albo-dt-albo-zginie-pod-koA-ami-samochodu[/url] pilnie potrzebny mu dom bo on jest naprawdę kochaniutki waży z 5 kg maks , jest zadbany . Do jutra mnie na dogo nie ma jak coś to tylko telefon 503-121-021( jakbyś jakieś DT miała dla maluszka:))
  22. Słuchajcie maluch pojechał do hoteliku , wzięłam go na ręce to on wazy może z 5 kg , nie umie na smyczy chodzić , kładzie się na brzuszku do głaskania . Normalnie siedzę i łzy w oczach :) jak ktos miał serce wyrzucić go na ulicę . Jednak ludzie to bestie . Psiak jest taki maleńki i bezbronny , nawet mniejszy od Nugata , taki pieszczoch .
  23. Trzymajcie kciuki za Fifi - moze tym razem się uda :) Będę pilnowac tego domku , żeby nie uciekł . Niech ta mała ma już dom .
  24. MTF nie zdązyłam z tą sunia - sunia już jest odłowiona a z nią ten mały piesek czarny . Tez został odłowiony .
  25. [quote name='Kostek']mowisz o tej co wchodzila na posesje?[/QUOTE] Tak ona i jej 8 szczeniąt pojechały do hotelu , sunia ma straszną narosl chyba po lewej stronie szyi ( własciwie od pyska jej to szło ) i wyciekająca ropę . Jest pod opieką (chyba) sos bokserom - chyba nic nie pomyliłam .
×
×
  • Create New...