[quote name='Vutz']To znaczy tak... chociaż nie wiem, czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie...
Wzięłaś na siebie cały ciężar związany z opłatą pobytu w hoteliku psa o imieniu MORIS.
Inni ludzie jak sądzę deklarowali również dla Morisa wpłaty. Ponieważ TY opłacasz całość - to domyślam się - że chciałabyś, aby tamte pieniądze (tych innych ludzi)
trafiły jako opłata Borysowego hotelu u Czarodziejki. Czy tak? Myślę, że jest to do zrobienia, ale trzeba porozumieć się z tymi osobami, co deklarowały te wpłaty i je dokonują.
Najlepiej może byłoby, abyś TY napisała do nich stosowne zapytanie na PW do każdego osobne, albo po prostu otwarcie na wątku...[/QUOTE]
Tak, dokładnie tak, ale ja nie jestem gospodarzem wątku :)
Nie prowadziłam też zbióeki deklaracji to nie wiem czy mogę ?