[quote name='waldi481']Najgorzej,że to jego czeka eutanazaj,a nie tego xxxxyna,który sprawił,że jest własnie taki..A przepraszam-jaki ma być?
Ja wierze,że p.Marek rozstrzygnie tę sprawę-tylko te nieszczęsne pieniądze..
Tak myślę-co ja mógłbym dać..Hmm-mogę dać jakby ktoś chciał kupić złoty pierścioneczek..Tylko tak moge mu pomóc,a bardzo chcę by otrzymał swoją szansę..A jak te jego ugryzienia wyglądały?Bez ostrzeżenia atakował i gryzł?Czy to fakt czy opowieści,,wujka Remiusa,,?I on sie tak od jednego spojrzenia nie zmieni-potrzebny czas-nie wiem..miesiąc-trzy obserwacji..
Czy osoby interwenjujące też atakował czy to właściciel mu nie robi tyłów?Widział ktos jego atak?
14 rok mamy psa,wiele widziałem i nie widac w jego zachowaniu żadnych oznak,że będzie atakował?
Pies przecież ostrzega zanim zaatakuje..Przeżyłem atak psa i widać było,że będzie atakował i nie rozumiem w przypadku tego psa nie widać nic?
Waldek[/QUOTE]
Otóz to.
Dobtrze, że ma swój wątek