ewa36
Members-
Posts
5201 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewa36
-
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
ewa36 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Mi przyszło do głowy Beza :) - bo jest taka milutka, wesoła i słodziutka -
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
ewa36 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']To w tym kierunku idziemy Ciociu Belu :lol: Masa ogłoszeń musi w końcu poskutkować. Dorzucam do kosztów ogłoszeń dla niej - to nie są miażdżące pieniądze, za to mogą przynieść miażdżący skutek :cool3:[/QUOTE] Wesołych Świąt wszystkim Cioteczkom zaglądającym do suńki :loveu::loveu::loveu: Myślimy nad imieniem dla niej :lol: -
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
ewa36 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Obawiam się, że ciegielki sprzedaja sie tylko w sytuacjach naprawde dramatycznych. Niestety. :-( Jedyna nadzieja dla niej to masa ogloszeń. Widziałam gdzieś jeszcze jeden bazarek ogloszeniowy i to całkiem niedawno. Musze poszukać, bo skleroza nie pamieta ,czyj on był:cool3:[/QUOTE] To w tym kierunku idziemy Ciociu Belu :lol: Masa ogłoszeń musi w końcu poskutkować. Dorzucam do kosztów ogłoszeń dla niej - to nie są miażdżące pieniądze, za to mogą przynieść miażdżący skutek :cool3: -
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
ewa36 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']No tak ......[/QUOTE] Ruszymy Twoje wykupione ogłoszenia - szkoda, żeby sie znarnowały :razz: O allegro cegiełkowym też można pomyśleć :cool3: -
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
ewa36 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Własnie wysłalam Ci maila , bo bardzo ucieszyło mnie, że chcesz napisac tekst ogłoszenia dla Suni. Ja wykupiłam jej ogłoszenia na bazarku zuzy, to jest 74 szt. Czekają ciągle na realizacje, bo nie poslalam telstu, zresztą kolejka jest tam kilometrowa. Można by sunieczce zafundować równiez allegro. Pewnie, że ideałem byloby wyciągnąc biedacwto ze schronu, bo z hotelu psiaki mają lepszy start. i są w lepszej formie psychicznej. Ale wiadomo, nie ma na razie zadnej kasy...[/QUOTE] No tak ...... -
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
ewa36 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']Ja mogę napisać tekst do ogłoszeń - jestem dobra w pisaninie :diabloti: Proszę o dane suni na meila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Co najmniej : wiek, rasa, płeć, szczepienia, sterylizacja, stosunek do innych psów, suczek, dziaci, kotów, ludzi, towarzyskość, chęć do zabawy - im więcej, tym lepiej ;)[/QUOTE] Trzeba rozruszać wąteczek, rozreklamować suńkę i zrobć jej jak najwięcej ogłoszeń :p Cioteczki pomóżcie ! Nam trochę ruchu po Śwętach też dobrze zrobi :diabloti: -
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
ewa36 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Moja wpłata na ogloszenia suńlki już dotarła. Prosze pomózcie sklecic jakis fajny tekst do ogloszen.[/QUOTE] Ja mogę napisać tekst do ogłoszeń - jestem dobra w pisaninie :diabloti: Proszę o dane suni na meila : [email][email protected][/email] Co najmniej : wiek, rasa, płeć, szczepienia, sterylizacja, stosunek do innych psów, suczek, dziaci, kotów, ludzi, towarzyskość, chęć do zabawy - im więcej, tym lepiej ;) -
[quote name='Zofija']Rozmawiałam z Teresą i ona nie może nachwalić się Daszeńki jaki cudowny pies[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bo to jest cudowny pies ..... Zobaczcie jaki o na ma człowiecze oczy ...... Ale ten świerzb to pewnikiem dłuższa historia do leczenia ...... I pewnie jest tam wtórne nadkażenie .... suńkę to musiało swędzieć niemiłosiernie .... Matko ależ się dziś upodliłam ..... jak tak można żreć hehe
-
[quote name='Zofija']Nie mam jeszcze wiadomości od Dei co do wpływów. Mam nadzieję, ze się nie gniewacie. Miała mi wczoraj przesłać. Nie chcę jej jednak dzisiaj w Wielką Niedzielę zawracać głowy.[/QUOTE] Nie gniewamy się :lol: Wesołych Świąt Cioteczki i niech Was jutro podleją troszeczku :diabloti:
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
ewa36 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']He, he.. skąd ja to znam[/QUOTE] Tak czy owak, suki po sterylce robią się dostojne, a to przy chorych stawach jest wielce niepożądane .... Ona teraz już na dobrą sprawę mogłaby być ciut szczuplejsza - chyba, że jest taka misiowata przez futro .....:diabloti: ja starą damę odchudziłam bo wiek zrobił swoje i stawy też bolały ale musiałam użyć drastycznych metod - zamknąć oczy i nie dawać żreć :evil_lol: -
Dziękujemy Beli :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: I dziękujemy Amice :loveu::loveu::loveu: :multi:
-
[quote name='ewa36']Pod opieką Cioci Teresy sunia nabierze sił :loveu:[/QUOTE] Dobranoc Daszeńko ! Nabieraj sił i wracaj do zdrowia ......
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
ewa36 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Odradzali w schronisku sterylke Zorzy.Przy jej słabych stawach,jak sie roztyje po sterylce i na mieleckim jedzeniu....:shake:[/QUOTE] Dokładnie tak ..... muszę to potwierdzić ...... suki po sterylce tyją, gdyż dostają wielkiego apetytu - nawet te, które wcześniej były niejadkami ..... Obserwuję watek Zorzy ale nie zabierałam dotąd głosu, choć bardzo chciałabym dać jej dom ..... Ona jest jak moja Bonusia :-( Ale ona do kojca się nie nadaje - powinna być w domu, a w domu mam starą damę, ktora innych psin nie akceptuje ....:shake: -
[quote name='asl']A to bardziej ciocia Ludwa :) Ja właściwie tylko pośredniczyłam...[/QUOTE] Dziękujemy Cioci Cioci Goni, Cioci Teresie, Cioci Ludwie, Cioci Asl i wszystkim kcohanym Cioteczkom, które zadeklarowały dla Daszki już 170 zł. !!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Wesołych Świąt ! i słońca w Waszych kochanych serduszkach przez cały rok :p Wiara to pewność, że Bóg troszczy się o rzeczy najmniejsze - a to oznacza, że nie jesteśmy same :loveu: Pod opieką Cioci Teresy sunia nabierze sił :loveu:
-
[quote name='Zofija']a kto oprócz asl zrobił wpłaty jednorazowe bo nie mogę znaleźć?????[/QUOTE] No właśnie Asl :loveu:
-
To wpłat jednorazowych jest 65 :)
-
[quote name='asl']Właśnie przelałam na Daszę 10,00 zł od Cioci Ludwy :) :) To dodatkowa, nadwyżkowa wpłata z przeznaczeniem na piesa :) z bazarku z kieliszkami[/QUOTE] Bardzo dziękujemy ! Zbiera się powoli Daszeńce :loveu:
-
[quote name='raina03']witam :) składam deklarację na najbliższych 6 miesięcy - po 10 zł :) pierwsza wpłata dokonana dziś :)[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy ! :multi: To się Ciotki ucieszą :loveu: Wesołych Świat Cioteczko Raina :p Dasza ma już 170 zł. deklaracji stałych :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='TERESA BORCZ']WESOŁYCH ŚWIĄT CIOTECZKI!!!!! ja zawsze podaje lekarstwa moim podopiecznym w paszteciku to nie zawodzi, wypróbowane od czasu przyjazdu PROMYCZKA.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='TERESA BORCZ']JEST!!! Właśnie dostałam lek. zaraz podaję!! Kupiłam też antybiotyk o nazwie Amoksiklav i podaję do czasu operacji 2 razy dziennie razem z tym ekstraktem oliwkowych listków uodparniającym. Sunia jest cudna. Gotuję wieczorny posiłeczek. rosół z ryżowym makaronkiem i chudym mięski z ćwiartek ,marchewką, kapustką i pietruszką, podciagam nieco siemieniem lnianym dla osłony żołądka i jelit przy tych anytbiotykach. JEST GRZECZNA JAK ANIOŁ I ROZUMNA, CHYBA WIE ŻE JEJ POMAGAMY.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Wesołych Świąt Tereso ! Dzięki Tobie sunia jest bezpieczna :multi: Dwie kapsułki na dobę po jednej rano i wieczorem ;) Ściskam Was mocno dziewczyny ! Kapustka może ją pogonić ...... Ale poza tym jest super warzywkiem na oczyszczenie i odporność Scamomune najlepiej podać w jakimś smakowitym kawałku paszteciku ;) b. polecanego na tkankę łączną - to ważne przed operacją :lol: zwykły wystarczy
-
[quote name='Zofija']Wesołych Świąt Kochane Kobitki[/QUOTE] Halo halo ! Kto może dorzucić Daszy do hoteliku ? Bardzo prosimy ..... Niewiele już brakuje ;)
-
[quote name='Zofija']święta prawda:)[/QUOTE] Datki jednorazowe także bardzo mile widziane :loveu: Prosimy ....... Grosik do grosika ...... Przed sunią długa droga do zdrowia ..... Każda pomoc ma znaczenie i każda przyczynia się do jej uratowania :multi: Bardzo prosimy wspomóc takie wdzięczne życie :loveu: Bogatym jest ten, kto wiele posiada, jednak bogatszym ten, kto niewiele potrzebuje, a najbogatszym ten, kto dużo daje ....... Takie mi się powiedzonko nasunęło w V rocznicę odejścia Ojca Świętego ...... ------------ Dziś Scanomune powinno być już u Teresy ....:lol: Pewnie jest w drodze ;) Wesołych Świąt dziewczyny !
-
[quote name='gonia66']Lalllallllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllalalalallllllaaaaaaaaaaaaaa:):):):) O jaaaaaaaaaaaaaakie super wieści:):) No i DAszenka świeta spedzi z Aniołem:):) NO i czegóż chcieć wiecej..??JUż powoli można świętować, bo teraz jak wiemy, ze nie ma przerzutow na pluca, to moze byc tylko lepiej:):)i Bedzie:) LLLLLaaaaaaaaaaaaalallllallllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):)[/QUOTE] Będzie dobrze ....... Taka kochana sunieczka ..... Taki ma wzrok przejmujący ...... Zdążyłyśmy z pomocą ......chwała Najwyższemu - bo wierzyć to mieć pewność, że Bóg troszczy się o rzeczy najmniejsze ..... Kawał dobrej roboty Ciotki kochane :loveu: Wesołych Świat ! Cioteczki i Wujkowie :loveu: Na dobranoc zachęcam do deklaracji dla Daszy ..... Dobrze jest brać, ale jeszcze lepiej jest dawać .......
-
[quote name='gonia66']Jejooo...tu od rana "ruch w interesie"...:) DZiewczyny....ja mysle tak...cokolwiek by to nie bylo...to najwazniejsze, że Daszenka jest wyciągnieta ze schronu..że ma ludzia dla siebie, jest glaskana, pielęgnowana i na 100% juz czuje sie kochana- bo przeciez nasza miłosc do niej też musi juz czuć:) JA zdaje sobie sparwę, ze moze byc roznie..ale Dasza jest bezpieczna- to jest najważniejsze.. i poki co chce wierzyc, że bedzie dobrze, a juz na pewno wiem, że Dasza nie bedzie cierpiała (już jest jej lżej dzięki wyczyszczonym uszkom)..CZekamy więc na wieści od weta...[/QUOTE] Goniu, dobry Duszku nasz ....:) Tereso !!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: Tereso, nie wiem jak Ci podziękować za serce dla umęczonego stworzenia .... SCANOMUNE WYSŁANE do Teresy :lol: pocztexem Kurier jutro będzie
-
[quote name='Zofija']rozmawiałąm krótko z Teresą- Dazs jest po rtg płuc i jest ok- płuca czyste:) jechała z nią na zabieg[/QUOTE] Boże nasz Boże, pamiętający o najmniejszym stworzeniu .... Stokrotne dzięki nieodgadniony Szafarzu Życia ...... Płuca czyste jest nadzieja .... Mam już Scanomune w reku zaraz pakuje i wysyłam do Teresy pocztexem :) Jutro powinien być :) A na jaki zabieg pojechała Daszka ?