Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Uważam , że dobrze byłoby się zebrać i szybko jakoś pieniądze uskładać i wieźć go razem z Pati, bo prędzej czy później i tak musiałybyśmy zbierać kasę na transport. Deklaruję na razie tylko 20 zł na przewóz, póki co nie mam więcej :(
  2. Haha już ja widzę ten pierwszy i ostatni raz w łóżku :D:D:D ale z niej klasyczny drzyjmordziec :D
  3. Słuchajcie to co z nią robimy, im dłużej siedzi w schronie tym gorzej .... ona potrzebuje stopniowego kontaktu z człowiekiem, ale stałego. Pewnie nic dobrego ze strony ludzi jej nie spotkało :( nie dziwota , że taka nieufna z niej dzikuska.
  4. yuki

    BARF in (e)motion

    No to jej, i tak wygląda pociągająco :P
  5. yuki

    BARF in (e)motion

    Ale mu się pięknie ciągnie żarcie na pierwszym zdjęciu :D
  6. Kurde sama nie wiem , ale wydaje mi się , że trzeba kasę zbierać i na jakiś doświadczony hote lub DTl i załatwiać miejsce, coś jak u Jamora, bo z niej to nic będzie, jak będzie siedzieć za kratkami:( ją trzeba na psy wyprowadzić , bo taką dzikuskę jaką jest teraz nikt nie przygarnie, tym bardziej że w budzie siedzi albo zębiska pokazuje... co Wy na to ?
  7. Dorota jest tam jeden jedyny domek dwuosobowy :), położony z dala od wszystkich, a do łazienek jest blisko, nie jest to luksus, ale i cena atrakcyjna. Zwykłe łózko(tzn. dwa połączyliśmy w jedno :)), stolik, dwa krzesła. Trzeba było go wywietrzyć :) mały taras, grill. Jak ktoś nie ma wymagań to jest to domek idealny. Mnie tam do szczęścia niewiele potrzeba. I z psem nie było problemów, oczywiście na terenie campingu tylko smycz. Jedyne co mi się nie podobało to to , że właściciel wymyślił , że trzeba za psiaka dużego płacić 10 zł , a za małego 5 zł. Czy jakoś tak , dla mnie to bzdura , bo psa i tak miałam przy nodze, no ale cóż.... wszystko to rekompensują puste plaże, po których można do woli spacerować z psem :)
  8. Dorota 1, a ja byłam w zeszłym roku na tym campingu i było super, fakt , że nie jest najnowszy, ale mi nie przeszkadza szafa z lat 80 jeśli jadę wypocząć nad morze, domek służy w zasadzie do spania. Rinuś też tam była i też jej się podobało :) Żadnego problemu z właścicielem nie było. Dorota a byłaś w końcu w Łukęcinie w jakimkolwiek ośrodku?Bo piszesz , że brak fajnych kwater... I jeśli mówimy o tym samym campingu(california) to jak dla mnie najlepszy: cicho , w lesie, na uboczu,blisko do plaży, czego chcieć więcej:)
  9. yuki

    Barf

    A moja suka dostała od mojej mamusi gnata w prezencie, bo się wczoraj skarżyłam , że ostatnio nie mogę dostać. W końcu udało mi się przekonać , żeby mi mama barfu nie psuła gotowanym jedzeniem jak ją odwiedzam z psiakiem. I od razu wyskoczyła z taką kością :D:D:D będzie jutro śniadaniować kundlica :)
  10. Warto!!!ja się tam również i w tym roku wybiorę :)
  11. yuki

    Barf

    [B]Bonsai_88[/B] moja jaśnie pani też fląderki nie ruszy, wygląda to tak jakby jej śmierdziała, taki ma wyraz pyska, za to śledzia zwykłego a i owszem :)
  12. Do końca tygodnia wpłace 20 zł, więcej nie mam , dziewczyny wyskrobiecie coś jeszcz dla staruszka????
  13. Z transportem przy obecnej pogodzie będzie ciężko, pociągi mają opóźnienia, samochodem też nie najbezpieczniej ;/ nie wiem może jakiś transport na raty.... nic innego nie przychodzi mi do głowy.
  14. A transport jest spod Łęczycy dokąd ? Jest już jakiś ustalony hotelik ?
  15. To się pomnożyły i ja też wysłałam :) i niech się dalej rozmnażają, coś tu tak cichutko..
  16. W kwestii żywienia ja zawsze będę wszystkich namawiać do barfowania :) poczytaj na podforum Barf. Jajko jak najbardziej, surowe w całości , czyli z pokruszoną skorupką. My jesteśmy na Barfie od 9 miesięcy, sierść piękna, błyszcząca, delikatna. Ludzie na spacerach nas zaczepiają pytając, a co to za rasa ( a to kundlica ), a w czym pieska kąpiecie :) Zęby bialusieńkie, z pyska nie śmierdzi, zero kamienia!!! kupki cudowne i normalnej ilości(na suchym robiła jakieś ogromne), prawie żadnych bąków :D Po prostu okaz zdrowia!!! Mogłabym tak zachwalać i zachwalać bez końca, aha i cenowo wychodzi taniej niż gdyby jadła suchą karmę. Co do kąpania nię nie wypowiadam , bo nie miałam nigdy szczeniora, ale wydaje mi się , że dopóki nie wytarza się w jakimś "pachniuchu" to raczej nie ma potrzeby. Też chyba gdzieś jest dział o tym na dogo.
  17. Fakt , że ze znajomością wetów bywa różnie :) ale mi chodzi głównie o to , żeby już przestać wnikać cóż to mix , zamiast tu siedzieć dogo to sio do psiaka i kochać go, opiekować się itd !!!!
  18. Piechcia15 nie przelałam dziś pieniędzy, ale obiecuję zrobić to w poniedziałek :)
  19. A tu do poczytania : [url]http://pies.onet.pl/3659,13,16,bedzie_sikac__piszczec_i_gryzc,artykul.html?drukuj=1[/url] [url]http://pies.onet.pl/16514,13,16,niespotykanie_agresywne_szczenieta,artykul.html[/url]
  20. Iljo jest dużo wątków o tym na wychowaniu. Zastanów się jak 6 tygodniowy maluch może wykazywać agresję? Przecież to dziecko jeszcze....
  21. Paróweczki, kiełbaski, szyneczki, piękne dziewczyny albo chłopaki :diabloti:
  22. Czy one mają coś więcej z ogłoszeń niż allegro ? z tego co zrozumiałam Biała z Waflem poznały się niedawno, moim zdaniem jeśli są telefony po jedno z nich trzeba szukać domku osobno, trudno, psy tracą całe rodziny i odżywają w nowych domach, więc Biała przeżyje i to , raz zaboli, ale może się okazać , że zyska cudowny dom na całe życie.
  23. Nie wiem czy to dowód, ale chyba jakiś sąsiadów ten mężczyzna posiadał, mogą zeznać , że ten i ten pan miał takiego a takiego psa, a Ty zgłoś od razu policji , że jest podejrzenie morderstwa psa popełnione przez jego właściciela. Żeby zyskać poparcie wśród sąsiadów, porozmawiaj z nimi , że ten człowiek jest niebezpieczny dla zwierząt być może dla ich pupilitakże. Dla mnie to jakiś zwyrodnialec. Ale sam w pojedynkę bez dowodów nic nie zdziałasz.
  24. Moja się nie zrywa, ale chyba jak większość psów, "gada" przez sen, czasem zdarzy jej się również "biegać" jak spi na boku albo na plecach. A jak "gada" to bulgocze, popiskuje, poszczekuje, ale warczenia nie zaobserwowałam :)
×
×
  • Create New...