Equus dziękuję za wstawienie Puliego. Dziewczyny napisała do mnie Pani z ogłoszenia , za które dziękuję również ktokolwiek zrobił, miłośniczka rasy puli. Ma niestety juz dwa futra w domu, trzeciego nie może przygarnąć, jej znajomi zapsieni. Powiedziała, że wspomoże go jakimiś specyfikami, witaminami, karmą. To znaczy wspomoże tą osobę, która by go przygarnęła chociaż na DT. Wię chcyba zacznę się zastanwiać nad tym Dt chociaż ... on taka bida, głowa opuszczona ciągle:(