-
Posts
2981 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yuki
-
No ja karmię dwa razy dziennie czyli wychodzi 14 razy w tygodniu, więc u nas 4 razy to niedużo :eviltong: , no i nie jest tak co tydzień, tylko tak dla przykładu podałam :)
-
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam parę fotek dzisiaj , ale wklęję po południu albo wieczorem , niestety tylko z boksu, bo nie miałam jak jej wyciągnąć na spacerek , wkleje to co mam , będę w sobotę w schronie to postaramy się zrobić jakieś lepsze :) -
Znaleziona młoda Bokserka/Wrocław/Opolska-wróciła do domu.
yuki replied to Martka-K's topic in Już w nowym domu
Jak byłam dzisiaj rano w schronie to jeszcze była. -
Dzisiaj też widziałam ją na spacerze, chciałam zrobiźć fotkę, ale coś mi się ze sprzętem stało i usdało mi się zrobić tylko w szczeniakarni na podłodze. I jeszcze Pani ze schronu jej zrobiła pare(ma mi przesłać mailem ), jak będę mieć kabelek to wkleję. W ogóle to jest cudowna, barzdo łagodna , taaaaka kochana :loveu:
-
Ok, nie doczytałam , że ma wątek , zaznaczę sobie.
-
Adelaimax to mi jednak pozostają osiedlowe sklepiki :roll: Co do ryb to wydaje mi się , że akurat psu specjalnie nie zaszkodzą np w ilości 3 lub 4 razy w tygodniu , moja suka czasem tak dostaję i jest bardzo zadowolona :) tzn . wygląda na zdrową :P
-
Akira byłam dzisiaj u tej suńki , jest bardzo pogodna psem , wydaję się być opanowana, mizianko bardzo lubi, jest naprawdę słodka :) jak mi się uda to wkleję jej fotki, chociaż nie są najlepszej jakości, ale zawsze coś, chyba , ze już są gdzieś jej zdjęcia?
-
Monika to spotkajmy się jakoś na Powstańców, będę szła do schronu około 10 rano jak coś:) byłam też dzisiaj ale nie mogłam Rufiego zlokalizować :roll: krążyłam gdzieś tam po tych tylnych boksach, ale nie wiem czy się schował czy co , a pracownicy mieli dziś jakąś kontrolę i nikt za bardzo nie miał czasu żeby go szukać i wyciągać, chciałam go trochę podgolic :cool3:, to możemy to golenie w sobotę zrobić :)
-
Ogłoszenia i banerek jakiś trza suńce zrobić tylko , ja niestety nie jestem dobra w te klocki, chyba będe się musiała nauczyć :cool3:
-
Boska jest :lol: a ma jakieś ogłoszenia porobione ?
-
Jej jakie cudo :loveu:, podniosę chociaż , bo moja tez jest Migotka i też ze schronu.
-
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Hej dziewczyny! Xmatrix słuchaj jak jutro będę to mogę zrobić jeszcze jakieś zdjęcia, nie mam aparatu ale mam kamerę :cool3:, wycyganiłam od chłopaka, więc zrobię nią może jakoś(nie mam jak telefonem, bo nie mam jakiegoś ważnego kabelka), zrobić jeszcze jakiemuś psiakowi foty ?? bo Marta chciała żeby cyknąć tą blondinę cudną . -
Sucz nie chce jeśc wogóle RC junior, nawet polaną oliwą
yuki replied to roots23's topic in Marki karm
Ja szczerze mówiąć też słyszałam troszkę negatywnych opinii o RC, Roots tylko się tak nie przejmuj :calus:, masz młodego pieska, nie jadł tej karmy latami , nawet jeśli faktycznie są w niej niebezpieczne związki to na pewno nie zdążyły zaszkodzić Twojej suce :) -
Oooo to coś dla mnie :eviltong: ja jestem mało wymagająca jeśli chodzi o takie rzeczy, a bardzo bym chciała jeszcze pod koniec września wybrać się nad morze, więc jak coś toi na bank się zgłoszę :cool3:
-
Sucz nie chce jeśc wogóle RC junior, nawet polaną oliwą
yuki replied to roots23's topic in Marki karm
Roots23 dla spokoju ducha odstaw Royal Canin i spróbuj albo innej karmy albo może Barf , ja tam jestem zwolenniczką tego drugiego ;) -
Kubamar to pisz koniecznie czy to działa, i jak się psu spodobało bo sama jestem ciekawa :) Znalazłam za 60 zł : [URL="http://http://animalia.pl/produkt,15957,74,Schulze_Cooler_bandama_ch%C5%82odz%C4%85ca.html"][COLOR=darkorange]http://http://animalia.pl/produkt,15957,74,Schulze_Cooler_bandama_ch%C5%82odz%C4%85ca.html[/COLOR][/URL]
-
Niwa - dzikie serce do wzięcia.. Wrocław..
yuki replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Z fotkami na razie d..a , jednak aparatu nie będzie, a Niwka no bidusia bidusia:(, wyrywa się strasznie, ale ja tam widzę w niej potencjał, tylko naprawdę potrzeba, żeby ktoś do niej chodził. Straszny z niej dzikus. Ale na tym zdjęciu zrobionym przez xmatrix wygląda jak normalny zadowolony pies, a tak wywijała :roll: , że mało trzech salt pod rząd nie zrobiła. -
Niwa - dzikie serce do wzięcia.. Wrocław..
yuki replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
I jak się uda ją wyprowadzić to może jakieś fotki jej strzelimy . -
Mieszkam na Krzykach bardzo blisko ronda przy Powstańców Śląskich, może go jutro jakoś poobcinamy, jak się da tylko :roll:, mam nadzieję , że w ogóle nam go dadzą na chwilkę, bo jutro idę tylko z niejaką Martą (nie xmatrix) , ją kojarzą, ale mnie w ogóle. I jak coś to sprawdzimy czy jest wykastrowany.