Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. yuki

    Barf

    No ja karmię dwa razy dziennie czyli wychodzi 14 razy w tygodniu, więc u nas 4 razy to niedużo :eviltong: , no i nie jest tak co tydzień, tylko tak dla przykładu podałam :)
  2. Zrobiłam parę fotek dzisiaj , ale wklęję po południu albo wieczorem , niestety tylko z boksu, bo nie miałam jak jej wyciągnąć na spacerek , wkleje to co mam , będę w sobotę w schronie to postaramy się zrobić jakieś lepsze :)
  3. Jak byłam dzisiaj rano w schronie to jeszcze była.
  4. Dzisiaj też widziałam ją na spacerze, chciałam zrobiźć fotkę, ale coś mi się ze sprzętem stało i usdało mi się zrobić tylko w szczeniakarni na podłodze. I jeszcze Pani ze schronu jej zrobiła pare(ma mi przesłać mailem ), jak będę mieć kabelek to wkleję. W ogóle to jest cudowna, barzdo łagodna , taaaaka kochana :loveu:
  5. Ok, nie doczytałam , że ma wątek , zaznaczę sobie.
  6. yuki

    Barf

    Adelaimax to mi jednak pozostają osiedlowe sklepiki :roll: Co do ryb to wydaje mi się , że akurat psu specjalnie nie zaszkodzą np w ilości 3 lub 4 razy w tygodniu , moja suka czasem tak dostaję i jest bardzo zadowolona :) tzn . wygląda na zdrową :P
  7. Akira byłam dzisiaj u tej suńki , jest bardzo pogodna psem , wydaję się być opanowana, mizianko bardzo lubi, jest naprawdę słodka :) jak mi się uda to wkleję jej fotki, chociaż nie są najlepszej jakości, ale zawsze coś, chyba , ze już są gdzieś jej zdjęcia?
  8. Porobiłam jej zdjęcia ale widzę że już są :) faktycznie szczekaczka z niej straszna, ale wystarczy chwilkę postać i się mała uspokaja a potem kładzie na budzie ;)
  9. Monika to spotkajmy się jakoś na Powstańców, będę szła do schronu około 10 rano jak coś:) byłam też dzisiaj ale nie mogłam Rufiego zlokalizować :roll: krążyłam gdzieś tam po tych tylnych boksach, ale nie wiem czy się schował czy co , a pracownicy mieli dziś jakąś kontrolę i nikt za bardzo nie miał czasu żeby go szukać i wyciągać, chciałam go trochę podgolic :cool3:, to możemy to golenie w sobotę zrobić :)
  10. Ogłoszenia i banerek jakiś trza suńce zrobić tylko , ja niestety nie jestem dobra w te klocki, chyba będe się musiała nauczyć :cool3:
  11. To trzeba zrobić tak jak pisałaś lepsze zdjęcia i zacząć robić ogłoszenia, ja co prawda jestem lewa jeśli chodzi o takie rzeczy ale jutro postaram się gdzieś je poogłaszać, może ktoś mi pomoże, tylko te zdjęcia będą potrzebne , bo w ogóle ich prawie nie widać.
  12. Boska jest :lol: a ma jakieś ogłoszenia porobione ?
  13. A może jakiś tymczass by im zorganizować , nawet płatny .
  14. Jej jakie cudo :loveu:, podniosę chociaż , bo moja tez jest Migotka i też ze schronu.
  15. Hej dziewczyny! Xmatrix słuchaj jak jutro będę to mogę zrobić jeszcze jakieś zdjęcia, nie mam aparatu ale mam kamerę :cool3:, wycyganiłam od chłopaka, więc zrobię nią może jakoś(nie mam jak telefonem, bo nie mam jakiegoś ważnego kabelka), zrobić jeszcze jakiemuś psiakowi foty ?? bo Marta chciała żeby cyknąć tą blondinę cudną .
  16. Ja szczerze mówiąć też słyszałam troszkę negatywnych opinii o RC, Roots tylko się tak nie przejmuj :calus:, masz młodego pieska, nie jadł tej karmy latami , nawet jeśli faktycznie są w niej niebezpieczne związki to na pewno nie zdążyły zaszkodzić Twojej suce :)
  17. Oooo to coś dla mnie :eviltong: ja jestem mało wymagająca jeśli chodzi o takie rzeczy, a bardzo bym chciała jeszcze pod koniec września wybrać się nad morze, więc jak coś toi na bank się zgłoszę :cool3:
  18. Roots23 dla spokoju ducha odstaw Royal Canin i spróbuj albo innej karmy albo może Barf , ja tam jestem zwolenniczką tego drugiego ;)
  19. Kubamar to pisz koniecznie czy to działa, i jak się psu spodobało bo sama jestem ciekawa :) Znalazłam za 60 zł : [URL="http://http://animalia.pl/produkt,15957,74,Schulze_Cooler_bandama_ch%C5%82odz%C4%85ca.html"][COLOR=darkorange]http://http://animalia.pl/produkt,15957,74,Schulze_Cooler_bandama_ch%C5%82odz%C4%85ca.html[/COLOR][/URL]
  20. Temida a skąd pewność , że suczki nadają się do dzieci ? Są tam jakieś u tej baby ? Czy jak ? No i zdjęcia zdjęcia, żeby coś ślicznoty było widać :)
  21. Z fotkami na razie d..a , jednak aparatu nie będzie, a Niwka no bidusia bidusia:(, wyrywa się strasznie, ale ja tam widzę w niej potencjał, tylko naprawdę potrzeba, żeby ktoś do niej chodził. Straszny z niej dzikus. Ale na tym zdjęciu zrobionym przez xmatrix wygląda jak normalny zadowolony pies, a tak wywijała :roll: , że mało trzech salt pod rząd nie zrobiła.
  22. Kurde właśnie koleżanka dzwoniła, że jednak ten aparat wzięli jej rodzice na wakacje ;/ może uda mi się coś wykombinować do jutra, bo do schronu idę i tak .
  23. I jak się uda ją wyprowadzić to może jakieś fotki jej strzelimy .
  24. Hej dziewczyny , będę jutro w schronie to pyknę małej parę fotek , wyprosiłam aparat od koleżanki:cool3:
  25. Mieszkam na Krzykach bardzo blisko ronda przy Powstańców Śląskich, może go jutro jakoś poobcinamy, jak się da tylko :roll:, mam nadzieję , że w ogóle nam go dadzą na chwilkę, bo jutro idę tylko z niejaką Martą (nie xmatrix) , ją kojarzą, ale mnie w ogóle. I jak coś to sprawdzimy czy jest wykastrowany.
×
×
  • Create New...