Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Zrobię na tych dwóch na pewno(gumtree i kupiepsa), ale potrzebuję jakiegoś chwytającego tekstu, jakiegoś pomysłu, bo nie wiem czy dam radę, poza tym nigdy takowych ogłoszeń nie robiłam , w zasadzie żadnych :cool3: Na allegro nie umiem na pewno nawet nie jestem tam zalogowana.
  2. Spoko to je ukryję u siebie głeboko w samochodzie :cool3: Xmatrix a wybierasz się może do schronu w sobotę :p ??
  3. Dzień dobry dziewczyny:) Monika idzie z nami jeszcze Marta , a ją tam w schronie kojarzą :) A co z tymi szeleczkami itd , xmatrix, przechowujemy je do jakiś transportów czy do schronu? Już doczytałam :)
  4. yuki

    Zęby

    A my mamy też spokój dzięki kościom które Miga wpiernicza :)
  5. Świetny filmik :lol: bokser mojej koleżanki dokładnie tak samo zachowywał się w stosunku do mojego szczura (wynajmowałam z koleżanką pokój), jej chomika i myszki :crazyeye:, . A ten z tego filmiku jak się chowa pod futro , może mu zimno było:p, a wzrok psa jak szczurek odchodzi bezcenny :eviltong:
  6. I jeszcze mnie tak naszło na dobranoc, że skoro ona taka biedna ślepotka, to ciągle niucha(wącha :) ) to może by ją nazwać NIUSZKA ?? takie ciepłe imię , jak ona :roll:
  7. Niech będzie , że jest lwią królewną :) tak czy tak jest śliczna, ale trzeba szukać bardzo odpowiedzialnego domku, który będzie się liczył z jej charakterkiem :cool3:
  8. Mam banerek w czerwonej oprawce : [IMG]http://i29.tinypic.com/2jaxpph.jpg[/IMG]
  9. Mnie się kojarzy z prawdziwą królewną :) hoop do góry śliczna !!
  10. Migotka, zamigotaj na dogo , przypominaj o sobie, hoop do góry !!!
  11. yuki

    Metamorfozy

    Ambra trzecie zdjęcie Rhodosa jest boskie :loveu: powaliło mnie na kolana !!!
  12. Smutna :-(, ale nieśmiało merdała ogonkiem jak do niej mówiłam , taka cichutka była, spokojniutka...
  13. Na razie niestety tylko zza kraty :-( może w sobote coś się uda więcej zrobić .
  14. [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8594/dsc00243n.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/773/dsc00244tlx.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5428/dsc00192ldd.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2179/dsc00226xjz.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5766/dsc00248eha.jpg[/IMG]
  16. Malagos czy to ta 16-letnia suńka?
  17. [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2831/dsc00189smc.jpg[/IMG]
  18. Eeee noooo , bo ja zielona jestem :evil_lol: to mu zrobię tam gdzie się dziś pologowałam :eviltong: Myślałam , że jak jest chłopak specjalnej troski to jakoś inaczej się go traktuje.
  19. Jak coś to mam dwie foty młodszej , mogę wkleić tylko faktycznie to jest wątek tej starszej . A mam taka propozycję, żeby jakieś imię jej nadać, czy już ma ;) bo jak coś to ja proponuję Tasza albo Tusia co wy na to ?
  20. A takiego psa specjalnej troski można ogłaszać normalnie w necie ?
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c17c7d8fdc86ae6b.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/170/c17c7d8fdc86ae6bmed.jpg[/IMG][/URL] Teraz to już na pewno widać , ona jest C U D N A :loveu: :loveu: :loveu:
  22. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/caf5d297586f2f79.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/170/caf5d297586f2f79med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c22c0e65dc354de0.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/166/c22c0e65dc354de0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5814b180731198c2.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/170/5814b180731198c2med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Bo ja się właśnie nauczyłam jak to robić, żem się napociła, ale przynajmniej w pracy nie było nudno ;)
  24. Mam nadzieję , że te też widać ;), to w ogóle napiszę jak dziś było: Marta wyciągnęła skubańca, ciągnął na smyczy za trzech :diabloti:, jak wlazł na trawę to od razu się na niej położył na plecach i mizianko po brzuchu potem spacerek , wąchanie i takie tam , no przekrzywia ten łebek dość mocno, ale ma momenty , że idzie prosto :), wrzucę filmik jeszcze później , jak mi się uda :eviltong: W ogóle to jest uroczy , taka kudłata kuleczka :loveu:
  25. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ab727781aede12d.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/171/4ab727781aede12dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2c40c6b17fde9017.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/171/2c40c6b17fde9017med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7e7902b1d5351a7.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/166/d7e7902b1d5351a7med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...