-
Posts
2981 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yuki
-
MALUTKI 1 rok PIESEK - ZABURZENIA RÓWNOWAGI trzymaci kciuki JUZ W DS
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Zrobię na tych dwóch na pewno(gumtree i kupiepsa), ale potrzebuję jakiegoś chwytającego tekstu, jakiegoś pomysłu, bo nie wiem czy dam radę, poza tym nigdy takowych ogłoszeń nie robiłam , w zasadzie żadnych :cool3: Na allegro nie umiem na pewno nawet nie jestem tam zalogowana. -
Spoko to je ukryję u siebie głeboko w samochodzie :cool3: Xmatrix a wybierasz się może do schronu w sobotę :p ??
-
Dzień dobry dziewczyny:) Monika idzie z nami jeszcze Marta , a ją tam w schronie kojarzą :) A co z tymi szeleczkami itd , xmatrix, przechowujemy je do jakiś transportów czy do schronu? Już doczytałam :)
-
Świetny filmik :lol: bokser mojej koleżanki dokładnie tak samo zachowywał się w stosunku do mojego szczura (wynajmowałam z koleżanką pokój), jej chomika i myszki :crazyeye:, . A ten z tego filmiku jak się chowa pod futro , może mu zimno było:p, a wzrok psa jak szczurek odchodzi bezcenny :eviltong:
-
I jeszcze mnie tak naszło na dobranoc, że skoro ona taka biedna ślepotka, to ciągle niucha(wącha :) ) to może by ją nazwać NIUSZKA ?? takie ciepłe imię , jak ona :roll:
-
Wrocław 2letnia piękna spanielka juz w nowym domku
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Niech będzie , że jest lwią królewną :) tak czy tak jest śliczna, ale trzeba szukać bardzo odpowiedzialnego domku, który będzie się liczył z jej charakterkiem :cool3: -
Mam banerek w czerwonej oprawce : [IMG]http://i29.tinypic.com/2jaxpph.jpg[/IMG]
-
Wrocław 2letnia piękna spanielka juz w nowym domku
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Mnie się kojarzy z prawdziwą królewną :) hoop do góry śliczna !! -
Migotka, zamigotaj na dogo , przypominaj o sobie, hoop do góry !!!
-
Ambra trzecie zdjęcie Rhodosa jest boskie :loveu: powaliło mnie na kolana !!!
-
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Smutna :-(, ale nieśmiało merdała ogonkiem jak do niej mówiłam , taka cichutka była, spokojniutka... -
Wrocław 2letnia piękna spanielka juz w nowym domku
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Na razie niestety tylko zza kraty :-( może w sobote coś się uda więcej zrobić . -
Wrocław 2letnia piękna spanielka juz w nowym domku
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8594/dsc00243n.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/773/dsc00244tlx.jpg[/IMG] -
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5428/dsc00192ldd.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2179/dsc00226xjz.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5766/dsc00248eha.jpg[/IMG] -
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Malagos czy to ta 16-letnia suńka? -
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
yuki replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2831/dsc00189smc.jpg[/IMG] -
MALUTKI 1 rok PIESEK - ZABURZENIA RÓWNOWAGI trzymaci kciuki JUZ W DS
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Eeee noooo , bo ja zielona jestem :evil_lol: to mu zrobię tam gdzie się dziś pologowałam :eviltong: Myślałam , że jak jest chłopak specjalnej troski to jakoś inaczej się go traktuje. -
Jak coś to mam dwie foty młodszej , mogę wkleić tylko faktycznie to jest wątek tej starszej . A mam taka propozycję, żeby jakieś imię jej nadać, czy już ma ;) bo jak coś to ja proponuję Tasza albo Tusia co wy na to ?
-
MALUTKI 1 rok PIESEK - ZABURZENIA RÓWNOWAGI trzymaci kciuki JUZ W DS
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
A takiego psa specjalnej troski można ogłaszać normalnie w necie ? -
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c17c7d8fdc86ae6b.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/170/c17c7d8fdc86ae6bmed.jpg[/IMG][/URL] Teraz to już na pewno widać , ona jest C U D N A :loveu: :loveu: :loveu:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/caf5d297586f2f79.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/170/caf5d297586f2f79med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c22c0e65dc354de0.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/166/c22c0e65dc354de0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5814b180731198c2.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/170/5814b180731198c2med.jpg[/IMG][/URL]
-
MALUTKI 1 rok PIESEK - ZABURZENIA RÓWNOWAGI trzymaci kciuki JUZ W DS
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Bo ja się właśnie nauczyłam jak to robić, żem się napociła, ale przynajmniej w pracy nie było nudno ;) -
MALUTKI 1 rok PIESEK - ZABURZENIA RÓWNOWAGI trzymaci kciuki JUZ W DS
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję , że te też widać ;), to w ogóle napiszę jak dziś było: Marta wyciągnęła skubańca, ciągnął na smyczy za trzech :diabloti:, jak wlazł na trawę to od razu się na niej położył na plecach i mizianko po brzuchu potem spacerek , wąchanie i takie tam , no przekrzywia ten łebek dość mocno, ale ma momenty , że idzie prosto :), wrzucę filmik jeszcze później , jak mi się uda :eviltong: W ogóle to jest uroczy , taka kudłata kuleczka :loveu: -
MALUTKI 1 rok PIESEK - ZABURZENIA RÓWNOWAGI trzymaci kciuki JUZ W DS
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ab727781aede12d.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/171/4ab727781aede12dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2c40c6b17fde9017.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/171/2c40c6b17fde9017med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7e7902b1d5351a7.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/166/d7e7902b1d5351a7med.jpg[/IMG][/URL]