Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. I jeszcze na : [URL="http://www.sprzedasz.pl"][COLOR=purple]www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL][COLOR=purple] [/COLOR] [COLOR=purple][/COLOR] [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=purple]www. neeon.pl[/COLOR][/URL] też wrzucony .
  2. Jeszcze na : [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl [/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.[COLOR=#000000] [/COLOR]neeon.pl[/URL] niedługo powinny się pojawić
  3. Podchodziłam do tej staruszki (chyba w końcu tej 12 letniej) ostatnio trzy razy, po 10 minut w odstępach parunastominutowych. I za każdym razem tak samo jest : albo się położy tyłem, bokiem do ludzika, albo stoi bokiem, albo sobie w kółeczko chodzi i merda ogonkeim , albo podchodzi blizutko do kraty i patrzy w oczy :placz:i jeszcze ją inne ostatnio gryzły :-(
  4. Matko nie miałam pojęcia ile jest takich stron :crazyeye: i jeszcze mi jakieś xmatrix podesłała wczoraj :) . Coś pokombunuję, ale na razie muszę popracować bo mnie zwolnią :roll:, znajdę chwilkę to coś porobię.
  5. A to jak obiadek to myśle , że jak będzie ciepło to wpuszczą Was do każdego ogródka :) a jak do środka to nie wiem jak sprawa wygląda. Ktoś kiedyś pisał , że nie miał problemu z wejściem do lokali w Karpaczu , to może i nad morzem problemu nie będzie :)
  6. I jeszcze tu na [url]www.olx.pl:[/url] [URL="http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=38626576&g=6"][COLOR=purple]SPOJRZ NA MNIE I ...POMOŻ - MÓJ ŚWIAT TO CIEMNOŚĆ - Wrocław - Zwierzęta[/COLOR][/URL]
  7. No ja już sama nie wiem , na razie i tak teraz żadnego ogłoszenia już nie zrobię , bo jestem w pracy i musze w końcu zacząć pracować :cool1:, może coś wieczorem , albo ktoś jeszcze by coś wymotał. Czy czekamy do soboty na lepsze zdjęcie ???
  8. Tak tylko chciałam dla pewności się zapytać , proszę: [URL="http://http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6194,Lw==.html"][COLOR=purple]http://http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6194,Lw==.html[/COLOR][/URL]
  9. Isadora postaramy się strzelić jakąś wystrzałową fotke w sobotę , Monika będzie mieć aparat, tylko żeby nam ją z boksu pozwolili zabrać.
  10. A gdzie ją wrzucić na cockery czy na bliżej nieokreśloną rasę(nie ma rodowodu):)?? sorry , ze zadaję takie pytania, ale nie chcę żeby potem coś wyszło źle :roll:
  11. Ja osobiście Stilo uwielbiam , jeździłam tam na obozy, napisz może jak to tak teraz wygląda. Bo za moim czasów :evil_lol: to był las, w samej miejscowości tak z cztery domy na krzyż i "stodoła" do której chodziliśmy, ale już niewiele pamietam bo głównie siedziałam w lesie albo na plaży :lol:
  12. Staram się tak właśnie, tylko wczoraj coś zamieszałam i w dodatku myślałam , ze takie ogłoszenie jest dodawane od razu a okazało się , że nie,trezba trochę odczekaż , a ja się durna denerwowałam :lol: ale już wszystko ok. Tylko żeby ktoś wziął tą złośnice niegrzeczną .
  13. Coś na innych stronach mi nie idzie :) w ogóle to już się pogubiłam we wszystkich hasłach, mailach i telefonach :evil_lol:, a myślicie , że można by ją kiedyś na spacerek wyciągnąć ?
  14. Oj pomiziamy biedaka :loveu: chociaż tyle :) A na razie ogłoszenia: [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3326681&cid=170"][COLOR=purple]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3326681&cid=170[/COLOR][/URL] [URL="http://http://wroclaw.olx.pl/malutki-kreciolek-do-pokochania-iid-38619642"][COLOR=purple]http://http://wroclaw.olx.pl/malutki-kreciolek-do-pokochania-iid-38619642[/COLOR][/URL] [URL="http://http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6195,Lw==.html"][COLOR=purple]http://http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6195,Lw==.html[/COLOR][/URL]
  15. Jeszcze na : [URL="http://http://www.kupsprzedaj.pl/showAdvert3326674.html"][COLOR=purple]http://http://www.kupsprzedaj.pl/showAdvert3326674.html[/COLOR][/URL] [COLOR=purple][/COLOR] [URL="http://wroclaw.olx.pl/cudowna-spanielka-dla-odpowiedzialnego-domku-iid-38618278"][COLOR=purple]http://wroclaw.olx.pl/cudowna-spanielka-dla-odpowiedzialnego-domku-iid-38618278[/COLOR][/URL]
  16. A nie mogłby ktos przedzwonić do tych ludzi i zapytać czy to jeszcze aktualne??? bo jeśli nie to szybciutko trzeba szukać czegoś inngo, oby nie ....
  17. Jedyne co mogę na razie zrobić to wziąć go z dziewczynami na spacerek i pomiziać po brzuszku :-(
  18. Anetta knajp, knajpek, jest mnóstwo , tylko nie wiem czy chodzi Ci o knajpki takie do posiedzenia wieczorem czy na po południowy obiadek :) ale z tego co pamietam jest jedno i drugie. Jak pisałam byłam parę lat temu, więc pewnie się pozmieniało :) Tylko z tego co pamiętam w ścisłym centrum nie ma klimatycznej cichej spokojnej knajpeczki. Raczej jakieś dyskotekownie. Natomiast w starej części Łeby jest taki mini port i jest tam łajba na którą można wejść na herbatę , piwko, czy grzańca, jak kto woli :evil_lol: bardzo klimatycznie to wyglądało.
  19. yuki

    Metamorfozy

    Ja sobie tym zdjęciem humorek poprawiam :D
  20. To ja chociaż hopnę biedną !!!
  21. Jade :) na 100%, zaliczka wpłacona, mi też tak powiedzieli jak z tym gotowaniem , ale my bierzemy jakąś butlę z gazem chyba, to na zewnatrz bęziemy coś pichcić:) My jakieś zupki bo nas na knajpy nie stać!!:P
  22. I jeszcze na : [URL="http://http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,969424,19,33,1,2,2,,,0/zwierzeta/psy/cudowna_spanielka_dla_odpowiedzialnego_domu!"][COLOR=darkorchid]http://http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,969424,19,33,1,2,2,,,0/zwierzeta/psy/cudowna_spanielka_dla_odpowiedzialnego_domu![/COLOR][/URL]
  23. Skoro na wstępie powiedziała , że go nie chce na stałe to nie ma jej co na siłe go wciskać. Lepiej znaleźć mu domek który go z miłością weźmie. Ale skoro i tak wyjeżdżają to przeforsujcie plan żeby jeszcze u nich chwilę pokoczował,zawsze zyska się czas na dalsze działanie ;)
  24. Wiwi , klikasz prawym klawiszem myszy na banerek i klikasz "kopiuj ". Potem wchodzisz we własny profil, i wchodzisz w sygnatury i tam klikasz myszką "wklej" i gotowe ;)
  25. yuki

    Barf

    No a poza tym zmysł powonienia odgrywa dużą rolę, no bo co z tgeo jak coś będzie extra w smaku a będzie śmierdzieć na kilometr :diabloti:
×
×
  • Create New...