Jump to content
Dogomania

Kenny

Members
  • Posts

    2940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kenny

  1. jutro mam mieć wiadomość od [B]pati851[/B], która zadeklarowała transport z Poznania do Radomia(bezpłatnie). ratuje nas to? z Radomia do Krakowa już nie tak daleko, może ktos by się znalazł...(?) ja cały dzień myślę tylko o tym transporcie, już nie wiem co wymyślić. zaczęłam miec wątpliwości czy się uda w ogóle...czy warto tak wozić po Polsce dużego psa...wydawać kase, która mogłaby pójść np na steryli albo leczenie jakiegos innego, a Dominkowi znaleźć domek w okolicy...już sama nie wiem. poza tym dowiedziałam się o dwóch pieskach bliżej potrzebujących domów na już (sytuacje awaryjne), pomyślałam że jeden mógłby skorzystac z tego domu. ale nie chce tez zawieść Domina, ani Was, tyle zachodu z tym macie przecież. poradźcie mi co robić, prosze.
  2. [quote name='Tia']Kenny to czyli twoja siostra by zabrała z Obornik i Domina i Marcela w ten sam dzień za darmo, tak? A ty byś potem dowiozła Marcela do DS, a domino by jechał od razu? Mi się też wydaje, że pani od Bolero przesadziła powiedziała że go zabierze po 25, a teraz niby remont a co ma remont do psa. to możę dla bolero udało by się później znaleźć transport a teraz by się zabrało Domino i Marcela?[/QUOTE] nie, moja siostra z Warszawy jedzie. Do Wawy trzeba transport skołować...reszta tak jak piszesz.
  3. no nie wiem staramy się szukać tak, aby wyszło jak najtaniej. ja nie wierzę w uzbieranie kwoty 600 czy nawet 400 zł w 2 tygodnie. poza tym 3 psiaki nie pojadą raczej razem, bo Bolero może dopiero ok. 6 lipca, a to trochę późno jak dla mnie i też nie sądzę, żeby wszyscy chcieli tyle na swoje psiaki czekać. Wiadomo, że im szybciej psiak trafia do DS tym lepiej. Jak się długo czeka to zawsze się albo ktoś rozmyśli, albo jeszcze coś. Z tego co wiem to Pani od Marcelka i Państwo od Domina chcą ich powitać jak najszybciej. Według mnie czekanie na wiezienie Bolera jest bez sensu. Powiedzieć trzeba tej Pani, że transport byłby możliwy teraz i tyle. Zresztą nie wiem, może nie wypada...apropo kosztów mojej propozycji to wychodzą dużo mniejsze, ale fakt - bardziej stresująca podróż to jest dla psa. Nie wiem już. Najlepiej by było jakby Marcel i Domino przyjechali już do Krakowa. Ja Marcelka do DS zawieźć mogę.
  4. Domino na Podkarpaciu (też czekam na te dokładne dane-jak tylko będę miała to przesyłam do Ciebie), ale moja siostra 26 jedzie do Przemyśla i może go zabrać ze sobą :) wiem, że Marcel do Kazimierzy Wielkiej, ale z tego co wiem to rzut beretem od Krakowa to się już tutaj na miejscu coś wymyśli. Zawsze to lepiej jak już tutaj będzie. Ja go mogę zawieźć raczej, w razie czego u mnie może przekimać, żaden problem. Tylko z Wawy do Krakowa musiałby jakoś dojechać. Najważniejsze, żeby z Obornik ktoś je zabrał a tu już będzie łatwiej z transportem. No nie wiem...myślę dalej intensywnie, a i czekam na znak o jeszcze jednym transporcie z Poznania.
  5. oj to się porobiło...ja jestem w Krk do końca czerwca i Domino do tego czasu musiałby tu trafić...lipiec raczej odpada. czy ta pani wie, że mają z nim jechać jeszcze dwa pieski? może jak będzie wiedziała jaka jest sytuacja to zrozumie i weźmie Bolera już. Moim zdaniem remont to nie problem, żeby wziąć małego pieska, ale nie wtrącam się. trzeba szybko działać. ja mam transport na wtorek lub piątek za 350zł z Poznania do Warszawy. Mógłby pojechać Domino i Marcel. A stamtąd ktoś by zabrał Marcelka do Krakowa (może nawet ja bym dała radę) a Domino pojechałby prosto do DS. Ewentualnie jeszcze dzisiaj mam mieć info apropo jeszcze jednego transportu.
  6. [quote name='SiostraLeonardy']Witam wszystkich dbajacych o dobro naszych braci mniejszych. Miałam się nie logować ale w końcu nie wytrzymałam :) Zulus samoczynnie napił sie z miski !!!!!!!! Kamień z serca. Ja też nie przepadam za pudlami, raczej należę do rodziny owczarków wszelakich, chciałam nawet podjąć opiekę nad tą śliczną sunią ze zlamana łapą ale niestety schody stanęły na przeszkodzie. Jesli wiecie coś na jej temat to dajcie znać. Wracając do pudla.... niestety jest słodki. Męczy go ten straszny kaszel ale już sie trochę obczytałam w temacie i tak jak przypuszczałam, to podobnie jak z dzieckiem mającym krztusiec. Zreszta dopytam się wszystkiego u źródła czyli u weterynarza. Jak na razie nie jest źle. trzeba mu ciszy spokoju i ciepełka. Pozdrawiam B.[/QUOTE] witamy na dogo !!! :D i dziękujemy za szansę jaką otrzymał Zulus:) 3mamy kciuki żeby zdrowiał szybciutko!:) p.s. super, że się napił:D
  7. dziękuję [B]leonarda[/B] za te wyczerpujące informacje :D tak się cieszę, że Zulusik dochodzi do siebie...:) trzymam kciuki coby się DT w DS zamieniło, a jak nie to żeby się szybko DS po wyzdrowieniu maluszka znalazło. ucałuj go ode mnie, haha mój pierwszy pies (pudliszonek właśnie) robił dokładnie tak samo z tabletkami - nigdy nie wiedziałam czy już połknął czy nie :)
  8. znalazłam transport z Poznania do Wawy dla Domina za 350zł...tez dużo...szukam dalej chyba.
  9. a czy tymczasowa opiekunka zaloguje się na dogo? :cool3:
  10. taaaak! dziękujemy!!!!!!!!!!! oby wyzdrowiał maluszek...w DT nie będzie miał tylu stresów i szybko wróci do siebie...miejmy nadzieję :) a jak tylko wyzdrowieje to szukamy DS :)
  11. pudliszonku trzymaj się :(:(:( podnoszę, może zajrzy ktoś, kto może go zabrać...
  12. [quote name='Tia']A jakie by były koszty?[/QUOTE] właśnie zapytam. ze strony mojej siostry żadne, ale zapytam [B]mru[/B]...nie wiem tylko czy się datami dograją, ale warto spróbować. wtedy Marcel i Bolero mogliby pociągiem z [B]Asia_Rawicz[/B] pojechać...może wyjść dużo taniej...
  13. [B]Tia[/B] a co Ty na to? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187750-26-27.o6-robimy-tras%C4%99-Warszawa-Pozna%C5%84-Warszawa"]http://www.dogomania.pl/threads/187750-26-27.o6-robimy-tras%C4%99-Warszawa-Pozna%C5%84-Warszawa[/URL] z Wawy moja siostra mogłaby zabrać Domina autem...tylko, że więcej psiaków nie da rady bo ma swoje też...
  14. pilnie potrzebujemy pomocy w transporcie z Poznania do Krakowa, albo chociaż z Wrocławia do Krakowa. trzy psiaki mogą już dziś trafić do DS: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184919-BOLERO-i-MARCEL-sa-DS-dla-obu-psiak%C3%B3w!-Potrzebne-fundusze-na-transport!"]http://www.dogomania.pl/threads/184919-BOLERO-i-MARCEL-sa-DS-dla-obu-psiak%C3%B3w!-Potrzebne-fundusze-na-transport![/URL]
  15. pilnie potrzebujemy pomocy w transporcie z Poznania do Krakowa, albo chociaż z Wrocławia do Krakowa...3 pieski już dziś mogą trafić do nowych domów: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184919-BOLERO-i-MARCEL-sa-DS-dla-obu-psiak%C3%B3w!-Potrzebne-fundusze-na-transport!"]http://www.dogomania.pl/threads/184919-BOLERO-i-MARCEL-sa-DS-dla-obu-psiak%C3%B3w!-Potrzebne-fundusze-na-transport![/URL]
  16. pilnie potrzebujemy pomocy w transporcie z Poznania do Krakowa, albo chociaż z Wrocławia do Krakowa...3 pieski już dziś mogą trafić do nowych domów: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184919-BOLERO-i-MARCEL-sa-DS-dla-obu-psiak%C3%B3w!-Potrzebne-fundusze-na-transport!"]http://www.dogomania.pl/threads/184919-BOLERO-i-MARCEL-sa-DS-dla-obu-psiak%C3%B3w!-Potrzebne-fundusze-na-transport![/URL]
  17. We Wrocławiu miałby pauzę, można by mu było wtedy dłuższy spacer zrobić. moja tequila to też wariatka straszna jest, wieczny szczeniak - a w pociągu śpi jak suseł, bo ją jazda usypia.
  18. o całkiem niezły pomysł! moja Tequila pociągiem uwielbia:) bilety niedrogie są dla psów. Jeżeli ktoś by je przywiózł do Krakowa pociągiem to postaram się załatwić samochód, żeby zawieźć Marcela Do Kazimierzy Wielkiej. A Domina zawiozę do jego domku.
  19. ok, w razie czego mogę ja. ale nie znajdziemy tańszego transportu? może jednak?
  20. [quote name='Tia']ALe na kogo konto będziemy zbierać pieniądze może na twoje Kenny?[/QUOTE] za transport? moim zdaniem najlepiej na konto tego, kto będzie z nimi jechał.
  21. [quote name='Angel']domino został już dla nich zarezerwowany :) bd od poniedzialku czekal w chwilowym dt na transport do domku :) a pieniądze sie jakos uzbiera... bazarki, jednorazowe wplaty jakies, wszystko sie zalatwi! :)[/QUOTE] ja tak jak mówię chcę pomóc...dorzucę się do transportu, niewiele, ale pomogę...
  22. kochane cioteczki...wizyta i wszystko jest załatwione. ja się wszystkim zajmuje, bo obiecałam im, że znajdę dla nich psiaka i dlatego założyłam tamten wątek. Angel umieściłaś zdjęcia Domina na tym wątku, więc je im pokazałam, a oni go wybrali. już nie pierwszy ani nie dziesiąty raz przeprowadzam adopcję i wiem o takich rzeczach jak wizyta, umowa, itd. zawsze mam kontakt z pieskami, które wyadoptowałam. zawsze w moim przypadku są relacje i fotki z nowego domu. chciałabym przeprowadzić adopcję Domina, ale coś nie za bardzo nam to idzie. rozumiem, że mnie jeszcze nie znacie, stąd ten brak zaufania. czy nie jest tak, że ze schronu Domina może wziąć ktokolwiek? ja mam fajny domek dla Niego i dlatego założyłam tamten wątek. w razie czego inne pieski czekają na decyzje, tzn czy Domino tam pojedzie czy nie. prosiłabym o 100% zaufania w tej sprawie, bo nie jestem też od wczoraj na dogo. chciałabym, żeby Ci państwo wszystko załatwiali wyłącznie ze mną, bo to nie są dla mnie obcy ludzie i nie chcę im sprawiać kłopotów. Wiem, że chcecie dla Domina jak najlepiej, ja też. Dajcie mi znać czy moje warunki Wam odpowiadają i jak z tym transportem. Oni niestety nie dadzą rady pokryć tych kosztów. Opłata schroniskowa ok. Chciałabym już dzisiaj coś wiedzieć, żeby też nie kazać czekać innym psiakom na tą decyzję. :)
  23. leonarda dziękuję :* możesz podać mój telefon w razie czego : 784378280 trzeba go jak najszybciej wyciągnąć ze schronu! ktoś musi się znaleźć! ;(
  24. to dosyć drogo dziewczyny...tak mi się wydaje, że przyszłych właścicieli Domina to przerośnie. jutro mam im dać znać czy Domino do nich trafi czy nie. trochę się martwię jak to się skończy i czarno to widzę, ale to pewnie przez to, że już tak późno, a ja padam z nóg. jutro będziemy myśleć.
×
×
  • Create New...