Lilu :loveu::loveu::loveu: Jak zawsze piękna :loveu: A w dodatku jaka szczęśliwa! Marzę o tym, żeby wszystkie historie psiaków na dogo kończyły się nad wspaniale! Lilu Ty mała szczęściaro!
Wspaniałe! :loveu: Bardzo dziękuję. W takim razie jutro, a najpóźniej w poniedziałek ruszam z odświeżonymi ogłoszeniami dla Malty.
A swoją drogą niesamowitą gromadkę spacerkową macie :loveu:
A czy jeżeli jest taka możliwość to mogłabym prosić jeszcze o chociaż inne 2 zdjęcia z tego spacerku? Jako, że są naprawdę świetne i pokazują idealnie jakiej wielkości jest Malta oraz jakim jest radosnym psiakiem to chciałabym je do ogłoszeń wykorzystać :)
[quote name='malawaszka']Ciotki Klotki - wpisujcie proszę w tytule przelewów nick z dogo bo nie wiem kto wpłacił 20 zł - Monika K - która to :loveu: :Rose:[/quote]
To ja :oops:
Zrobiłam Sambie ogłoszenia na:
krakow.gumtree.pl
adopcjepsow.org
4lapy.pl
kupiepsa.pl
eoferty.com.pl
kupsprzedaj.pl
Zrobię jeszcze kilka, tylko muszę zrobić sobie małą przerwę na spacer z moją Nokulą. Jak wrócę zrobię resztę.
Oj tam ja odwiedzam :cool3: I muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona jej nowymi zdjęciami. Nie ta sama sunia! A jak zobaczyłam to 3 zdjęcie to pomyślałam... Baster? :hmmmm: :lol:
Zaraz zabiorę się za odświeżenie ogłoszeń, które robiłam. W skoczą znowu trochę wyżej i zrobię je z nowymi zdjęciami.
Jeżeli chodzi o pomoc finansową to mogę jedynie dorzucić 20 zł :-( Poproszę na pw nr konta.
Mikuś ma dom! Mikuś ma dom! Mikuś ma dom! :laola:
Jestem przeszczęśliwa, a znam Mikusia tylko wirtualnie, więc nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić jak wielka musi być Wasza radość :lol:
Także czekam z niecierpliwością na wieści!
:angryy::angryy::angryy: Masz rację, lepiej nie komentować, bo byłoby trzeba tutaj użyć wielu niecenzuralnych słów :angryy:
Sambulku nic się nie martw, znajdziemy Ci o niebo lepszy dom!