-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Asior, jak zrobię plakat to będzie miał go kto wydrukować i rozlepić?
-
Czekamy i trzymam kciuki. Na wszelki wypadek plakatu nie wklejam, żeby nie zapeszać.
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Chanel, gdzie jesteś i kiedy się dasz złapać? Zaczynam mieć poczucie beznadziei... -
PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)
Dzika_Figa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zdrapciu, a już miało być dobrze... Może to się z trawników roznosi na chodnik, może polizała więcej? Ja bym chyba popadła w paranoję i zakładała psom pokrowce na łapki na czas spaceru. A temu sku......owi co tą trutkę rozrzuca... jakbym dorwała... sama nie wiem co bym zrobiła, chyba bym tą trutką karmiła w mikroskopijnych dawkach codziennie -
Ulka, daj proszę Kociejbandzie namiery na Puckową rodzinę - będzie nalot!
-
[quote name='olalolaa']Z mojego bazarku bedzie troche, chyba akurat na kastracje starczy. Mam nadzieje ;) Kończy sie za 5 dni. Zapraszam! [url]http://www.dogomania.pl/threads/194949-NA-ODJAJCZENIE-WANILKA-!!-Legowisko-bizu-różności-do-10-11-godz-22?p=15584571#post15584571[/url] I widze że Ula jeszcze nie wchodziła na dogo, jakąś godzine-dwie temu zadzwoniła do mnie Pani z posrednika, i jest chętna na Wanilka. Wydawała sie byc w porządku, ale Ula musi z nia porozmaiać konkretniej, mam wrazenie ze sie troche wstydziła przez telefon hehe, ogólnie zgadza sie na wszystko, jutro chce jechać zobaczyć Wanilka. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powiedziałam ze zostanie oddany po kastracji za tydzien-dwa najwcześniej? Nie ma z tym dla niej problemu.. Mam nadzieje ze przyjedzie go zobaczyć.[/QUOTE] jak ja mogłam nie zauważyć tego wpisu????? TRZYMAM KCIUKI!!!!
-
I należy mu się wreszcie normalny dom z własnym człowiekiem... tylko gdzie to znaleźć?
-
[quote name='majuska']A takie łóżeczko jak ten chłopina chciałabyś mieć, takie poszarpane i obdrapane:razz:...my takie mamy, nie Dzika Figo:lol:[/QUOTE] i tu Cię zaskoczę - ja takiego nie mam ;-) Dziwnym (i jakże pomyślnym) zrządzeniem losu działalność destrukcyjna moich kotów skupia się głównie na drapaniu dwóch (i tak brzydkich i do wyrzucenia) foteli, zrzucaniu doniczek na podłogę (ostatnio miałam ziemię w zamrażalniku - ciekawe doświadczenie) i tłuczeniu naczyń. No, Ash jeszcze dziś rano odgryzł szurek od rolety (nie szkodzi, i tak jej nigdy nie opuszczamy a poza tym jest brzydka). Te większe i "cenniejsze" meble póki co nie doznały uszczerbku (tfu tfu tfu, odpukać)
-
Reks - super ONek- odszedł za TM [*]
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Reksiu, bidoku, czemu nikt nie chce takiej poczciwej mordy? -
Też mi ten psiak na Skutka wcale nie wygląda, niestety. Skutku, gdzie Twoi ludzie?
-
Vanilku zawaliłam wczoraj z plakatem ale dizś będzie, obiecuję.
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Fajny Zgred!!! -
Piękne! Ten nochal taki słodki! I jakie on ma łądne zęby... widac, że młody
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Chanel, znajdż się! -
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Pamiętam, że naszej Soni się to zdarzało od czasu do czasu. Myłam jej wtedy podle mordę szarym mydłem i przez kilka miesięcy pamiętała, że lepiej świństw nie jeść. Aż pewnego dnia połkęła mydło przy takim myciu... Na szczęście sensacji nie było. -
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to atrakcji Wam w dniu dzisiejszym nie brakowało :diabloti: A Gapa zadbała o atmosferę :evil_lol: Klucz od auta się znalazł mam nadzieję i nie skończyło się na lawecie i wymianie zamków? -
Maldinko, bardzo ciekawe to, co piszesz o tych plakatach... Bo takie plakaty zdaje się powinien pozdejmować ten kto je powiesił a SM powinna go tylko pouczyć i dać mu mandat i kolejny, jeśli ten pierwszy nie poskutkuje itd, a nie zjamować się jeżdżeniem po mieście i usuwaniem... Pewnie plakaty były szwagra/teścia siostrzeńca żony kogoś z SM i stąd takie dyspozycje... Jakby nie było co robić w Krakowie...
-
Jakie miłe odwiedziny! Bardzo się cieszę, że Tosia szczęśliwa i zadowolona ze swoją Panią!
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Uzupełniłam Lapsowe rozliczenie. Dziękuję wszystkim za wpłaty. Niestety część deklarowicżów się wykruszyła i ciągniemy głównie dzięki wpłatom jednorazowym. Nie mam pomysłu na Lapsa... Nie wiem, co zrobić, żeby mu znaleźć dom, jak go wyróżnić... Yumanji, napisz nam proszę trochę o naszych psiakach, w końcu Ty chłopaków znasz najlepiej - jacy są, jakie są ich największe zalety a jakie wady i jakie domy dla nich widzisz. Trzeba jakąś strategię marketingową obmyślić... -
Łatek z rowu ma ciepły domek na zimę i resztę życia !!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Takie picie i sikanie jest podejrzane... problemy z nerkami często się tak objawiają... Trzeba chłopaka przebadać jak najszybciej... Zdjęcia ładujesz sobie przez imageshack albo fotosik, następnie na dogo klikasz wklej obrazek nad oknem w którym piszesz (takie drzewko jest narysowane) i jak wyskoczy Ci nowe okienki, to w nie wklejasz to, co wypluje Ci imageshack... jest zrozumiale? -
I Gjalpo go nie zjadł? Trzeba gnojka odjajczyć. Nawet ryzykując, że się właściciel będzie ciskał, jak się znajdzie. To nie jest rasowy pies w końcu.