-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Hmmm... ja to się cieszę na dzisiaj ;) Właśnie rozmyślam jakiś plan co by się jutro od fabryki wymigać... ;) ale ciiiiii....[/QUOTE] No tak... Przed Tobą wspaniały wieczór z Balbinką! Zawsze możesz wziąć L4, nie? -
[quote name='Miśka84']Sorki, że zaśmiecam wątek. Dziś się dowiedziałam, że sąsiadka ma do oddania persa. Kot ma kilka lat, jest miało-kremowy. [B]Jeżeli do piątku nie znajdzie domu zostanie uśpiony! [/B](Dziewczyna jedzie do USA) Macie jakieś pomysły?[/QUOTE] Słów brak... No trzeba błyskawicznie jakiś tymczas skombinować... wrzuciłam na FB
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Niech już będzie jutro! -
Power jaki pies takie imię, na ile mu jeszcze wystaczy siły?
Dzika_Figa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
No! Wiedziałam, że on długo u Ulki nie posiedzi! -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Laps: 1)[url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/1...amieszkania__/[/url] 2)[url]http://bialystok.pajeczyna.pl/Spolec...ieszkania.html[/url] 3)[url]http://owi.pl/ogloszenie/Laps-pies_w...szkania,264902[/url] 4)[url]http://petsy.pl/ogloszenia/1/1/4/11414.html[/url] 5)[url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/16490.html[/url] 6)[url]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/url] (aktywacja) 7)[url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=96501[/url] [url]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=148225[/url] 9)[url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Lap...a_?!_2167.html[/url] 10)[url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...61887&cid=1558[/url] 11)[url]http://www.gliwice.com/ogloszenia/de...at=50&de=13163[/url] 12)[url]http://www.eoferty.com.pl/laps_pies_...do_220098.html[/url] 13)[url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-219632.html[/url] 14)[url]http://www.adin.pl/ogloszenia/128197.html[/url] 15)[url]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...ie,389417.html[/url] 16)[url]http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20...serca_do_.html[/url] 17)[url]http://www.mammisia.pl/?misio/zwierzeta_oferowane/2912[/url] 1http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/oddam/3781 19)[url]www.ojoj.pl[/url] (moderacja) 20)[url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ248274182[/url] ================================================== ================================= 1)[url]http://www.toruniak.pl/torun_oglosze...kawalka_serca_[/url] 2)[url]http://www.kolbuszowiak.pl/component...d,83/Itemid,0/[/url] 3)[url]http://opole.swistek.pl/laps-pies-w-...ca-_68900.html[/url] 4)[url]http://www.ofertka.pl/lapspies_w_typ...593652504.html[/url] 5)[url]http://www.lubliniak.pl/component/op...d,56/Itemid,0/[/url] 6)[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] (akceptacja) 7)[url]http://www.szybko-sprzedam.pl/index....ytul=Laps-pies[/url] w typie owczarka szuka kawałka serca ?! [url]http://www.inforzeszow.pl/[/url] (akceptacja) 9)[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...-serca-!,28735[/url] 10)[url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/url] 11http://www.kaliszak.pl/kalisz_ogloszenie/13717/laps-pies_w_typie_owczarka_szuka_kawalka_serca_ 12)[url]http://animalpedia.pl[/url] (aktywacja) 13)[url]http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/...serca_?,18499/[/url] 14)[url]http://www.twoje-ogloszenia.pl/index...gory=zwierzeta[/url] 15)[url]http://ogloszenia.adverts.pl/[/url] 16)[url]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/7/33/42350.html[/url] 17)[url]http://boguchwala.lento.pl/laps-pies...lka,26082.html[/url] 1http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=62982 19)[url]http://wroclaw.swistek.pl/laps-pies-...ca-_68897.html[/url] 20)[url]http://www.jgogloszenia.pl/ogloszeni...ka_serca_.html[/url] --------------------------------------------------------------------------- 1)[url]http://portalogloszen.pl/ogloszenia....t=126&id=37695[/url] 2)[url]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyj...63le15b24.html[/url] 3)[url]http://ogloszenia.szczecin.pl/Laps_p...a_szuka__59258[/url] 4)[url]http://www.hodowle.info/[/url] (akceptacja) 5)[url]http://www.interpoznan.pl/index.php?...=230051&kat=11[/url] 6)[url]http://www.bydgoszczak.pl/29620_laps...a_kawalka.html[/url] 7)[url]http://www.katowiczak.pl/35984_laps_...a_kawalka.html[/url] [url]http://ogloszenia.plock.pl/kod-BGEJJBC[/url] 9)[url]http://legnica.olx.pl/item_page.php?Id=146439965&g=6[/url] 10)[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...uaHRtbA==.html[/url] 11)[url]http://top-ogloszenia.net/271-18-119-254917[/url] 12)[url]http://www.warsza.pl/82970_laps_pies...a_kawalka.html[/url] 13)[url]http://www.wroclawiak.pl/98984_laps_...a_kawalka.html[/url] 14)[url]http://www.pineska.pl/?controlCode=1...047&do=confirm[/url] 15)[url]http://www.gdaniak.pl/17927_laps_pie...a_kawalka.html[/url] 16)[url]http://www.krakusik.pl/60239_laps_pi...a_kawalka.html[/url] 17)[url]http://www.opolak.pl/16994_laps_pies...a_kawalka.html[/url] 1http://ogloszenia.krakow.pl/323697 19)[url]http://www.psiamania.pl/advertisemen...-szuka-kawalka[/url] 20)[url]http://www.poznaniak.com.pl/30946_la...a_kawalka.html[/url] -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Super, to zadzwonię, a przy okazji podrzucę karmę dla Antka i Kory i kubraczek, bo już Hyziek sobie go dzisiaj przymierzał i wcale nie chciał oddać :-) Sam rozpakował (serio, zeżarł kopertę, przepraszam) [url]http://foto0.m.onet.pl/_m/6ca603aa7cd0482c1c986bdbd43ca0c8,10,19,0.jpg[/url][/QUOTE] Rozmowa z TŻ: On: - Co to za pies? Gdzie on ma głowę??? Ja - Nie wiem, nie ma głowy, ale ma kubraczek. Tż - (tonem pełnym zrozumienia) Aha. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Oki, spisałam sobie Twoj numer, mój masz u Skutka. Inwestor już mnie zdążył zdenerwować, więc może wyjdę zaraz po 13, trzaskając drzwiami...[/QUOTE] To może niech lepiej Adam idzie trzaskać drzwiami, a Ty z Balbiną i Andzike na kawę? -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='UMilki']A Balbina uwielbia wszystko co nadaje się do jedzenia. Kostki ze ścięgien, żwacze, świńskie uszy... wszystko jest pyszniutkie i smakowe :D[/QUOTE] Czyli same tuczące rzeczy... i pachnące Już widzę, jak mnie na lotnisku na bok wołają, żeby sobie pogrzebać w walizce... Balbinko, a może jakaś superową piłeczkę, co? z piszczałką... -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Z Balbiną na kawę... pieknie się zapowiada ! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Balbinko, pakuj się! Jedziesz jutro! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Stawiam na żujaka,jakieś świńskie ucho,pięknie pachnące...chyba,ze UMilki coś podpowie?[/QUOTE] amerykańskie śwnie sa modyfikowane genetycznie, karmione modyfikowaną kukurydzą... kupię Balbince jakieś niejadalne żujaki... -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Balbinka lubi wszystko:evil_lol:...nie jest wybredna...;)[/QUOTE] No ale czy wolałaby dostać piłeczkę, czy żujaka, czy jakiegoś pluszaka z nieprzyzwoitą ilością piszczałek? -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Andzike - to ja Ci nic nie wysyłam, dostarczę osobiście w takim razie ( znaczy te magnesy mam na myśli). Ojej, trzeba to jakoś ogarnąć teraz, zsynchronizować i w ogóle. Ale jestem nakręcona...Robię literówki jak Dzika_Figa[/QUOTE] Zawsze znajdzie sposób, żeby mi wbić szpilę... :shake: Na pewno chcecie komuś tak pełnemu jadu dawac psa pod opiekę ? :diabloti: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Bardzo się cieszymy,teraz tylko logistycznie trzeba to ustalić...[/QUOTE] Poczekajcie dwa, trzy miesiące. Florentynka będzie relacjonować postepującą demoralizację Balbiny, zrzędzić i grozić zwrotem średnio dwa razy w tygodniu :diabloti: Kochane, proszę dopilnujcie, żeby Balbinka pojechała w drogę ubrana w swoje najpiękniejsze szeleczki śiata i takąż obróżkę. I podpowiedzcie, co ja mam baloniastej kupić w prezencie powitalnym? Co ona lubi? -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Haha! A w środę juz u Florentynki! I nawet nie zdążycie zrobić wizyty przedadopcyjnej ;-) -
Gabi - cudny suniowy szorstkowłosy dzieciak. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No całe szczęście, że panna nie będzie marznąć. Szkoda tylko Terryego, Wojtusia przeciwpancernego i całej masy innych psów... Nie lubię zimy. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Andzike, dobrze kombinujesz! Może Balbina przy okazji zeżre Biszkopta i jego golonkę ( w końcu ma słabość do jedzenia) i będziesz miała spokój -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Balbinka sobie wsiądzie w pks, jak Wy jej nie chcecie pomóc. To mądra suczka i da radę. -
Nadjeżdża czołg!
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Taki moment a one wszystkie sobie gdzieś polazły.... -
Gabi - cudny suniowy szorstkowłosy dzieciak. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Niewdzięczne suczysko! Przypałętało się nie wiadomo skąd, dobre ciotki otoczyły troskliwą opieką, karmią, tulą, ubierają... -
Gabi - cudny suniowy szorstkowłosy dzieciak. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do dziewczynki -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dziś się zabiorę za Allegro dla Terryego -
Ołoszenia z pierwszego bazarku. Niestety, Paja się rąbnęła w imieniu...:roll: Cóż, może właśnie tak zadziała::evil_lol: Raduś: 1)www.ojoj.pl(modercja) 2)http://katowice.gumtree.pl/c-ViewAd?...wmid=248055171 3)http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/1...k-szuka-domu_/ 4http://owi.pl/ogloszenie/Radus_moze_...a_domu.,264314 5)http://gorzowwlkp.pajeczyna.pl/Spole...zuka_domu.html 6)http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/16397.html 7)http://petsy.pl/ogloszenia/14/1/30/11389.html http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20...elek_szuk.html 9)http://www.mammisia.pl/?misio/zwierzeta_oferowane/265 10)http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/oddam/3860 11)http://www.eoferty.com.pl/radus_moze...uk_220003.html 12)http://www.rozglos.net/ogloszenie-219259.html 13)www.ojej.pl (moderacj) 14)http://www.adin.pl/ogloszenia/128055.html 15)http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...ie,389130.html 16)http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=148009 17)http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Rad...omu._2164.html 1http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=96386 19)http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...44144&cid=1558 20)http://www.gliwice.com/ogloszenia/de...at=50&de=13158 ------------------------------------------------------------------------------------------ 1)http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/7/33/42325.html 2)http://nowosolna.lento.pl/radus-moze...kly,25932.html 3)http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=62869 4)http://rzeszow.swistek.pl/radus-moze...mu-_68738.html 5)http://www.jgogloszenia.pl/ogloszeni...elek_szuk.html 6)http://www.kaliszak.pl/kalisz_oglosz...ykly_kundelek_ 7)http://animalpedia.pl/ (akceptacja) http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/...ka_domu,18473/ 9)http://www.twoje-ogloszenia.pl/index...gory=zwierzeta 10)http://ogloszenia.adverts.pl/pokaz.php?id=639125 11)http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ (aktywacja) 12)http://www.szybko-sprzedam.pl/index....1&tytul=Raduś moze mix spaniel,a moze zwykły kundelek szuka domu. 13)http://www.inforzeszow.pl/ (akceptacja) 14)http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...uka-domu,28638 15)http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11 http://www.toruniak.pl/torun_oglosze...lek_szuka_domu_ 17)http://rzeszow.swistek.pl/radus-moze...mu-_68736.html http://www.kolbuszowiak.pl/component...d,83/Itemid,0/ http://www.lubliniak.pl/component/op...d,56/Itemid,0/ 20)http://www.ofertka.pl/radus_moze_mix...561815359.html ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1)http://www.krakusik.pl/60136_radus_m...wykly_kun.html 2)http://www.opolak.pl/16978_radus_moz...wykly_kun.html 3)http://ogloszenia.krakow.pl/323624 4)http://www.psiamania.pl/advertisemen...oze-zwykly-kun 5)http://www.poznaniak.com.pl/30911_ra...wykly_kun.html 6)http://www.top-ogloszenia.net/319-18-119-254611 7)http://www.warsza.pl/82852_radus_moz...wykly_kun.html http://www.wroclawiak.pl/98852_radus...wykly_kun.html 9)http://www.pineska.pl/?controlCode=9...017&do=confirm 10)http://www.gdaniak.pl/17911_radus_mo...wykly_kun.html 11)http://www.bydgoszczak.pl/29574_radu...wykly_kun.html 12)http://www.katowiczak.pl/35928_radus...wykly_kun.html 13)http://ogloszenia.plock.pl/kod-BGEHFCA 14)http://rzeszow.olx.pl/item_page.php?Id=146214053&g=6 15)http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...wMC5odG1s.html 16)http://www.interpoznan.pl/index.php?...=228744&kat=11 17)http://www.hodowle.info/ (aktywacja) 1http://ogloszenia.szczecin.pl/Radus_...moze_zw__59162 19)http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyj...83ld15a03.html 20)http://portalogloszen.pl/ogloszenia....t=126&id=37678