-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Waluś - kochany skrzacik już w swoim domku!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie Walusia. Ruszamy z ogłaszaniem czy jeszcze nie? -
Lena została w DT, pilnie szukamy domu stałego
Dzika_Figa replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Pytałyście u Ulki12? -
Fiona - zbyt zwykła na happy end? Potrzebne ogłoszenia!
Dzika_Figa replied to Sally (od Koanka)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='OlaLola']Rzeczywiście bardzo podobne... piękna ta psina Twojej siostry :)[/QUOTE] nienie, to nie psina mojej siosty, tylko skopiowane z internetu rasowe Norweskie Psy na Łosie. Psina mojej siostry ma bardzo krótkie łapki i przez to nie ma szans na bycie w typie rasy ;-) Można ją obejrzeć [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-ma%C5%82a-sunia-z-wielkim-sercem.-MA-DOM-!!!"]TU[/URL] -
Fajne zdjęcia! Dorzucę potem do allegro, bo teraz wychodzę. EDIT: zrobione. Klękajcie narody! I dzwońcie, do jasnej cholery!
-
Dorzucę do allegro, a co!
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Jezdze jak szatan![/QUOTE] A to nie ma się co przejmować! -
Fiona - zbyt zwykła na happy end? Potrzebne ogłoszenia!
Dzika_Figa replied to Sally (od Koanka)'s topic in Już w nowym domu
Zobaczyłam suczeynkę u kogoś w podpisie i musiałam wejśc, bo to kopia Łucji - suczki mojej siostry, tylko na dłuższych nogach. Widzę że ogłoszenia są, allegro też... Ale może pomoże Wam informacja, że Fionka wygląda jak pies rasowy... Proszę bardzo: Norwegian Elkhoun, Norweski Pies na Łosie: [IMG]http://www.breederretriever.com/photopost/data/675/Jammer2.JPG[/IMG] [IMG]http://cdn-www.dailypuppy.com/media/dogs/anonymous/14460/20081129173868_100_3713.JPG_w450.jpg[/IMG] -
No jeszcze ogonek tamta ma puchaciejszy...
-
[quote name='majuska']No to ja zaraz dołożę dzisiejszych przytulaśnych fot. A w tajemnicy Wam powiem ( nie rozgłaszjacie tego ;) ) że Luiśka to jest niezła cwaniara, łazi po wszystkich boksach i wyżera po cichutku innym psom najlepsze kąski :)[/QUOTE] No przeca widać, że to leżało koło parówy... to co ma robić? A ja dziś znalazłam na dogo ( w czyimś podpisie) Łucję, tylko na dłuższych nogach: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183470-Fiona-zbyt-zwykA-a-na-happy-end-Potrzebne-ogA-oszenia[/url]
-
Merlin ma na allegro całkiem sporo wyświetleń i dwóch obserwatorów... Dzwońcie ludzie, bo Wam go kto inny sprzątnie sprzed nosa! Trzymam kciuki za dom dla niego, nieważne gdzie, byle najlepszy!
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Zdecydowanie tak!i mam nadzieje,ze udzieli mi sie Jego spokoj.[/QUOTE] Ach, nie wiedziałam, że Laps taki spokojny i nadaje się na dogoterapeutę ;-) Gratulacje! I dasz radę. Jak Ci dali prawko znaczy jakośtam jeździsz ;-) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo bym chciała, żeby to była Chanel... i żeby się dała złapać. -
Lena została w DT, pilnie szukamy domu stałego
Dzika_Figa replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Widzę, że banerki już są ale może mój też się przyda: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203561-Lena-TRACI-DT!!!-GROZI-JEJ-POWR%C3%93T-DO-SCHRONISKA!-NA-CITO-DT-DS-i-deklaracje!!!!"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/3446/lenkacopy.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='lunarmermaid']A ja podczytuję wątek Lusi... Jak potrzeba to mogę dorobić jej więcej ogłoszeń.[/QUOTE] Ogłoszeń nigdy za wiele! Będziemy bardzo wdzięczne! Możesz wykorzystać ten tekt: Lusia jest cudowną suczką. Dzielną, mądrą i uroczą. I wspaniałą mamą. Do naszego przytuliska trafiła z synkiem. O jej mądrości świadczy fakt, że w taką mroźną zimę udało jej się utrzymać szczeniaczka przy życiu. I choć pewnie jacyś ludzie ją zawiedli (czy to pozbywając się jej ze względu na ciążę, czy nie szukając, jak im zginęła), Lusia bardzo ludziom ufa i z radością pozwoliła zabrać do przytuliska siebie i synka. Wreszcie obydwoje mają gdzie się schronić przed mrozem, wreszcie Lusia nie musi się tak martwić o swoje dziecko. Ale metalowy boks i stara buda to nie miejsce dla takich piesków. Synek Lusi jest już dośc duży, żeby zacząć samodzielne życie, więc i na Lusię czas. Taka wyjątkowa suczka zasługuje na wyjątkowy dom! Lusia jest kochaną, słodką przylepką. Uwielbia być brana na ręce, tulona, całowana. Można ją nosić na rękach cały dzień, nigdy nie ma dość. Nie ma w niej cienia agresji, jest tylko wielka potrzeba kontaktu z człowiekiem. Na widok wolontariuszek piszczy z radości i prosi, żeby ją wziąć na ręce. Lusia doskonale nadaje się do domu z dziećmi. Jest typowym psem rodzinnym. Dla takiej małej suczki bez problemu znajdzie się miejsce, nawet w niedużym mieszkaniu. Posłuszna i niekłopotliwa, będzie idealnym psem kanapowym! Suczka ma około 2 lat, jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Przebywa w przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa.W miarę możliwości postaramy się pomóc w trasporcie Lusi do nowego domu (za zwrotem kosztów). Chcesz adoptować Lusię? Dać jej kawałek swojego serca i odrobinę miejsca na kanapie? Zadzwoń lub napisz! tel. 600 401 564 [email][email protected][/email]
-
Puszek - prześliczne kudłate maleństwo. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nie damy Puszka do budy! Na allegro wyraźnie jest napisane, że on na kanapę! -
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Gapa wygląda świetnie! Widać, że suczynka lepiej trafić nie mogła. -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Poczekamy jeszcze z tydzien z tymi zebami,tzn z czyszczeniem.Zdalam egzamin na prawo jazdy,czekam na dokument i pojedziemy sobie z Lapsie do weta,moze juz za tydzien.[/QUOTE] Super! Rozumiem, że Lapsowi przypadnie zaszczyt inauguracji Twojego prawa jazdy? ;-) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ach, to dlatego koty coś nie mogły zmóc tego królika, co go dostały na śniadanie - bo on od dzisiaj żelazny! Wszystkiego Najlepszego! -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
Dzika_Figa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Biedny Sproket... Kupę miał szczęścia! A Pani Jola nawet się nie poskarżyła... -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
Dzika_Figa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']A co się dzieje ze Sproketem?[/QUOTE] No właśnie to samo pytanie mnie nurtuje... -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia! Wielkie dzięki! -
NO tak, a ja o błocie zapomniałam. Cóż. Pozostaje mieć nadzieję, że jak najszybciej znajdzie się fajny wyrozumiały dom, który se sam chłopa ciachnie...