Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [quote name='Andzike']No to teraz będziesz jako pierwsza wiedziała o każdym kolejnym tymczasowiczu... ;) wielkie dzięki![/QUOTE] Temu właśnie służył ten podtęp ;)
  2. [quote name='Andzike']Nie poznał jeszcze Neski, bo dojechała o 10, a on do pracy wyszedl w okolicach 6 ;) Premiera poznania dziś po południu - Neska to taki sam osiołek jak jego kochana Sareńka, więc myślę, że będzie dobrze ;)[/QUOTE] Aaa czyli dalej chłop żyje w błogiej nieświadomości ;)
  3. [quote name='Andzike']Super dzięki - ja jestem zbyt zachwycona kolorystyką swoich banerków, żeby coś zmieniać ;)[/QUOTE] Hihi, jakbyś potrzebowała jednak zmienic banerki (bazarek się skończy a Saba znajdzie dom), to polecam swoje usługi - zawsze Ci mogę zrobić pod kolor, na zamówienie.
  4. No całe szczęście, że się wszystko dobrze skończyło. Mam nadzieję, że właściciele wyciągną wnioski z tego niemiłego doświadczenia. Co do szukania psa, to mi chodzi po głowie stworzenie takiego poradnika (jedna strona A4) co robić, jak zginie pies, do wręczania razem z umową adopcyjną. Ludzie często nie potrafią się za to zabrać, a jeszcze stres im odbiera zdolność logicznego myślenia. Właściwie już mam prawie gotowy dokument, chętnie się podzielę.
  5. [quote name='Andzike']Hmmm... kuszące ;) 80zł dziennie, za czas gdy jestem w pracy ? na narożniku zmieszczą się wygodnie trzy psy, więc 240zł dziennie za ten czas jak mnie nie ma domu... Można by budżet podreperować... ;) Eee tam. Zorka mała, sliczna, przytulaśna, cudna. Wiadomo było, że długo nie posiedzi. Jej urok osobisty poraża każdego :lol:[/QUOTE] Taa... do tego stopnia, że dzwonią o 6 rano... Jednak ludzie to dziwni są ;) No ale może się facet bał, że mu Zorkę sprzątną... A nie przeraziłaś go tym, że się od nieog domagałaś psa? I w ogóle ma szanse z tego być jakiś dom dla jakiegoś innego psa?
  6. [quote name='Andzike']Wrzuciłam aikowy tekst do trzeciego postu. Jakieś uwagi ? :)[/QUOTE] Troszkę taki "suchy" Ale spoko, co kto lubi. A ja i tak go sobie do allegro przerobię po swojemu.
  7. [quote name='Andzike']Dostalam smsa od dziewczyn - maleńka już zapakowana do samochodu :) Podobno bardzo chudziutka i wystraszona :( Neska rusza w drogę do Warszawy, to ja się może zwinę do łózka ... ;)[/QUOTE] Póki jeszcze jest tam dla Ciebie miejsce!
  8. [quote name='Andzike']Przygnawaj(???) - co to za dziwne słowo??? Jest takie w ogóle?:cool3: Saba będzie mieć ode mnie pakiet 50 ogłoszeń z Ziutkowego bazarku (zamówiłam dla Sary, ale same wiecie ;) ), ale "jakieś" allegro by się przydało :oops: Ale to oczywiście jak aikowo napisze w końcu jakiś tekst :mad::evil_lol::mad:[/QUOTE] To jak aikowo napisze jakiś tekt, to może ktoś zrobi jakieś allegro. Kolorystykę w banerkach masz boską! Ja się kiedyś zacięłam na trybie niedokonanym (?) czasownika przetrwać. Wyszło mi przetrywać... "Jak te ptaki przetrywają zimę?"
  9. [quote name='Florentynka']Może, może, tylko gdzie ja mam sobie to wsadzić? Jak wkleiłam magnes to mi cycki wypadły, banerki się gryzą :([/QUOTE] Cycki Ci wypadły, powiadasz... No jak masz podpis to nie zmieścisz. Będę dobra i zrobię drugi mniejszy
  10. Może być? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206342-Pi%C4%99kna-pr%C4%99gowana-kr%C3%B3lowa-Saba"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2018/sababan.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206342-Pi%C4%99kna-pr%C4%99gowana-kr%C3%B3lowa-Saba"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7060/sababan1.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Andzike']A ja już czekam jak na drożdzach ;)[/QUOTE] aż Neska z samochodu pod Twoim blikiem wyskoczy jak dziad z ulęgałki?
  12. [quote name='Florentynka'] Możemy oczywiście próbować dochodzić swoich praw do jeża na drodze cywilno- prawnej. Pomyślę nad tym.[/QUOTE] Już to widzę oczyma wyobraźni, jak Ci E-S pomaga pozew w sprawie jeża pisać...
  13. poturbowaną przez parówki.... jak to idiotycznie brzmi! ;)
  14. To ja sobie zapisuję niedojechaną Neskę :diabloti:
  15. [quote name='Florentynka']Wątpię...Jeśli leczenie zakończy się pomyślnie, to pewnie nam go nie oddadzą, bo mamy psy...[/QUOTE] Czyżbyście się nieostrożnie przyznali że to psy go znalazły, a Pan Najeżony wyciągnał z tego pochopny wniosek jakoby to te psy go uszkodziły? Dowiedziałby się, że u Was w domu jeże się z troską układa na kanapie, to by zmienił zdanie. No ale póki co najważniejsze, żeby jeż w ogóle doszedł do siebie.
  16. [quote name='jostel5']Jakich,jakich???? :) Bardzom ciekawa...!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] No najpierw pomyślałam, że może mamanabank zrobiła literówkę i chodziło o nierozjechaną i się zastanawiałam, kto na dogo chce psa rozjeżdżać i dlaczego, a potem było już tylko gorzej...
  17. Oczywiście, że trzymamy kciuki za jeża! Miło, że macie o nim jakieś wiadomości. W końcu to trochę jakby Wasz jeż. Czy po leczeniu wróci do Was?
  18. [quote name='mamanabank']Znalazłam podkłady, są piękne :-) W misie, klocki, samochody. Dziadek mówi, że innych już nie chce :-) Kolejny słoneczny, miły dzień za nami, codziennie mamy teraz Dzień Dziadka, to zaszczyt :-)[/QUOTE] a w suczki jakieś fajne nie ma?
  19. [quote name='mamanabank']Andzike a jak ja teraz znajdę wątek Twojej [B]niedojechanej[/B]? Do tej pory wchodziłam przez Twój banerek.[/QUOTE] Nie przyznam się, ile świństw mi przeszło przez myśl, zanim zrozumiałam, o co Ci chodzi...
  20. [quote name='majuska'] A dzisiaj jeszcze SMSowała do mnie p. Ewa z Krosna od Niny, która spotkała się na spacerku z naszą Luśką, która teraz ma na imię Ruda :)[/QUOTE] od Niny, która ma na imię Gapa, zresztą ;) Bardzo fajnie, że wywiad działa i mamy swoich ludzi w różnych miejscach ;)
  21. [quote name='Florentynka']Hihi!!! Ufok ze statkiem kosmicznym![/QUOTE] Dokładnie to samo sobie pomyślałam, zanim jeszcze dotarłam do Twojego komantarza. Dzięki Olu za zdjęcia! A Lucynka całkiem sporo tego mięcha dostaje ;)
  22. [quote name='Florentynka'] fugi na połowie łazienkowej podłogi zafarbowane na żółto.[/QUOTE] A jedyna osoba, która miałaby dość determinacji, żeby te fugi szorować, jest baaardzo daleko. Chyba jakoś tak zapomniałaś napisać.
×
×
  • Create New...