Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. weź poprawkę na to, że ja z Florentynką wchodziłyśmy po kilka razy, i pewnie kilka osób stąd też... No ale 75 chyba nie wyrobiłyśmy...
  2. Zamieściłam Farta na forum GW na feminiźmie, kobiecie, towarzyskich, zwierzętach i zwierzakach... może ktoś się zainteresuje
  3. Zulugula - w pełni popieram Twoje postulaty
  4. Co do dzieci - myślę, że małe odpadają, a takie podrośnięte i rozsądne to by chyba mu nawet odpowiadało bardzo - skoro taki żywiołowy, to towarzystwo do zabawy potrzebne, prawda? Jak myślisz Moria?
  5. oj Vitka nie jest źle wcale! Przydałoby się kilka więcej, ale to już zdaje się Moria załatwi. Bardzo ładne zbliżenia pyszczka Ci wyszły
  6. Uff... Mam tylko nadzieję, że właścicielka ok i suka ma dobry dom.
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-BoguchwaA-y-pilnie-szukajAE-domkA-w-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7378/boguchwaypomnam.jpg[/IMG][/URL] EDIT zrobiłam też drugi, bo tamten mi się nie mieści [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-BoguchwaA-y-pilnie-szukajAE-domkA-w-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7097/boguchwaynajmniejszynap.jpg[/IMG][/URL]
  8. BANERKI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-bizuteria-od-koss-dzikiej-figi-dla-farta-149100/#post13170810"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8783/sroki.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-bizuteria-od-koss-dzikiej-figi-dla-farta-149100/#post13170810"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1244/sroki2.jpg[/IMG][/URL]
  9. Melduję się na wątku. Zrobiłam banerek. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/google-page-rankingegowana-bokserka-w-srednim-wieku-pilnie-potrzebny-tymczas-148993/#post13169478"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5559/innabokserka1.jpg[/IMG][/URL]
  10. Ja osobiście już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że u mojej siostry [B]wszystko[/B] jest możliwe.... Może niesłusznie, bo wskutek takiego nastawienia, przeżywam te wszystkie dziwactwa, co się u niej w domu wyrabiają, dużo łagodniej niż Wy. I mam z tego mniej zabawy...:placz:
  11. [quote name='natalijo Banerek naprawdę świetny, chyba najlepszy jaki do tej pory widziałam, bez dwóch zdań. Napiszcie mi proszę jak się wstawia banerek, bo ja to noga jestem do takich rzeczy, a wtedy pozwolę sobie "pożyczyć" Wasz banerek :) Z niecierpliwością czekam na zapowiadany bazarek :) [/I'][/QUOTE] A to akurat doś proste: musisz trzymając lewy klawiszmyszki wciśnięty najechać na banerek, żeby go zaznaczyć na niebiesko (albo inny pokrewny kolor) następnie kliknąć nań prawym klawiszem i w ramce, która Ci wyskoczy wybrać opcję kopiuj. Potem wleżć w szybkie menu, tam w edytuj sygnaturę i w okienku które Ci się pojawi kliknąć pod tym co tam będzie napisane znowu prawym klawiszem i wybrać wklej... a potem zatwierdzić tylko guzikiem pod spodem Powinno działać ... Zaraz będzie nowy banerek - bazarkowy
  12. A co Ty się tak krygujesz? Robisz na prawdę strasznie fajne rzeczy i nie rozumiem, czemu mamy wszyscy udawać że tak nie jest :-o W końcu jesteś profesjonalistką, prawda? Osobiście też jestem całkiem zadowolona ze swoich wyrobów, ale zdaję sobię sprawę z pewnych niedociągnięć, za które winę ponosi brak profesjonalizmu właśnie. Ponadto, moje wyroby nie są jeszcze znane żadnej właściwie publiczności, a Twoje owszem, i w dodatku działają na baby jak lep na muchy :cool3::diabloti:. Dziewczyny, chyba słusznie uważam, że bazarek że słowami bizuteria i Koss w tytule brzmi niesamowicie pociągająco, prawda?
  13. No to się wygadałaś z niespodzianką... Ale może to i lepiej :cool3: [SIZE="4"][COLOR="Red"][B]Otóż na Fartowo-kastracyjnym bazarku będzie piękna biżuteria zrobiona przez Koss !!![/B][/COLOR][/SIZE] A bazarek ruszy być może jeszcze dziś w nocy, więc szykujcie się!
  14. [quote name='natalijo']Jeśli dalej Wam brakuje na kastracje albo na hotel, to dajcie znać ile i dane do przelewu. Gratulacje dla twórcy banerku "pies na baby....",dzięki niemu tu trafiłam:) Teraz przeczytam cały wątek, a Wy dajcie znać co i jak.[/QUOTE] :p To ja. Nie będę się bawiła w fałszywą skromność, a co. Jakby kiedyś jakiś banerek był potrzebny, to się możesz do mnie zgłosić - a nuż coś równie chwytliwego wymyślę...
  15. :crazyeye: to moja matka napisała Dzika Fuga, czy Ty się pomyliłaś? Mam już wizję siebie, jako pogromczyni glazur... :evil_lol: wpłata jest na kastrację, tak. I zaraz będzie na ten cel bazarek też, moim zdaniem możesz przelać Morii co masz a reszte Florentynka "doleje" po bazarku i wtedy Moria go szybciutko wykastruje
  16. Ajajaj... A ja tymczasem już nadałam pocztą wyroby, i jak tylko Florentynka obfotografuje resztę rzeczy (bo zdjęcia wyrobów mam ja), to zrobimy bazarek. Mam tylko pytanie... Bo przewiduję, że bazarek da większy dochód niż Fart potrzebuje. W związku z tym wolałabym z góry ustalić jaki inny pies ma partycypować w zyskach. Jakieś propozycje? No i szykujcie portfele, bo oprócz moich produktów na bazarku będzie coś BARDZO ATRAKCYJNEGO, coś o co zawsze toczyły się tu krwawe boje... :diabloti:
  17. [quote name='Vitka']Bo mi gUpio! :eviltong: A jak nie wyjdą takie suuuuper?! :oops::roll:[/QUOTE] To uciekaj gdzie pieprz rośnie, ja Ci dobrze radzę:diabloti:
  18. [quote name='Vitka']O jejku jejku! :oops: Nie przeceniajcie mnie ;)[/QUOTE] BO CO? :mad:
  19. Marysia, trochę to potrwa, bo najpierw Vitka musi zrobić zdjęcia piękne powalające na kolana :p W każdym razie do poniedziałku conajmniej. A, chyba przelałam na kastrację Farta. Jak nie to przeleję jutro. Pewności nie mam, bo przelewałam swoją mamą :diabloti:
  20. Melduję, że zrobiłam conieco na bazarek Fartowy, muszę tylko jeszcze popracować nad lepszymi zdjęciami, czekam też na moją siostrzycę i kogoś jeszcze :loveu:, kto zadeklarował że też coś dołoży do bazarku. No i na Vitkę i jej piekne zdjęcia. Jak wszystko będzie, to ruszymy prężnie- ja z bazarkiem, Florentynka z allegro. Moria, co to jest za pies, ten drugi co się u Ciebie zasiedział? Bo jemu też się zrobi allegro przy okazji... On ma jakiś wątek czy co? Przepraszam, jeśli podawałaś i przeoczyłam...
  21. Właśnie znalazłam Matyldę na allegro... Jeszcze 3 dni do końca aukcji... Może by to przerobić na jakąś inną bidę? co? To niby tylko trzy dni, ale...
  22. UFFF Jakie piękne zakończenie. Zulugula- przepraszam za wszystkie czarne mysli, jakie na Twój temat przeszły przez moją głowę, choc też wierzyć mi się nie chiało... Dobra, to w tej sytuacji oczywiście bazarek będzie na kastrację. Dajcie mi tylko dwa dni, bo muszę wyprodukować towar :p:
  23. Może ja pesymistka jestem, ale skoro logowała się ostatnio ponad miesiąc temu, to zaczynam myśleć, że raczej już się więcej nie zaloguje... A przelew mogła zrobić i tak - przecież da się zrobić przelew z datą "za jakiś czas"
×
×
  • Create New...