-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
weź poprawkę na to, że ja z Florentynką wchodziłyśmy po kilka razy, i pewnie kilka osób stąd też... No ale 75 chyba nie wyrobiłyśmy... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Zamieściłam Farta na forum GW na feminiźmie, kobiecie, towarzyskich, zwierzętach i zwierzakach... może ktoś się zainteresuje -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Zulugula - w pełni popieram Twoje postulaty -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Co do dzieci - myślę, że małe odpadają, a takie podrośnięte i rozsądne to by chyba mu nawet odpowiadało bardzo - skoro taki żywiołowy, to towarzystwo do zabawy potrzebne, prawda? Jak myślisz Moria? -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
tekst genialny! -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
oj Vitka nie jest źle wcale! Przydałoby się kilka więcej, ale to już zdaje się Moria załatwi. Bardzo ładne zbliżenia pyszczka Ci wyszły -
Pręgowana bokserka w średnim wieku. Wróciła do domu.
Dzika_Figa replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Uff... Mam tylko nadzieję, że właścicielka ok i suka ma dobry dom. -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-BoguchwaA-y-pilnie-szukajAE-domkA-w-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7378/boguchwaypomnam.jpg[/IMG][/URL] EDIT zrobiłam też drugi, bo tamten mi się nie mieści [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-BoguchwaA-y-pilnie-szukajAE-domkA-w-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7097/boguchwaynajmniejszynap.jpg[/IMG][/URL]
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
BANERKI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-bizuteria-od-koss-dzikiej-figi-dla-farta-149100/#post13170810"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8783/sroki.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niepowtarzalna-bizuteria-od-koss-dzikiej-figi-dla-farta-149100/#post13170810"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1244/sroki2.jpg[/IMG][/URL] -
Pręgowana bokserka w średnim wieku. Wróciła do domu.
Dzika_Figa replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Melduję się na wątku. Zrobiłam banerek. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/google-page-rankingegowana-bokserka-w-srednim-wieku-pilnie-potrzebny-tymczas-148993/#post13169478"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5559/innabokserka1.jpg[/IMG][/URL] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja osobiście już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że u mojej siostry [B]wszystko[/B] jest możliwe.... Może niesłusznie, bo wskutek takiego nastawienia, przeżywam te wszystkie dziwactwa, co się u niej w domu wyrabiają, dużo łagodniej niż Wy. I mam z tego mniej zabawy...:placz: -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo Banerek naprawdę świetny, chyba najlepszy jaki do tej pory widziałam, bez dwóch zdań. Napiszcie mi proszę jak się wstawia banerek, bo ja to noga jestem do takich rzeczy, a wtedy pozwolę sobie "pożyczyć" Wasz banerek :) Z niecierpliwością czekam na zapowiadany bazarek :) [/I'][/QUOTE] A to akurat doś proste: musisz trzymając lewy klawiszmyszki wciśnięty najechać na banerek, żeby go zaznaczyć na niebiesko (albo inny pokrewny kolor) następnie kliknąć nań prawym klawiszem i w ramce, która Ci wyskoczy wybrać opcję kopiuj. Potem wleżć w szybkie menu, tam w edytuj sygnaturę i w okienku które Ci się pojawi kliknąć pod tym co tam będzie napisane znowu prawym klawiszem i wybrać wklej... a potem zatwierdzić tylko guzikiem pod spodem Powinno działać ... Zaraz będzie nowy banerek - bazarkowy -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
A co Ty się tak krygujesz? Robisz na prawdę strasznie fajne rzeczy i nie rozumiem, czemu mamy wszyscy udawać że tak nie jest :-o W końcu jesteś profesjonalistką, prawda? Osobiście też jestem całkiem zadowolona ze swoich wyrobów, ale zdaję sobię sprawę z pewnych niedociągnięć, za które winę ponosi brak profesjonalizmu właśnie. Ponadto, moje wyroby nie są jeszcze znane żadnej właściwie publiczności, a Twoje owszem, i w dodatku działają na baby jak lep na muchy :cool3::diabloti:. Dziewczyny, chyba słusznie uważam, że bazarek że słowami bizuteria i Koss w tytule brzmi niesamowicie pociągająco, prawda? -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
No to się wygadałaś z niespodzianką... Ale może to i lepiej :cool3: [SIZE="4"][COLOR="Red"][B]Otóż na Fartowo-kastracyjnym bazarku będzie piękna biżuteria zrobiona przez Koss !!![/B][/COLOR][/SIZE] A bazarek ruszy być może jeszcze dziś w nocy, więc szykujcie się! -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Jeśli dalej Wam brakuje na kastracje albo na hotel, to dajcie znać ile i dane do przelewu. Gratulacje dla twórcy banerku "pies na baby....",dzięki niemu tu trafiłam:) Teraz przeczytam cały wątek, a Wy dajcie znać co i jak.[/QUOTE] :p To ja. Nie będę się bawiła w fałszywą skromność, a co. Jakby kiedyś jakiś banerek był potrzebny, to się możesz do mnie zgłosić - a nuż coś równie chwytliwego wymyślę... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: to moja matka napisała Dzika Fuga, czy Ty się pomyliłaś? Mam już wizję siebie, jako pogromczyni glazur... :evil_lol: wpłata jest na kastrację, tak. I zaraz będzie na ten cel bazarek też, moim zdaniem możesz przelać Morii co masz a reszte Florentynka "doleje" po bazarku i wtedy Moria go szybciutko wykastruje -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Ajajaj... A ja tymczasem już nadałam pocztą wyroby, i jak tylko Florentynka obfotografuje resztę rzeczy (bo zdjęcia wyrobów mam ja), to zrobimy bazarek. Mam tylko pytanie... Bo przewiduję, że bazarek da większy dochód niż Fart potrzebuje. W związku z tym wolałabym z góry ustalić jaki inny pies ma partycypować w zyskach. Jakieś propozycje? No i szykujcie portfele, bo oprócz moich produktów na bazarku będzie coś BARDZO ATRAKCYJNEGO, coś o co zawsze toczyły się tu krwawe boje... :diabloti: -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka']Bo mi gUpio! :eviltong: A jak nie wyjdą takie suuuuper?! :oops::roll:[/QUOTE] To uciekaj gdzie pieprz rośnie, ja Ci dobrze radzę:diabloti: -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka']O jejku jejku! :oops: Nie przeceniajcie mnie ;)[/QUOTE] BO CO? :mad: -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Marysia, trochę to potrwa, bo najpierw Vitka musi zrobić zdjęcia piękne powalające na kolana :p W każdym razie do poniedziałku conajmniej. A, chyba przelałam na kastrację Farta. Jak nie to przeleję jutro. Pewności nie mam, bo przelewałam swoją mamą :diabloti: -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Melduję, że zrobiłam conieco na bazarek Fartowy, muszę tylko jeszcze popracować nad lepszymi zdjęciami, czekam też na moją siostrzycę i kogoś jeszcze :loveu:, kto zadeklarował że też coś dołoży do bazarku. No i na Vitkę i jej piekne zdjęcia. Jak wszystko będzie, to ruszymy prężnie- ja z bazarkiem, Florentynka z allegro. Moria, co to jest za pies, ten drugi co się u Ciebie zasiedział? Bo jemu też się zrobi allegro przy okazji... On ma jakiś wątek czy co? Przepraszam, jeśli podawałaś i przeoczyłam... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
To teraz będziesz miała dwie? -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Właśnie znalazłam Matyldę na allegro... Jeszcze 3 dni do końca aukcji... Może by to przerobić na jakąś inną bidę? co? To niby tylko trzy dni, ale... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
UFFF Jakie piękne zakończenie. Zulugula- przepraszam za wszystkie czarne mysli, jakie na Twój temat przeszły przez moją głowę, choc też wierzyć mi się nie chiało... Dobra, to w tej sytuacji oczywiście bazarek będzie na kastrację. Dajcie mi tylko dwa dni, bo muszę wyprodukować towar :p: -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Może ja pesymistka jestem, ale skoro logowała się ostatnio ponad miesiąc temu, to zaczynam myśleć, że raczej już się więcej nie zaloguje... A przelew mogła zrobić i tak - przecież da się zrobić przelew z datą "za jakiś czas"