[quote name='becia66']a jakiej ? To ty florentynkowa nie jesteś ? :razz:[/QUOTE]
Nie, ja jestem zupełnie inna, wiesz, wersja druga, poprawiona, jak mawiała czasem sama Florentynka. A porównywano mnie do Heleny Bonham Carter, konkretnie z Hamleta.
Nie wiem czemu i nie zgadzam się z tym porównaniem, ale wyrównało łysego kuzyna :p