Jump to content
Dogomania

ockhama

Members
  • Posts

    5022
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ockhama

  1. [quote name='Maupa4']Przepraszam ... Coooo ?!?!? :eek2: :roflt:[/QUOTE] :diabloti: no właśnie :razz: ja też nie rozumiem takiego podejścia do "działań"... pewne rzeczy nie mogą czekać w nieskończoność "do jutra"
  2. [quote name='Bliss']:-o .... [B]zaczynam się bac zaglądać[/B] :diabloti: wlazłam w niedzielę z kawką żeby oczy prosiaczkami nacieszyć i co? dostałam kurą po oczach :roll: zaglądam dziś z nienacka i co? napotykam kogoś z drobiową fobią :evil_lol: [B]to żeby zaburzyć i złamać tę ,,różowość"[/B] (?) wrzucam z naszego wątku - dzikie kudłate zwierzę szarpiące mięsistą kość bezlitośnie! [url]http://i44.tinypic.com/281g6td.jpg[/url] i filmik z przerażającym warczeniem :smhair2: [video]http://w919.wrzuta.pl/film/7UhAgVyOVnV/misza[/video] [B]odróżowiłam już?[/B] :evil_lol:[/QUOTE] no nie ma lekko :diabloti: czasami trzeba spojrzeć prawdzie w oczy... nie! :evil_lol: bo jedzący pies i bawiące się sznupki mogą być dla niektórych zbyt sweetaśne ;)
  3. [quote name='Yoda i Tos']sielankowo, różowo, chwalebnie, spokojnie, miłośnie, ....oskarżycielsko [B]subiektywnie[/B] jest w tym waszym światku. [B][COLOR="navy"]pycha nie tylko jest grzechem, jest zgubnym elementem egzystencji.[/COLOR][/B] Szacunek bardzo łatwo przemienić w politowanie, wystarczy do tego "nieomylna bałwochwalczość"........ Myślę, że nasze drogi się już nie zbiegną (cokolwiek to znaczy), nie zamierzam wam czegokolwiek udowadniać, wierzę, że w was Obu tkwi przekonanie o "niskiej ludzkiej złośliwości" i mimo wszystko o pogardzie do niej... To chyba tyle w temacie "[B]drobiu[/B] i innych". Pozdrawiam Monika[/QUOTE] A czy brak ambicji nie jest zgubnym elementem egzystencji? A ignorancja? A prokrastynacja? A czy brak przewidywania i kojarzenia faktów oraz chęci do uczenia się na błędach swoich i cudzych - zwłaszcza w odniesieniu do konkretnych działań wobec tych żywych istot które nigdy nic nie powiedzą i nigdy sie nikomu na nic nie poskarżą, istot których los w pełni zależy od nas - ma być finalnie zgubnym elementem dla "psiej" egzystencji? Jeśli się mówi A to trzeba powiedzieć B pamiętając również że mamy wtedy "psi obowiązek" do Z. I osobiście w realu wolę tworzyć sweetaśną prawdę niż tworzyć smutną prawdę... pomijam już kwestię "wielu prawd". To chyba tyle w ogólnym temacie "psów w rękach drobiu" i innych "podróbkowych" działań. pozdrawiam Luiza
  4. Witanko :lol: no to ja sobię idę surfować tam i siam ;)
  5. [quote name='Maupa4'] ... no tylko trzeba chciec i ... [B]robic[/B] ...[/QUOTE] nic dodać nic ująć... tylko smutne to, a wręcz finalnie niestety czasami tragiczne w skutkach, że nie wszystkim "robiącym" się chce robić... tylko po co "robią" - musu nie ma... [B][I]primum non nocere[/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/2cf132f7a82cade1med.jpg[/IMG][/URL] ale mimo wszystko... Optymistyczne Dobry Wieczór ;)
  6. Witanko Marto ;) Ulubioną ostatnio zabawą Margo są podskoki, wyskoki i inne pląsy koniecznie z oderwaniem łapek od ziemi :evil_lol: samo bieganie już jej nie wystarcza :lol:
  7. [quote name='Maupa4'] ... i czekamy na Dzień Dobry ... ;)[/QUOTE] [video=youtube;QJirnl2IbUA]http://www.youtube.com/watch?v=QJirnl2IbUA[/video] Dzień Dobry ;)
  8. [quote name='Maupa4'] To premiera tak jak wszystkie premiery tradycyjnie w ... piątek ? :hmmmm: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/299/23a454dcbccdb11d.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] chyba niestety masz rację :razz: a WBM przewidział to już wcześniej, miał rację że nie czekał i poszedł spać ;) a może jutro rano... na Dzień Dobry
  9. [quote name='Maupa4']To będzie najdłużej oczekiwane dzieło reżysera ... ... historia filmu zna takie przypadki ... [/QUOTE] Jędzo :mad: a ile to już miesięcy czekają w szufladzie Twoje filmy na premierę... :eviltong: a ja mam "już" 50% :mdleje: [quote name='Bila']Ha, moja pralka to temat na epopeję:diabloti:. Zakupiłam ją ...w promocji:angryy:. [B]Ja i promocje to jeszcze osobny watek.[/B] Efekt jest taki,że kupiłam promocyjny bubel, który wciąga mi wszystko: gacie, skarpetki, rozrywa bluzki:roll:. Juz praktycznie wszystko piore w takich specjalnych workach, a ta promocyjna cholera miota się przy wirowaniu i połyka, co się da:placz:[/QUOTE] a gwarancja? a reklamacja? a strata nerwów w czasie sklepowej jazdy?... :diabloti: no to napisz nam o sobie i promocjach :razz: [quote name='Maupa4']I co Ci tu odpisac/napisac żeby nie zostało to uznane za ... prowokację ... :hmmmm: Może skromne: cieszymy się bardzo ... :diabloti:[/QUOTE] a ja liczyłam na Twoją elokwencję :placz: i trzeźwy komentarz do pewnych "historycznych" działań dzięki którym od ponad 3,5 miesiąca mamy szansę na reperacje i reperkusje :diabloti:
  10. [quote name='Bila']O matko, czy ja doczekam tego filmu:roll::roll:[/QUOTE] a ja? :diabloti: A byliśmy dziś u weta i ... Margo waży już 12 kg czyli 40 dkg nam przybyło przez 2 tygodnie... 2 tygodnie spacerowych szaleństw :razz: zobaczycie na filnie. A tylne udka to już nie flaczki obciągnięte skórą tylko... twarde super mięśnie :razz: Convenia podana za 2 tyg. kolejna - robimy jeszcze piątą i szóstą iniekcję i badamy krew (jak tam nasze nerki po tym antybiotyku) jest taki plan żeby walnąć serię 10 albo lub więcej gdyż kanał słuchowy coraz lepszy... Ale już teraz wiadomo że może we wrześniu operujemy ten drożny kanał słuchowy (niestety konieczne) a pod koniec roku ten zarośnięty... Szekspir constans... ale to już i tak coś :razz: [quote name='Bila']Laski, idę przebierać pościel:angryy: i wstawić pranie:placz:, moja pralka przy wirowaniu odstawia taniec św. Wita, trzeba będzie bidulę wspomóc, żeby się nie rozleciała:evil_lol:[/QUOTE] znam te jazdy... kiedyś też przesiadywałam na pralce :diabloti: no dobra... a potem... TO wszystko dokładnie nam opiszesz tak jak w poście 19674 :sweetCyb:
  11. [quote name='Bila']MAupo, u Was też jest Chłopskie?:cool3:[/QUOTE] CJ już chyba jest wszędzie :evil_lol: [url]http://www.chlopskiejadlo.pl/restauracje.php[/url] ...pierwsze powstało w 1995 w Głogoczowie pod magicznym m. ;) wgrywam Wam filmas o tym jak [I]ciężkie jest życie trzech bulw[/I] :diabloti: ale muli strasznie... dopiero 20% wlazło przez godzinę :mdleje:
  12. [quote name='Bila']Już mówię:cool3::cool3::cool3:. Padasz na pysk, trzeba sobie pościelić łóżko, ostatkiem sił wywlekasz bety:placz:, patrzysz a w tym lóżku piach, trawa, pościel szara, lekko śmierdząca:mad:, choć tydzień temu ją zmieniałaś i myjesz się przecież, codziennie:cool3:. Wyjmujesz cały ten majdan i wiesz, że nie ma siły, dziś go nie przebierzesz, tym bardziej że ten, który przed chwilą chrapał tak, że się echo niosło, nagle wstał i przebiera łapami, żeby szybciej to łóżko robić, bo on chce iść spać:crazyeye:. Ty stoisz i zastanawiasz się przebierać, nie przebierać, biszkoptowy śmierdziel już się ładuje, wywalasz go, po czym wykończona przeżyciami, wściekła, bo łóżko nie teges:angryy:, klnąc sobie po cichutku albo i głośniej, w zależności od stanu furii:roll:, z całą agresją walisz się na to łóżko i prawie już zasypiasz, ale zanim zaśniesz:razz:, wali się jeszcze na twoje nogi 40 kilo:mad:, zrzucasz je (te 40 kilo), a ono za chwile i tak jest z powrotem:shake:. Klniesz szeptem i stary Morfusiak robi swoje:diabloti:.[/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :diabloti: Marto ja [B]CHCĘ WIĘCEJ takich opowieści![/B] Pleasee :multi:
  13. [quote name='Fasolka'] Ockhama, ściskam Cię z całych sił :-) Dzięki za zaproszenie, wzruszyłam się :-) Gizmoniusza chętnie ucałuję gdzie się da (i jeśli się da ;-)))[/QUOTE] Ty się mi tu teraz nie wzruszaj solo :mad: tylko dawaj do magicznego m. i powzruszamy się :lol: we trzy przy Gizmo, kawie, pod chmurką i nad wodą ;) ...on tak uwielbia być w centrum zainteresowania :razz: [quote name='Fasolka']Co do adopcji koniczynków polecam naszego malucha z uratowanym oczkiem, angloarab po bardzo dobrych rodzicach, śliczny, nazywa się Bursztynek (po mamie Białce) i jest od soboty pod opieką fundacji Pegasus, która mu szuka domu. Wiem, że dobrze się tam czuje i bryka ile sił.[/QUOTE] no to byłam na stronie Fundacji ale ani info ani foto nie ma :placz:
  14. [quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/296/e67571e992ea95c4med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] mmm... :lol: no chyba się muszę porozglądać za jakimś arabem do adopcji... ;)
  15. Hej Fasolka :lol: [quote name='Fasolka']Baaardzo chętnie przy jakiejś wizycie uściskam Gizmoliniusza jesli tylko Ty i Klaudyna się zgodzicie :-))) Łaaaał, nawet nie myślałam, jeeeej jak to byłoby cudnie :-))))[/QUOTE] koniecznie i musowo :lol: jak będziesz się wybierać do magicznego m. to pisz tu u M albo na PW i będziemy dogrywać spotkanie w realu :multi: [quote name='Fasolka']Cały czas trzymam kciuki za dobry obrót sprawy jeżeli chodzi o oczko S...[/QUOTE] nie będziemy dziękować, żeby nie zapeszyć... S jest przesądny :razz: [quote name='Fasolka']Ja przepraszam boi nie całkiem moze doczytałam że z tą agresją to co jest? Przypisana do głuchych czy jak?[/QUOTE] właśnie :diabloti: ja też nie bardzo rozumiem... i nie lubię takich slogano-etykietek wyjętych z lamusa i nie popartych żadnym realnym doświadczeniem czy logicznym i trzeźwym myśleniem :mdleje: cóż "znawcy" teoretycy... [quote name='Fasolka']A te Wasze białe groźne potwory to ja nie wiem jak takie mozna w domu trzymać ;-) ;-)[/QUOTE] balansujemy na krawędzi... :diabloti: wychodzi na to że chyba lubimy wyzwania i sytuacje ekstremalne ;) [quote name='Maupa4'] No wiem, że jak złapiemy fazę to możemy nableblac i sto stron ... :oops: ... nawet sto ston o bigosie ... :razz:[/QUOTE] a to źle? :diabloti:
  16. [quote name='Maupa4']No ale nie sądziłam, ze zdjęcia ptactwa jakby nie było domowego mogą u niektórych wywołac takie emocje ... :crazyeye:[/QUOTE] ludzie emocjonują się wieloma rzeczami zwłaszcza u innych i lubią te emocje przekazywać dalej innym, zwielokrotnione i przeinaczone, a czasami powinni raczej zostawić je w sobie, gwoli głębszego przemyślenia własnych zachowań - kwestii "ptasiego móżdżku" i działań a'la "gołąb na parapet" [quote name='Maupa4']A jeżeli chodzi o Majutka to możemy byc spokojne przeca ona prawie ... bezzębna ... :oops: [/QUOTE] bezzębna, ale krew wyssać może... mogła obserwować/podłapać to zachowanie-wysysanie u WBM która trenuje na pluszakach :razz: [quote name='Bila']To ja się teraz agresywnie rzucę na łóżko i polece spać[/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: :diabloti: Dobranoc... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/75f0562ae7689542med.jpg[/IMG][/URL] a domowe ptactwo na pewno już dawno śpi...
  17. [quote name='Bila']I co doskoczyliście komuś do aorty?:cool3:[/QUOTE] nikogo nie wyhaczyliśmy oprócz jeża... zostało mu darowane bo to ziomal i nocny marek ;)
  18. [quote name='Bila']To czuje się usprawiedliwiona[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-554.gif[/IMG][/QUOTE] ale ... tylko chwilowo :razz: ;)
  19. [quote name='Maupa4']Tinek mamusi ... to krwiożerczy był, jest i będzie - tak go wychowała ... :cool3: Mój nie lepszy ... ... a córka to już diabeł wcielony ... "Seniorka rodu" w zwiazku z pogarszającym się słuchem ze wzgledu na wiek tez zaczyna byc ... no nie wiem jaka zaczyna byc ... jakoś nic co związane z agresją mi do niej nie pasuje ... niestety ... :placz: I w całym tym towarzystwie biedna ... Migośka ... No ale jej zdjęc chwilowo naprawdę nie mam ... Zjedli ... jak nic Migotę zjedli ... :eek2:[/QUOTE] bosssze... a ja mieszkam i śpię :mdleje: z 3 głuchymi psami i 1 głuchym kotem... nawiasem czy ta agresja "przy" głuchocie to kotów też dotyczy :hmmmm: "seniorka rodu" to przez większość życia "hodowała" się samopas :razz: więc Wasze pomysły nie mogły jej ani podnieść ani obniżyć stanu tak agresji jak i głuchoty :diabloti: z Majutka strony może Wam grozić tylko agresja starcza... taka jak u staruszek w kolejkach w przychodniach medycznych i środkach masowej komunikacji. ja i Ori jesteśmy większe od Migośki a ubytku w ilości kotów nie zauważyłam - jeszcze... w związku z tym mam niezwykle istotne pytanko: [I]Droga Redakcjo, czy mam się obawiać agresji z 4 stron świata głuchych? [/I] idę wyprowadzić na krzywdzący smyczkowy wieczorny spacer moje głuche-bulwo-agresory - ogrodu nie mam :oops: może dorwiemy sobie, pod osłoną nocy, jakieś zwierzątko lub człekokształtnego do wyładowania głuchej agresji :diabloti: ...głuchej na prośby, groźby, zdrowy rozsądek i trzeźwe myślenie :multi:
  20. [quote name='Bila']Nie, ja zawsze wolałam Wasze [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-413.gif[/IMG][IMG]http://http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-413.gif[/IMG][/QUOTE] :lol: a wiesz że ja też zawsze wolałam i wolę Wasze foty niż moje... ale przynajmniej :razz: w "zastępstwie" dajesz super-animki :multi:
  21. [quote name='Bila']Mnie się wasze zdjęcia bardziej podobają, niż te moje, których nie mam:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] no to pięknie :mdleje: Mega Jędzo - to my się tu staramy i chcemy a Ty wolisz nasze foty TYLKO z powodu tego że nie masz swoich? :placz:
  22. [quote name='Bila']Ni mom fot, dlatego oglądam wasze[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-539.gif[/IMG][/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: no... spryciara :diabloti: [COLOR="silver"]a tańczące animkowe laski - super![/COLOR]
  23. [quote name='Maupa4']Aparat fotograficzny wymyślono do tego żeby go miec ... :siara: ... a nie po to żeby robic zdjecia ... miliony zdjęc :mad: [B]I w dodatku wszystkiego co się rusza ...[/B] :oops:[/QUOTE] po to go wymyślono aby się wszystko "przez chwilę" nie ruszało :diabloti: "mieć" - ale TO co aparat wyhacza :eviltong:
  24. [quote name='Maupa4']Eeee ... o mnie mówisz ??? :hmmmm: Masz rację ... co widac, słychac i ... czuc ... :bigcool::Cool!::bigcool:[/QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/296/6e88fd3f0eba3cbb.jpg[/IMG][/URL] :razz: patrząc na te Twoje podłogi i pledziki i materacyki to prawie e-wyczuwa się środki czystości :eviltong: [quote name='Maupa4']Ale dobrze że mam szczęście miec znajomych którym się chce ... :siara: I postanowiłam ... brac z nich przykład ... :diabloti:[/QUOTE] [I]kto z kim przystaje takim się staje[/I] ;) ale i chyba nie musisz z nich brać przykładu jak wiem... i jak widać na Twoich milionach fot Ale zaraz :hmmmm: dlaczego tylko my wklejamy foty? a Marta... :razz: :mad:
  25. [quote name='Bila']Oriśka wśród kwiatów:Cool!::Cool!::Cool!:[/QUOTE] i lasów i łąk... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/95a973445e135432med.jpg[/IMG][/URL] i na dachu świata... a wiedziałyście że jest tam zielono? ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/4dd2b325a33baf5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/d08f8dd9bdc52ec3med.jpg[/IMG][/URL] na wieży nie... nie byłyśmy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/281ad3fb5a2a6707med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/e01fbd1f5dcd1d93med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...