-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
Nie chcę Jej wyhaczać i dzwonić, poczekam aż wejdzie na dogo i odczyta PW - to i tak już niczego nie zmieni jeśli nie mogą opanować galopującego stanu zapalnego. Ale chciałabym wiedzieć kto jej oko operował i jaki lek wstrzykiwał do oka w czasie zabiegu. Tyle że u S może nie być szansy na zabieg ratujący oko i dający widzenie przynajmniej światła i konturów.
-
wczoraj Doktoressa, dzisiaj Doktorek... jest bardzo źle. I nadzieja na to że będzie widział na to oko spadła prawie do 0... dodam że oczy to naczynia połączone i prędzej czy później, statystycznie jak powiedział mi wet, ten sam problem możemy mieć z drugim okiem (50 na 50 %) Dostaje od wczoraj przeciwbólowo Tolfedinę w zastrzykach i antybiotyk końską dawkę. Tubusia z cudo-maścią odstawiona z powodu perforacji. Znowu dostaje Cusi-chloramphenicol co godzinę. Nie czyszczę już zewnętrznych wycieków z oka z sierści dookoła bo S dostaje mega szału... foto z rana jeszcze przed perforacją rogówki... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/285/f4ff8a3c3191bca0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/285/58fbd47620c370f5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/285/eb1054db77f4d5edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/285/1ba666da1ba44858med.jpg[/IMG][/URL] Ale nie będę Wam tu schizować więcej - teraz zmieniamy temat poproszę - może pogadamy o smyczach i M zapoda nam jakieś nowe foty?
-
Witaj :lol: Marto wiesz że nie można nikogo do niczego na siłę przekonać :razz: mogę Ci tylko doradzić - Bilbo to kawał psa, ma futro i karczycho ;) te obroże 5cm zakładają i na asty i na pity i na ba czy harty, a to wszystko mniejsze od niego psy - a tak nawiasem to myślę że wygodniej im miec na szyji szerszy pas niż cieniutki paseczek (rozkład sił i wpijanie) - wytnij sobie pasek z papieru, ciemnego i jasnego, przymierz - zobaczysz na oko ;) Lecę z Szekspirem do veta.
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
ockhama replied to akucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='choleraa']Nie zgadniecie co sie stalo! Sasza zwiala z domu! Juz sie znalazla:) Historia rodem z Lessi :D[/QUOTE] Jasne że zaglądamy :lol: foty kochanego psa podziwiamy... no to poproszę dawaj nam tu historyjkę o zaginionej -
[quote name='Bila']No:lol:. BArdzo mi się podoba, tyle że ta zielona smycz jest chyba krótsza. A wolałabym tę regulowaną[/QUOTE] piszą że ma 120 cm ale można też zamówić taką jaka chcesz w wersji [I]indyvidual*[/I] za dopłatą 30% - lepiej zadzwonić i się dopytać [COLOR="silver"](na dolnym pasku jest telefon)[/COLOR] tylko chyba zieleń tej smyczy ma nieco inny odcień niż obroża - może lepiej pasowałaby z nią czarna regulowana 250 cm ? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/285/e19932c7cdf965e7med.jpg[/IMG][/URL] i ma takie gadżeciarskie karabinki :razz:
-
trzymaj się olenko...
-
[quote name='Bila']... szukamy obróżki dla Bilba i smyczy, wytrzymałych, najlepiej skórzanych, parciana może być tylko ewentualnie obroża:lol:[/QUOTE] [quote name='Bila']Szerokość tak do 4 cm, długość do 70 - tyle ma ta obecna obroża, a smycz długa, najlepiej taka regulowana. Kolory: czerwony, czarny, we wzorki, zielony, byle nie róż i brąz:lol:. Jeszcze mi sie takie smycze plecione podobają, to chyba sznurkowe, niby takie ringówki, a nie ringówki, ale taki gruby splot mają:roll:[/QUOTE] a może wtrące swoje ulubione :razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/285/db8c9f1c69f3df2f.jpg[/IMG][/URL] a może naturalna skóra? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/285/51b8d1f027144488med.jpg[/IMG][/URL] choć myślę że na Bilbo ładnie może wyglądać ta (jest też wersja w zieleni) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/285/862c0cee6efb3b39med.jpg[/IMG][/URL] Mają też sznurowe smycze... jak coś Ci wpadło w oko to wyślę Ci linka na sklep firmowy. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/285/c143215d013bc4a1med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="silver"]M pewnie też Ci coś wynajdzie[/COLOR] ;) A Margo dorwała się wczoraj do wieeelkiej zdobyczy ;) odkryła zeszłoroczną Colettowo-Szekspirową skórzaną piłkę - owych pozimowych resztek nikomu nie oddała... ale nie uległam i do domu tego cudu nie zabrałyśmy :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/278/5c9f58e0e64354eamed.jpg[/IMG][/URL] Marto... no i kolejny raz bardzo dziękuję Ci w imieniu Margo :Rose:
-
[quote name='Bila']Maupo, no weźcoś zrób, bo ona tylko w nas demotywatorami:placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/250/107954fcf2bc68e3.jpg[/IMG][/URL] :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/250/574509393f41a7a3.jpg[/IMG][/URL] :lol:
-
[quote name='Maupa4']Jakie problemy ? Czyje problemy ??? :hmmmm:[/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/281/4b4d8a90c047a042.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Bila']MAupo, złoimy jej skórę za sianie defetyzmu?:diabloti:[/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/281/9180b19684078804.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maupa4']No własnie ... :placz: Poniżej tego są ... zwykłe leki ... Wczoraj byłam w aptece ... po zwykłe leki :diabloti:[/QUOTE] taaa... ja tydzień temu na te zwykłe leki - 3 mini opakowanka co to je teraz odstawiłam - zapłaciłam prawie 80 zeta :lol: [quote name='Maupa4']Co ma nie pomóc: mini tubusia + mega kasa = pełen sukces Nie ma innego wyjścia :mad:[/QUOTE] niestety... czasem bywa i inne wyjście: mini tubusia + mega kasa = brak sukcesu :diabloti: [quote name='Maupa4']A cóż to za czarnowidztwo :crazyeye:[/QUOTE] żadne czarnowidztwo, ani schiza, ani histeria, ani problem... tylko stwierdzenie prawdy oczywistej - truizm
-
Witaj Marto :lol: [quote name='Bila']Pewnie, że Krakusy dadzą radę:bigok:. Co do tych cud-leków:roll:. Najtańszy, za jaki płaciłam to było 50 zeta, poniżej tego pewnie nie ma cud-leków:diabloti:[/QUOTE] cuda zawsze raczej są bezcenne - najgorsze że cuda nie zawsze się zdarzają... czy te za 2,50 czy za 250
-
[quote name='Maupa4']Myślę, że nie jest źle jak ona w takim miejscu śpi snem sprawiedliwej ;)[/QUOTE] też tak myślę :lol: widać nawet na schodach i na przejściu czuje się bezpieczna, nie chowa się po kątach i zakamarach przed swoim stadem i Wami [quote name='Maupa4']Ehhhh ... :shake: Ale dacie radę ... :kciuki:[/QUOTE] jasne... nie ma innej wersji [quote name='Maupa4']A tu mnie naszła ... refleksja ... :hmmmm: Że też my nigdy nie dostajemy cud leku w mega opakowanku za ... 2,50 ... :niewiem:[/QUOTE] oby tylko pomogło... bo już nie ma planu "B"