-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Bila'][B]Kotka[/B]:hmmmm::hmmmm:, ale o psach gadamy:diabloti:[/QUOTE] [quote name='Maupa4']Poza tym nudy ... nic się nie dzieje ... Świrusy opanowane ... no nudy ... No to chciałam zobaczyc jak to jest [I][B]na gorącym blaszanym dachu[/B][/I] ... [/QUOTE] na pewno o psach :hmmmm: ale psy po dachach nie łażą nawet z nudów :razz: i nawet Czterołapy :diabloti:
-
[quote name='Bila']Nie, my do Ori mamy pełne zaufanie:lol:[/QUOTE] nie przekręcaj mi tu kotka :mad: [quote name='Bila']Kto??????????????????? Kto to zrobił??????????????????????[/QUOTE] :siara: no niech sam/sama się przyzna... :roll: widoki na pewno ma z tej wysokości ładniejsze niż z parteru :razz:
-
[quote name='Bila']Coś w tym jest. Wodołaz, ale żeby się nie wydało to przefarbowany:evil_lol:. A swego czasu, jak miał jajka i nie znał Ori:cool3:, [B]to szalał za taką wodołazką, trzy razy od niego większą[/B]:diabloti:[/QUOTE] Robisz to specjalnie :razz: wiesz że jesteśmy mega zazdrosne... odgrywacie się za Aslana? :eviltong: a... dlaczego ktoś się nie "pochwalił" dzisiejszym spacerem po dachu... :mdleje:
-
nie będę dziękować żeby nie zapeszyć... ;) :hmmmm: a wiesz że ja jeszcze nigdy nie widziałam w realu jamnika i bulwy obok siebie... a szkoda! Jak kiedyś któraś z nas tego doświadczy - naocznie - to umówmy się że musowo sfocimy ;)
-
[quote name='Maupa4']Z przyczyn technicznych[B] wklejanie zdjęc idzie baaardzo powoli ... ... co widac po ilosci fot wklejonych w dniu dzisiejszym[/B] ... :siara: Ulubienica ... Wszystkich ... :diabloti: [B]... moja również ...[/B] :placz:[/QUOTE] Jędza jesteś... wiesz? Wiesz. :diabloti: ...a my sobie poprosimy jeszcze o foty :razz: mimo wszelakich problemów technicznych :eviltong:
-
[quote name='Celina12'][B]No niestety-my ludzie-jak już kiedyś gdzieś pisałam-powinniśmy uczyć się od naszych piesków-i nie tylko-pokory,szlachetnej miłości i wdzięczności.[/B]Mimo krzywd zadanych przez człowieka-One wierzą,dają nam ponowne szanse i kochają...do bólu....zaraz wspominam mego Dżeka, Atosika, Bemolka...:shake::shake: [/QUOTE] Ale optymizmen napawa fakt że i wśród ludzi są tacy co im w duszy pozytywnie gra... do całego świata i wszystkich czujących istot. [quote name='Celina12']Nawiasem mówiąc co nieco wiem-co w trawie piszczy :loveu:[/QUOTE] byłam, czytałam, odpisałam ;) i zrobiło mi się ciepło i miło że do nas zajrzałaś :loveu:
-
Będziemy sobie cierpliwie na Ciebie czekać... razem z moim mnogim zwierzyńcem pozdrawiamy, kciuki trzymamy i mocno ściskamy :calus: i pomiziaj od nas swoje aksamitne przegubowce ;)
-
[quote name='Celina12']O kurczaki..ja tu ślęczę przy kompie czekając na Świrołapy a tu się jeszcze pytają???:diabloti:[/QUOTE] ja to juz wczoraj miałam obiecane przez M sfocone nie-yorki na podmiankę i co? śledowo... :placz: [quote name='Celina12']U nas też upałów jakby dziś mniej a komary [B]działają bez jakichkolwiek zahamowań-dranie,łobuzy no i wampiry[/B] paskudne[/QUOTE] ...i już nawet owady przejmują cechy ludzkie :mdleje: :diabloti:
-
[quote name='Maupa4'] Jednak ja wolę mniejsze - najbardziej wielkościowo teraz odpowiadają mi ... Migośki ... i bulwy Migośki Chociaż jakby je zsumowac to niezły benek by wyszedł ... albo i dwa ... :mdleje:[/QUOTE] taaak... teraz miniaturyzacja w modzie... czy chcesz mi powiedzieć, że masz teraz taką możliwość, żeby sobie poskładać swoje bulwo-puzle w benki, briardy i inne? w zależności od potrzeb i ochoty... :crazyeye: :hmmmm: no w myślach sobie układam i nijak dopasować nie mogę tych paru elementów... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/380/86e5102671e4fb9c.jpg[/IMG][/URL] do tego obrazka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/e899d7b4342399f7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maupa4'] Cos te mordy beniutków w sobie mają :lol: Ale potem - jak dla mnie - stanowczo za dużo psa ... :oops:[/QUOTE] duży ...powiedziała M - drobna blondynka była mamusia 2 briardów :razz: tak mają w sobie to coś ;) a Aslan betuany to piękny pies :fadein: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/ff30d694b43baa5fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/4e829a4e82fa4fc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/0a971a8c834af517med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/87a380912888de43med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/bf5ed63e864b0a58med.jpg[/IMG][/URL] i chyba Aslan ma ładniejszy lewy profil :razz: bo jakoś tak profilowo lewo mi wyszło... nastepnym razem sfocę Wam prawą stronę :evil_lol:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/433ce7fdb18ab3edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/da24b4ef07953c11med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/dd5b97d4966e7c96med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/3c7c6af54e5694ddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/0c493fd879712315med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/fee5cd2c4c469f1emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/1c627a90c8c263cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/951702c11b64c925med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/dad78b7be09b4ee4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/98f76bf276491ab1med.jpg[/IMG][/URL]
-
Mega gabaryty budzą respekt :lol: Ori jak go dojrzała to nie mogła przestać śpiewać z zachwytu... minęło dobre pół godziny zanim do niej dotarło że nie jest przeznaczona na śniadanie dla Aslana mimo że był przed śniadaniem. Ale nie tylko Ori miała "lekką tremę" - przypadkowo biegający dwunożny stwierdził bardzo szybko że mimo wytrenowania w biegach to i tak nie da rady, więc przystanął i tylko rękę na sercu położył... :razz: ale tym razem zostało mu oszczędzone :diabloti: Dyszenie, zipanie, dumanie, czuwanie, polegiwanie, człapanie i takie tam... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/a4570b1e793eb102med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/58407fd6f8cd7fd7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/f17c98233989d6c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/6c0263cc52a978aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/012e1d4ffd48ceffmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Wielki Pieszczoch z wielkimi zębami... ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/5b266650be364c2dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/ead8beee98873b07med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/ea8f77497501266amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/298b88bebc7f6788med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/c90658df4abc747fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Dokarmianie Mniejszych i Większych Braci... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/34fecb4640a2379fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/9b7b3b3a5c774c35med.jpg[/IMG][/URL] czułośći :razz: Aslan to Wielki Pieszczoch [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/3cb8a4085595d10bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/a597e64e36bd26f3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/8b4c27a5662d20ffmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maupa4'] Ale [B]pięknie dziś[/B] miałyście na tym spacerze :) Dawaj dalej ...[/QUOTE] byłaś tam parę razy ;) krajobrazowo-pięknie to tam jest zawsze... [quote name='Maupa4']Pierwsze miały byc nie-yorki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/380/61804ff9ee0585aa.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] białe na białym :multi: ...mmmmmmm... szok - jak ja to lubię :oops: [quote name='Maupa4']Coś malusia ta nasza Orisia ... :hmmmm: [/QUOTE] no przy Aslanie to nawet Filio będzie malutki :eviltong: :diabloti: Ori Większa I [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/65cd8e501ac54d88med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/c9aa08310f4b94femed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/4e07e3c857dd5ef6med.jpg[/IMG][/URL] i preria... łąkowa [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/d990d5e00074c2b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/5bcbe73c2f4aa7cfmed.jpg[/IMG][/URL] i pieski preriowe... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/cdb4d30a18938b54med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maupa4']Popołudniowe Witanko I gdzie foty ??? Gdzie te miliony fot ... miliony róznokolorowych fot ... ??? :crazyeye:[/QUOTE] no co? sama mam tu sobie wklejać? a na wymianę? poproszę o domowe nie-yorki, polne koniki i bieszczadzkie impresje Karoliny :razz: oto uprawy czegoś bliżej mi nieznanego... na dachu magicznego m. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/7583f08352ce2b14med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/7b496e8ef315d609med.jpg[/IMG][/URL] a to uprawa/hodowla chmurek na dziko ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/ecc06426728a3604med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/0b7f0cb08992b647med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/382/47803cf6b8e185b0med.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Maupa4']Poprosimy ... :modla:[/QUOTE] [I]szukajcie a znajdziecie[/I]... podobno :diabloti: no to będę lookać za takim sprzętem... :mdleje:
-
[quote name='Maupa4'] Cwiczy ... cwiczy całe ranki i wieczory [B]... na spacerach też[/B] :roll: [B]Aha - szelki już rozpracowała.[/B] Nie przeszkadzają jej w niczym ... [/QUOTE] :mdleje: niezła jest wyrwirączka... no to pozostaje tylko pancerzyk z betonu - wyścielanego od środka różowym polarkiem - na kółeczkach i z hamulcami sterowanymi na pilota :razz: poszukać Wam tego sprzętu w necie?