-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Dziękuje za zaproszenie, niestety na chwile obecna mogę tylko podnieść.....
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Biedne maluszki...... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ja chyba miałabym domek dla jednego szczeniaka... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Dostałam info, ze Norcio przegryzł prety:angryy:... Powyginal i wyszedł z klatki. To info od syna Pati, czekam teraz na info od samej Patrycji... Prawdopodobnie nic nie zniszczył, tylko siedział przed klatka..... Pati na razie mówi, ze może już mu sie znudziło to gryzienie... Oj chyba sie przyzwyczaiła.... Na razie czekamy.... -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
magdola replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Cioteczki, może coś poradzicie? Matka ratlerkowata i jej szczeniaki bez wody, jedzenia... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-11-psów-%286-szczeniaków%29-w-brudzie-i-smrodzie-czeka-na-pomoc%21[/url] -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Zreszta ja jutro tez o 8 znikam na zajęcia :( -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ja mogę wspomóc jakimś bazarkiem... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na szybki bazarek dla Norka.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227903-Tania-i-szybka-kuchnia-na-Norka-Do-10-06-2012?p=19190442#post19190442[/URL] -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Kurcze, Pati jutro ma do pracy na 4 rano :( a ja u siebie nie mogę go wziąć, bo moja suka nie lubi psow...:( robię chlopakowi szybki bazarek... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
O rany!!!! Warunki straszne :(:(:( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Do Szczecinka dużo dalej niż do Reptowa. Kurcze, nikt ze Szczecina nie da rady go zawieźć dziś? 30 km... :([/QUOTE] Ja nie dysponuje autem...:( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Mariamc prowadzi tez hotelik, za amstaffy bierze bodajże 300. Ja myślałam, zeby może behawiorystce go pokazać? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='elkate']Witam, nie mam małych dzieci więc z bazarku nie skorzystam, ale proszę o konto na PW i wspomogę biedaków groszem, pozdrawiam[/QUOTE] Bardzo dziękujemy... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati1978']Witam , Norcio jakos przetrwal, ale potrzebne metalowe michy , bo z jego plastikowych pozostaly wióry ,picie na razie mu dalam w szklanej , nie wiem czy mam mu dawać jakąś plastikową butle do gryzienia , bo maskotki go nie kręcą , a plastik chyba tak.Co to znaczy OE?[/QUOTE] Ja nie wiem, czy szklana to dobry pomysł... Ja myśle, ze możesz spróbować zgnieść butelkę plastikowa pusta i dać do zabawy... OE to obroza elektryczna;) -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Psotko co tam u Ciebie słychać? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Bodajże klatka dotarła, a drzwi znowu zostalay skonsumowane... Wiecej info może sie dowiem.... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak'][B]Magdola[/B] podaj mi na PW adres do wysyłki karmy dla Norka :)[/QUOTE] Mgro powinna mieć, bo ja tylko pobieznie znam... A Pati dopiero wieczorem będzie dostępna... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']W razie co to pożyczę! I po spamuję przy okazji... Pożyczę klatkę na dwa psy do bagażnika kombiaka... Ewentualnie pożyczę klatkę kennelową na 1 psa (tez do bagażnika). Klatke potrzebuję na weekend (za tydzień lub dwa).[/QUOTE] Może Norkowa? -
Oj, to p.dr nie da jej krzywdy zrobić chyba???
-
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Lexus, co tam?... -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
magdola replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
A ja z innej beczki, tez będę miała staffika... Oprócz grzywacza, basenji i innych kundelkow.... Ale moje dziecię mnie cały czas namawia...."mamo, obiecalas mi staffika, zeby zjadł tatę Hihi" [COLOR=#a9a9a9][/COLOR]Jeśli zechcesz zajrzeć i coś kupić, prosimy zaglądaj codziennie. Nowe fanty będą dodawane. [CENTER][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MI%C5%9AKOWY-bazarek-na-DZIE%C5%83-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489"][COLOR=#0000cd]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MIŚKOWY-bazarek-na-DZIEŃ-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489[/COLOR][/URL][/B][/CENTER] [B]CELEM BAZARKU jest zebranie środków na :[/B] - kastrację Norka i pomoc w utrzymaniu na DT - zasilenie funduszy hotelowych Misia Bazarek to ogromna ilość dziecięcych zabawek. Kup coś proszę Twojej pociesze, otrzymasz nagrodę w dwójnasób. :smile: Uśmiech Twego dziecka i machnięcia ogonem Norka i Misia :smile: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MI%C5%9AKOWY-bazarek-na-DZIE%C5%83-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2354/bazarekkolaz1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Anusia szukaj dla nas noclegu.... Może niedługo wpadniemy....ale to nic pewnego jeszcze.... Bo Liza ma wahania zdrowia....
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
magdola replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
A ja robię porządek w domu i bedą fanty na bazarek może podobne do tych, tylko muszę sie ogarnąć z "białym tygodniem" więc proszę o cierpliwość... Tu fanty które oddałam ostatnio: [COLOR=#a9a9a9][/COLOR]Jeśli zechcesz zajrzeć i coś kupić, prosimy zaglądaj codziennie. Nowe fanty będą dodawane. [CENTER][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MI%C5%9AKOWY-bazarek-na-DZIE%C5%83-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489"][COLOR=#0000cd]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MIŚKOWY-bazarek-na-DZIEŃ-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489[/COLOR][/URL][/B][/CENTER] [B]CELEM BAZARKU jest zebranie środków na :[/B] - kastrację Norka i pomoc w utrzymaniu na DT - zasilenie funduszy hotelowych Misia Bazarek to ogromna ilość dziecięcych zabawek. Kup coś proszę Twojej pociesze, otrzymasz nagrodę w dwójnasób. :smile: Uśmiech Twego dziecka i machnięcia ogonem Norka i Misia :smile: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MI%C5%9AKOWY-bazarek-na-DZIE%C5%83-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2354/bazarekkolaz1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]