-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Co myślicie, żeby Norka pozniejnprzestawic na te karmę? [URL]http://www.krakvet.pl/bosch-adult-lamb-rice-15kg-p-7264.html[/URL] cena jest ok i skład tez niezły, moja ciocia karmi nią goldena alergika i jest zadowolona... [IMG]http://i48.tinypic.com/nxt0y9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/vosppd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/9hnog1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2upftxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/mrbsdf.jpg[/IMG] -
Piękna Onka już we własnym domku,ale wciąż potrzebuje pomocy!!!
magdola replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
AnnoS podaj p Dorotce tel do toz police.... Nie można przegapić takiej okazji, może okazać sie cudownym domem, zreszta toz sam zdecyduje;) -
[quote name='aga_w']Z uwagi na to co się dzieje na fb oraz na miau oraz to ze wątek ten czyta także zbyt wiele osób i rodzina p. Marii i cała sytuacja wymknęła się spod kontoli, proszę administratora o zamknięcie wątku. Działanie VIVY nie będą miały i nie mają najmniejszego sensu w takiej atmosferze oraz braku pomocy ze strony innych instutucji oraz osób, ba nawet nie tyle chodzi o to że nie pomagają ale że i przeszkadzają. Wzajemne animozje nie służą niczemu a tylko podkopały współpracę z p. Marią. Pomóc bedzie można zawsze, prywatnie we własnym zakresie, powoli, po cichu. Dziękuję tym którzy byli tu choć na początku.[/QUOTE] Przykre, ale niestety prawdziwe:(
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Na spacery najlepiej do jakiegoś parku/lasku (tam gdzie trawa, polne drogi) chodzić, jeśli jest w pobliżu, bo na ulicy zestresowany jest... Trzymam kciuki za Was![/QUOTE] Właśnie maja idealne warunki, bo na lewo do miasta a na prawo " pole" :) Nowe info: Norek już był 2 razy na dworze i nic... Pije, pije, zjadł próbkę Rc alergenica i troszkę suchego w nocy. Na trawie sie wytarzal;) i kładzie sie w domu nie w kącie, ale na samym środku pokoju;) i ze nic go ruszyć nie można :cool3:. Podlizuje Patrycje, więc wydaje mi sie, ze już czuje sie lepiej. Co do załatwiania sie, to myśle, ze to jeszcze stres, zobaczymy potem jak wyjdzie razem z Nikola... Brzuch nie jest obrzmialy, więc chyba wszystko ok. Jak Pati sie ogarnia to napisze coś wiecej. -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak noc?...... Ale jak próbował wejść na łóżko, to ja już czuje, ze Pati na straconej pozycji......:diabloti: Moje tez kiedyś próbowały..... ;) -
Swiat już o tobie wie, malenka, więc będzie już tylko lepiej...
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Psotka dojechala, tez widać było stres, jednak bardziej odporna jest. Norek krok w krok za nią... Na żywo jest o wiele piękniejsze, chociaż widać, ze diabelek z niej będzie ;) obwachala wszystko niepewnie i pojechała... Mam cicha nadzieje, ze może zostanie w rodzinie saszy, jednak na razie to tylko dt. Myśle, ze będzie dobrze... czekam na info z dt... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Podróż fatalnie... Ze stresu wymiotowal biedak....:( Zrobilam mu na gorąco zdjęcie jak sie klimatyzowali we trójkę na podłodze, ale to już jutro wkleje, bo nie mam siły laptopa odpalac.... I czekam na opinie Pati, jak z pracy wróci...;) Norka po prostu nie można niekochac...:loveu: -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Norek już w dt! :) jest mega zestresowany i chodzi za Nikola (3,5 roku) krok w krok. Miał kleszcza i ciotka magdola jeszcze bardziej zestresowana niż on, zrobiła mu operacje, pierwszy raz w życiu, ale mi sie ręce trzęsą....brrr, na razie zjadł kawałek paroweczki i napil sie wody... -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Czekamy na Psotke. Już dojeżdżają.... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
My już jesteśmy na miejscu i czekamy na zwierzaki ;) -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Psy na szczęście małe i niegroźne ;)[/QUOTE] A kto to wie?:diabloti: -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Dziękuję [B]magdola[/B] :) Dzisiaj dzień pełen wrażeń - wyjazd Norka, powrót Psotki, nowy DT dla Psotki i szybki transport... ;) Mam nadzieje, że psiaki będą grzecznie jechały w samochodzie.[/QUOTE] Takie akcje są najczęściej szczęśliwe i w to wierze... Nie dziękuj, bo ja sama jak na szpilkach... Ciekawe jak Pati w pracy? :evil_lol: -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Szykuje umowy dla Norka i Psotki -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Szykuje umowy dla Norka i Psotki. -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati1978']Magdoluś kontaktuj się tam z nimi , jak coś w sprawie przyjazdu Norka , bo ze mna nie da rady[/QUOTE] Wszystko pod kontrola ;) -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='saszajackson']Właśnie rozmawiałam z Lupi i Psotka ma już załatwiony domek tymczasowy , będzie u mnie :)Tylko jest potrzebny transport dla niej chociaż do szczecina..[/QUOTE] Kurcze dzisiaj Norek będzie jechał... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
On ma szelki;) -
Już ja jedna ciotka dała na sos jamnikom, tylko potrzebna jest informacja do kogo kontakt i jakie miasto...
-
[quote name='Lolalola']rozsylajmy wszedzie mala gdzie sie da ciotki!!!!!!! ona w schronie nie ma szans......to by byly jej ostatnie dni:placz::placz::placz:[/QUOTE] Powiadomilam ciotki od jamnikow... jamniki.eadopcje.org i tu ja dajcie, bo ja nie mam możliwości...
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magdola replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
PILNE! ALARM! Trojlapka Jamnisia potrzebuje pilnej pomocy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227194-ALARM-ALARM-ALARM!-Jamniczka-na-3-łapach-ma-6-dni-potem-mordownia[/URL] -
Dawać ja na sos jamnikom...
-
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
U nas tez będzie festyn adopcyjny 19.05 przed ch fala od 11 -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Pewnie, że nie ma co szaleć, bo jeszcze i kastracja potrzebna...[/QUOTE] No właśnie jak z kastracja? Myśle, ze najtaniej w tozie będzie... Ja mam zniżkę u swoich wetow, ale to jednak droższy interes... [quote name='Lupi']Pytanie do Cudak! Pamiętasz tą moją obrożę co haszczaka na spacer brałyśmy (chodzi mi o dławik)?? Czy taka obroża przydałaby się Norkowi czy nie?? Napisz co sądzisz o jego chodzeniu na smyczy i tym pomyśle. P.S. Pomysł magdoli ;)[/QUOTE]pomysł może i mój, tylko ja nie mam zielonego pojęcia co to dlawik i z czym to sie je:) -
No, No super. Zuch chłopak :loveu: Moja Liza ma podobnie, tzn kocha ludzi, którzy maja w ręku coś do jedzenia, a reszta swiata jej nie interesuje, ale Aira to katastrofa, chociaż u weta jest mega grzeczna i dzielna, za to Liza to panikara ;)