Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='piechcia15']magdolu ty dostaniesz już super przystojniaka z całym ekwipunkiem:) jeśli wogóle będe to do południa:)[/QUOTE] Ale ostrzyżonego :( Szkoda, ale na szczęście "odrośnie":) Ekwipunek mam też ale obroży niet :( Smyczy mam sztuk 4, w tym ringówka i taka na 2 psy)
  2. [quote name='Talcott']Łańcuszek na zimę to nie bardzo![/QUOTE] On jest cieniutki poza w domu pies "bryka" bez obroży, żeby się nie kołtunił :) Jak Puszek nie będzie hałasował w domu to jest szansa na domek, ale nie zapeszam i na razie o tym nie myślę:)
  3. [quote name='piechcia15']dziś rozmawiałam z właścicielką grzywki i powiedziała, że postara się narazie sama zwalczyć problem. Od kilku dni poświęca mu więcej czasu i zaobserwowała u psa poprawę:) więc może nie będzie tak źle,ale obiacała zadzwonić jak jednak nie da sobie rady:)[/QUOTE] Świetne wieści. Tak jak myślałam więcej czasu dla psa i poprawa będzie:) I chwalić na dworze jak się załatwi, chwalić i chwalić (słownie):D
  4. Jak pokazuje zęby to ja go też uduszę...... A czy ktoś ma na zbyciu jakąś obrożę dla małego, bo ja mam łańcuszek, ale nie wiem czy dobry będzie.... Obróżkę mi Baka "zakosiła":D
  5. Odnośnie transportu i mojej pracy to mogę załatwić sobie jak bym chciała pracować. W pn podejrzewam, że będę miała wolne, albo popołudniu. A kiedy by przyjechał mały? Rano w pn lub we środę?
  6. [quote name='ana666']co u Bakusi w nowym domku?[/QUOTE] Aż wstyd się przyznać, ale ostatnio miałam urwanie głowy w domu i w pracy. Nawet się w "policjanta i złodzieja" bawiłam, przez co w domu byłam gościem. Z tego co wiem to bardzo dobrze. Niedlugo jak ureguluję sprawy z policją to się wybieram na wizytę :)
  7. Wróci na pewno :) Niunia śliczna w piżamce:loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='marlenka']Kurczakowa jest śliczna , jakby ja poddać fiftingowi to śliczny pies . Anna a jak jeszcze raz napiszesz ze u Nugata tylko uszy zostały to ja za siebie nie recze.[/QUOTE] Mi się wydaje, że to sunia w typie grzywacza chińskiego. Jak ona tam długo przebywa? Kilka dni temu też ludzie oddali grzywaczkę w bardzo złym stanie z rodowodem!!!! Bo była juz wyeksploatowana i nie mogła rodzić. A w ZK mogą suki tylko do 9 lat..... Ręce opadają.........
  9. [quote name='PapryczkaChili'] magdola, żeby nei było, że ja Ciebie krytykuję czy coś ;) bo absolutnie nie miałam takiego zamiaru, tylko dużo ludzi czyta fora i czasem coś przeczyta, nie zastanowi się a później gnębi swojego psiaka, bo przecież tak trzeba ;) więc to raczej dlatego napisałam :)[/QUOTE] Domyslam się :) W każdym razie nie wolno psa karać za coś co się stało wcześniej, bo [U][B]psy nie mają pamięci wstecznej[/B][/U]!
  10. Ale ja nie każę nikomu głodzić psa :) Moja też ma dostęp do suchego 24h :) Odnośnie wychodzenia z domu to napisałam co przeczytałam o wychowaniu psa przejawiającego agresję, ja tego nie stosuję, ale jeśli pies przejawia takie cechy (dominacji) to ja bym spróbowała, bo to działa zwłaszcza u dużych psów.
  11. [quote name='kasia14']Ja myślę, że jego będzie trzeba ciachnąć, bo rozczesać rady tego nie da. Własnie ide do Puszka, zrobie mu jakieś zdjecia, to same zobaczycie.[/QUOTE] Ja się domyślam, że nożyczki pójdą w ruch, ale damy sobie z tym radę:) Nożyczki, szampon, odżywka i olej palmowy mogą zdziałac cuda. Kasia będę dopiero wieczorem na necie, ale czekam na info :)
  12. też mi się wydaje degradacja "niekoniecznie konieczna", ale mozna spróbować, bo grzywki są naprawde złośliwe. Poza tym ja swoją chwalę na dworze jak się załatwi i to działa, nie wolno tylko dawać smaków bo jak się nauczy to potem bez smaka się nie załatwi :)
  13. [quote name='piechcia15']magdola daj mi na PW swój nr telefonu, bo mam w głowie pewien plan i muszę mieć dostęp do ciebie;) jak jutro dostanę rozkład zajęć na ten tydzień to będę pracować nad moim ojcem;)[/QUOTE] To mam już rozcieńczać szampon i odżywkę??? :)
  14. Dodam takie cudo z Boguszyc: "Przedstawiamy Kurczaka vel Chestera, o ile to jest na pewno ta sama sunia.Tak sunia, mimo meskiego imienia. Prosze o opinie. Ten sam, czy nie, jego sytuacja nie jest rozowa. Drugi raz przechodzi zapalenie pluc. Dostaje leki, obejrzal go weterynarz, jednak stwierdzil, ze w Boguszycach nie ma mowy zeby wyzdrowial.. Siedzi w cieple, leki ma, ale to jednak nie jest miejsce dla oslabionego psiaka...Jesli wyjdzie z tego zapalenia pluc, to trzeciego moze juz nie przetrzymac.Sunia ma prawdopodobnie 1o lat." [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8430/chestervelkurczaksunia1d.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4633/chestervelkurczaksunia1.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4633/chestervelkurczaksunia1.jpg[/IMG]
  15. [quote name='mgie'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wciAE-A-potrzebna?p=13860431&viewfull=1#post13860431"]są tutaj .......... [/URL][/QUOTE] Dziękuję :)
  16. Pogubiłam się i nie mogę znaleźć zdjęć Kurczaka vel Chestera, tego z zap. płuc i prawdopodobnie jest sunią. Chciałabym wrzucić go/ją na grzywacze w potrzebie
  17. [quote name='malagos']mówisz o psie, czy TŻ? chętnie by sie oko zawiesiło...:diabloti:[/QUOTE] O psie :D :D :D
  18. Mam nadzieję, że się znajdą....
  19. [quote name='zulugula'] Wkleję zdjęcia z kąpieli. Znowu się uśmiejecie :p [/QUOTE] Nieeeeee.... Nie widzieliście mojego w kąpieli :D:D:D
  20. [quote name='andzia69']łod kiedy?????[/QUOTE] Pewnie łod Dejzi :D
  21. [quote name='Anna_33']Przedstawiamy Kurczaka vel Chestera, o ile to jest na pewno ta sama sunia.Tak sunia, mimo meskiego imienia. Prosze o opinie. Ten sam, czy nie, jego sytuacja nie jest rozowa. Drugi raz przechodzi zapalenie pluc. Dostaje leki, obejrzal go weterynarz, jednak stwierdzil, ze w Boguszycach nie ma mowy zeby wyzdrowial.. Siedzi w cieple, leki ma, ale to jednak nie jest miejsce dla oslabionego psiaka...Jesli wyjdzie z tego zapalenia pluc, to trzeciego moze juz nie przetrzymac.Sunia ma prawdopodobnie 1o lat. [/QUOTE] W jakich warunkach przebywa mała? Pomieszczenie czy na dworze? Czy ktoś wie coś o zachowaniu, wielkości, wadze?
  22. [quote name='anita_happy']będzie dobrze troche sie odbuduje tego stworka, a potem do SPA...fryzjer - troche olejku na nabłyszczenie...wyciagniecie i podkreslenie koncówek futra przy pysku... czesanie dobry fotograf..."troche" photoshopa i BEDZIE z niego model no1 trzymaj sie bracie[/QUOTE] Nooo... tylko żeby nowy potencjalny właściciel nie zdziwił się po przyjeździe jak zulugula :D
  23. [quote name='kasia14']Cioteczko, nie rozumiem:)[/QUOTE]\Pracuję jutro i pojutrze popołudniu,.... od 14 do 22 :( śoda od 24 do 24 wolna:)
×
×
  • Create New...