Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję w imieniu Sabinki za takie wyróżnienie. :) Dla mnie Sabinka zawsze była i będzie najpiękniejsza - jak dla każdego z nas jego dziecko, ale przecież One wszystkie są piękne i wspaniałe. :)
Chciałam też bardzo podziękować Alli za Jej ogromną pracę i wysiłek włożony w zorganizowanie tej wystawy.