[quote name='unikatowydiament']
dzisiaj w pracy spadłam z 8 schodów,i mam pękniętą kość ogonową:(
tak mnie boli że nie mogę siedzieć,Misiek mi obiecał że przywiezie
ortopedyczną poduszkę,abym mogła siedzieć[/QUOTE]
Słoneczne witanko :).
Masz kobieto pecha z tym upadkiem.Ja ciągle spadam ze schodów i się obijam,koleżanka się śmieje,że tyłek mam za chudy,bo jak Ona spadnie to nawet nie poczuje ;).