[quote name='M&S']Doberek, fajnej niedzieli:)[/QUOTE]
[quote name='deer_1987']Milej niedzieli :)[/QUOTE]
Witajcie i słoneczka życzę,bo u nas raczej się nie przebije :shake:.
[quote name='Asiaczek']Aj, ile u Was juz tej wiosny widac:) W W-wie jeszcze tak duzo zieleni i kolorów to nie ma. Dlatego ciesze isę, ż emogłam chociaz popatrzec na zewnętrzne oznaki wiosny;)
Widze tez, że w ogródku to troche pozmieniało się...
Zdrówka dla Rodziny (ludzkiej i psiej) i miłej niedzieli:)
pzdr.[/QUOTE]
Dlatego wstawiam te kwiatuszki,niech wszyscy oczy nacieszą :).
Małżonek jesienią trochę wycinki zrobił o pusto się zrobiło,ale myślę że zarośnie.
Dziękujemy i również zdrówka życzymy,bo zdrówko najważniejsze :).