[quote name='jamnicze']A co to za zwierz?
[URL]http://img13.imageshack.us/img13/8669/resizeofdomowe2027.jpg[/URL]
Cudne :)
[URL]http://img513.imageshack.us/img513/5289/resizeofdomowe028.jpg[/URL][/QUOTE]
Zaskroniec :angryy:.Brzydzę się tego okropnie,a on wlazł sobie na taras i musiałam go kijem przeganiać,odpowiednio długim oczywiście :diabloti:.Za to dziewczyny stwierdziły,że jest nudny i zostawiły w spokoju .
[quote name='Metheora']...ale wylegiwania :D śliczne :*
u mnie wciskają się wszyscy w kreske słońca w pokoju ;][/QUOTE]
Zanim rano powietrze się nagrzeje,to moje też leżą w kresce słońca w domu :lol:,a potem się przenoszą na taras.