[quote name='Asiaczek']Kurczaka wg przepisu Buszki, ale mocno zmodyfikowanego:)
Cebulka obsmażona, ale nie przyrumieniona
pieczarki uduszone
piersi kurczaka obsmażone na oleju + curry, przyprawa 5 smaków + sól + pieprz
sos Knorra grzybowo-smietanowy
czosnek 4-5 zabków
wymieszać z makaronem (dowolnym)
na gorąca potrawkę - ser zółty
Szybko się robi:)
Niektórzy z moich Gości juz to jedli. A ty jeszcze nie próbowałas...? Musze przygotować to kiedyś na Waszą wizytę:)
Pzdr.[/QUOTE]
Cieszę się ,że się przydałam,mimo modyfikacji ;).
A taki mniej słodki serniczek mi też by podpasował,no i te dowcipy :).